Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: jedi1
22 lip 2013, 21:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

kowal2x pisze:drodzy wiatroznawcy, czy na brzeźnie wchodzi NW? prognozy pokazują, że jutro i w środę ma być trochę mocniej niż dziś...


Generalnie wchodzi, ale jak będzie za bardzo W to będzie szkwaliło. Dużo lepiej przy tym kierunku np. na wyspę uderzyć. Chociaż jutro to ja NNW widzę w prognozie.
autor: MASTER KITEBOARDING fuu1
23 wrz 2013, 14:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Nowa kamera na spot Gdańsk Brzeźno

Udało się! :-)
Widok z DW Lido na spot w Brzeźnie . http://oognet.pl/content/details/1199
Wszelkie uwagi zainteresowanych proszę na priv.
autor: Ziomek.
23 maja 2014, 09:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

onzo pisze: w ciągu kilkunastu sekund do głowy przyszło mi przynajmniej kilka argumentów za tym dlaczego warto uczyć samodzielnego startu i dlaczego nie powinno się uczyć samodzielnego lądowania.


:idea: dajesz:
autor: Pablo
09 cze 2014, 11:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Forum wyłączone??

przeniosłem forum na nowy serwer! idzie jak burza! :-) i nie będzie się zawieszać jak ostatnio :)
autor: streetracer
26 paź 2014, 10:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rozmiar deski slabowiatrowej

Ja pływam na 160x44 Flydoor4 od Flysurfer i mega dobrze się na niej ostrzy, fakt mam więcej wagi niż okolice 80 :-D, 5ty fin robi robotę ale dla Twojej wagi może być za duża. Aha, pady są średnie we flyju. Janusz Ty plywales na mojej? Koledzy mają rację pisząc że lepiej dużą deskę do posiadanego już...
autor: zackbuster
03 sie 2020, 16:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

pytanie ignoranta, który na kadynach był tylko raz i bez latawca... czy można tam się uczyć foila? z perspektywy pieszego wyglądało to jakby było tam długo długo płytko. ja tam się uczyłem/uczę, choć z mojej perspektywy kiedy po tt już wypłycenia znałem to było ciut łatwiej, zawsze denerwujące jest...