Znalezione wyniki: 121

Powrót

autor: jedi1
30 lip 2013, 23:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KITE SLINGSHOT FUEL 16M

Jak otwierasz muzeum to będzie dobry :) Ten latawiec ma z 10 lat
autor: Wrogu
31 lip 2013, 13:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Kitesurfing w mediach"

Dział wisi już tydzień, ruchu w nim co niemiara, może już czas przenieść go w należne mu miejsce :?:
autor: TrueKejner
31 lip 2013, 20:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2013 FREESTYLE

Sniady pisze:...Alexem( Kurna życzę mu tego tytułu bo chłopak ma moim zdaniem nieziemski styl, z którym nie może się Jacobs równać)


To chyba swoją wiedzę czerpiesz z "tvn style".
autor: Fred :: TeamKatapa
01 sie 2013, 07:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wave foilboarding

Marek nie mówie, że to nie jest fajne, bo nie pływałem. uczucie z foila na pewno jest inne i sam chętnie w słabym wietrze bym spróbował. Z pływaniem na fali do którego dążymy lub powinniśmy ma to jednak niewiele wspólnego. Owszem gościu pewnie świetnie sobie radzi, ale jeździ miedzy tymi falami, skr...
autor: Crazy Horse
05 sie 2013, 17:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Mistrzostwa Polski Wave 2013

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/535756_631888186836378_1196531543_n.jpg Mistrzostwa Polski Wave 2013 – w oczekiwaniu na prognozę... Sezon od początku nie rozpieszcza nas dobrymi warunkami do jazdy na falach. Oczywiście było kilka sesji, kiedy można było już skoczyć i złapać f...
autor: Sebastian Kite.pl
05 sie 2013, 22:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Boom na kajty w Polsce

Hej, Myślę, że boom w mocnym tego słowa znaczeniu minął już parę lat temu, od jakiegoś czasu jest constans. 10 tyś. może przeszacowane, ale z 7 tyś luźno. Ludzie kontynuują przygodę z kite bądź nie, z różnych względów: osobistych, finansowych, logistycznych etc. Większość kursantów traktuje naukę ja...
autor: TrueKejner
13 sie 2013, 12:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SUMMER KITE FESTIVAL Zawiadomienie o zawodach

chodzą słuchy, że to na tych zawodach ma być konkurs najlepszej stylówy wyjścia na podium...

ktoś mi nawet mówił, że za najlepszą będzie jakaś niespodzianka...
autor: LatającyDziadekTadek
21 sie 2013, 22:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pasja, a studia

też myślę, że studia dużo Ci nie pomogą/zaszkodzą - liczy się to w czym jesteś dobry i co Cię naprawdę interesuje. W dzisiejszych czasach studia inżynierskie są zdecydowanie korzystniejsze, więc kierunek obrałeś dobry. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się co tak naprawdę chcę robić w życiu, jakiej pr...
autor: Crazy Horse
06 wrz 2013, 14:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

Marek, nie szkoda Ci czasu, postrzegających jak Ty jest zdecydowanie mniej, a dla Janka liczy się i tak większość :idea: Wszytskie takie akcje: rekordy, zawody, wyczyny inne, wielkie i największe mają swoich zwolenników i przeciwników, gruppies i hejterów. Pisząc w tym tonie robisz z KF trochę Pudel...
autor: Ziomek.
07 wrz 2013, 09:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

..a propo szkółek i uczenia przez "kolegów" akcja działa się tydzień temu w Międzykach, dwa dni po zawodach, ja przepałowany mocno na 11 C, akurat schodziłem z wody zmęczony, tym brdziej, że standardowo odkręciło pod wieczór od brzegu i sam miałem już problem w ogóle utrzymać swój latawiec...
autor: TrueKejner
12 wrz 2013, 11:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Z dzisiejszego dnia jestem mega zadowolony. Solidnie wiało, latałem na 9 i 5 m latawcach. Skleiłem jedno za drugim raley to blind, back to blind, sbend to blind i blind judge :D jak zrobisz sbenda 3/KGB do mojego przyjazdu stawiam kawkę z marketu. Ziomek, ty masz już jakiś gotowy szablon posta, czy...
autor: Pinio
14 wrz 2013, 08:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

A ja myślę, że Ten i Tamten ma rację......
i co tu qrwa zrobić :doh:
autor: mary.dk
19 wrz 2013, 11:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Idac dalej mistropem uwazam ze KF
powinno ograniczyc sie do user'ow w krawatach,
wiadomo czemu :lol:

Pozdro..
autor: eska
23 wrz 2013, 19:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Ja kiedyś na Kanarach zabrałam gościowi zaworek z głównej tuby, jak po raz n-ty przypalił w brzeg koło mnie i statywu z kamerą :) Sęk w tym, że w tym modelu akurat dało się zabrać zaworek...