Znalezione wyniki: 56

Powrót

autor: Smokie
04 lip 2006, 17:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

TARIFA

tutaj sie zwracam do tych wszystkich co byli i plywali o dorzucanie swoich uwag.
mi udalo sie jakies 3 lata temu objezdzic wiekszosc spotow aczkolwiek moze cos przegapilem.
chodzi mi glownie o zroznicowanie pod wzgledem Poniente i Lavante. no i łejwik lub płaskie.
autor: Smokie
05 lis 2008, 14:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Trzeba było zostawić dla potomnych ;) A wracając do tematu to mam tu filmik "BRAZIL" oparty na roku 1984 Orwella wyreżyserowany przez Terry'ego Gilliam'a http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/3e/Brazilposter.jpg Dla fanów Orwella jak i Monty Pythona. Jak dla mnie klasyka :)
autor: Smokie
25 sty 2010, 16:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

ale co to za pałowanie sie który C ma lepszy doł :naughty: wiadomo że C chodzi dobrze jak ma już MOC a nie trzeba nim machac... jak dla mnie zdecydowanie nie ma po co wsiadac na C jak trzeba nim machac. ma miec moc i ma byc zło, a nie pedaliada.... a jak nie wieje to lepiej zajac sie czyms bardziej ...
autor: Smokie
07 lis 2012, 11:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: JURAS ZOON ZMIENIA BARWY ?!?!?!?!!

Jak zwykle chodziło o hajs... http://www.bestkiteboarding.com/Youri_Rides_With_Us

Ruben nie miał swojego modelu latawca ;)
autor: Smokie
02 lut 2013, 17:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gwadelupa - Karaiby

Na Karaibach wieją passaty ale w zależności od tego co tam dzieje się w pogodzie czasem mocniej czasem mniej. Generalnie jak się trafi to można jechać tylko z 9 :) Ja tak zrobiłem i w sumie nie żałuje :) Mapka spotów surf http://www.wannasurf.com/spot/Central_America/Guadeloupe/map/map_guadeloupe.gi...
autor: Smokie
08 maja 2013, 09:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

SURFMAG #4

Oddajemy w Wasze ręce 4 numer naszego magazynu SURFMAG, a w nim m.in.: river surfing w Polsce, big wave surfer polskiego pochodzenia, życiorys Maćka Rutkowskiego, piękne zdjęcia ze Szwecji, foto sesja z Helą Brochocką i naszą zeszłoroczną Miss Summer, podsumowanie zimy Janka Koryckiego, ekipa wGwK c...
autor: Smokie
10 maja 2013, 21:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Z Zatoki Gdańskiej wynurzył się nowy ląd. Nazwali go Ryf

A tak generalnie to miejsce to/spot ten ma juz od jakiegos czasu swoja nazwe ;) JOKES ;)
autor: Smokie
23 maja 2013, 13:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Jak by ktoś pogrzebał to by znalazł dokładnie to samo co napisał Jacek gdzieś tu na forum. Taka dyskusja już tu była.
autor: Smokie
27 maja 2013, 16:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

Ziomek. pisze:..dajmy dwóm początkującym/średniozaawansowanym : jednemu Kahoonę - a drugiemu RPMa - któy z nich zrobi "zdecydowanie większy rozwój"


pewnie ten który będzie bardziej rozgarnięty ;)
autor: Smokie
04 cze 2013, 22:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezstrapowcy

phpBB [video]
autor: Smokie
13 cze 2013, 20:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

Raczej ale Ty wolisz przecież Trabanty hehe :)
autor: Smokie
14 cze 2013, 11:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski słabowiatrowe: krótsze i szersze czy dłuższe i węż

Koniecznie z sękami a genneralnie to najlepsze takie co z nich stolik na browarek albo inne delicje mozna zrobic jak slabowieje
autor: Smokie
22 cze 2013, 08:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

...oszukali.....

Na Atlantyku kolejny gleboki niz. Moze temu sie uda....
autor: Smokie
02 lip 2013, 00:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Summer Kite Festival 2013

natka pisze:
Ziomek. pisze:
MUSI :hand: :twisted:

nie ma inaczej :snooty:




....już się boję :D


Biedny Świstak strasznie szybko się starzeje ;)
autor: Smokie
26 lip 2013, 08:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Relacje z wypraw i pływani

Kolejny dzial :?: zawsze bylo kt gdzie kiedy.. i bylo pieknie.... Kiesurfing w mediach?? To bylo na glownym zawsze...... Dajmy jeszcze kilka bo malo jeszcze :)
cron