Znalezione wyniki: 121

Powrót

autor: IQM1
11 kwie 2013, 23:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile SCHODZI NA PSY...

Dokręcam palcami bez narzędzi - nic się nie rusza i nie ma prześwitów - jestem SUPER BOHATEREM :lol:
autor: Sebastian Kite.pl
12 kwie 2013, 08:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile SCHODZI NA PSY...

marek.k, Uwierz mi na słowo :thumb: Mógłbym mieć chyba KAŻDĄ markę desek u siebie w szkole/wypożyczalni, na duuuuuużo lepszych warunkach niż Nobile. Podobnie moi instruktorzy, a jest ich 17/18, z czego 3 (o ile dobrze pamiętam) pływa na innej marce niż Nobile. Ty również możesz pływać na innej marce...
autor: ketchup1999
24 maja 2013, 13:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup

Za nami pierwsza edycja FCK 2013 w Chałupach. Były to moje drugie zawody ,gdyż na pierwszych nie było wiatru i całe zawody przesiedziałem. Wrażenia z tych zawodów są super ,a byłyby jeszcze lepsze gdybym wystartował w swoim heacie młodzików, ale niestety dobrałem zly rozmiar latawca i niedopłynąłem ...
autor: onzo
24 maja 2013, 17:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

ja bym zrobił wręcz odwrotnie. Jak wieje to nie ma spinki. Jak nie wieje to są bezsensowne dyskusje, które nic nie zmieniają. Jak ta np. A nadmiernemu ujawnianiu danych osobowych mówię stanowczo nie. Tym bardziej, że miałoby to nastąpić "z urzędu", nagle i wstecznie, czyli wszystko co napi...
autor: Wrogu
25 maja 2013, 19:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

latawiec zdecydowanie bardziej rozwojowy niż kahoona . :naughty: taaa? ..a nie zależy to przypadkiem od poziomu zaawansowania :idea: ..dajmy dwóm początkującym/średniozaawansowanym : jednemu Kahoonę - a drugiemu RPMa - któy z nich zrobi "zdecydowanie większy rozwój" :idea: :wink: peace te...
autor: Crazy Horse
27 maja 2013, 23:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: prognoza hel boze cialo co myslicie?

się uśmiałem :)

..... coś tam będzie chyba 1 dzień mamy gwarantowany ;)
autor: kiteoszolom
26 cze 2013, 00:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FORD KITE CUP 2013 REWA!

Ziomek. pisze:..co nie znaczy, że inni nie pływają mocno - Denis nadrobił sporo moc, zmieniając latawce na twarde właśnie,


Elo,
To twardość skrzydła ma taki wpływ na progress... Pompuje latawiec na 7... To za mało? Dlatego nie mogę dokręcić backrolla?
Pomóż pls :!:

Elo :!:
autor: TrueKejner
27 cze 2013, 07:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2013 FREESTYLE

O to najs! Jakby Asia była jeszcze to już prawie połowa dziewczyn w main evencie by pięknie przeklinała po polsku w tych heatach.
autor: Jurgen
03 lip 2013, 10:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CRONIX - pierwszy latawiec pompowany Flysurfera !

Adaptive Airfoil http://www.flysurfer.com/wp-content/uploads/2013/06/cronix_adaptive-airfoil.jpg ...Cronix zmienia swój profil podczas lotu co daje dużo większe osiągi. Jest to możliwe dzięki linkom zamocowanym na krawędzi spływu. .... Ta innowacja była w Cabrinha Nitro z 2005 :wink: http://91.229....
autor: Ziomek.
06 lip 2013, 10:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CRONIX - pierwszy latawiec pompowany Flysurfera !

ZAK pisze:A mnie to dziwi..


nie wierzę :shock: ..łelkombak :thumb:

peace
autor: Fred :: TeamKatapa
11 lip 2013, 09:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

ok, byłyś w stanie w takim razie zrobić minitutorial ... Kolego sympatyczny, dla własnego bezpieczeństwa powinieneś taką wiedzę jak najbyszciej posiąść!! Nie dopytuj się na forum, tylko weź telefon i zadzwoń do swojego instruktora z reklamacją, bo nie przekazał Ci podstawowej wiedzy, która ma wpływ...
autor: FilipN
26 lip 2013, 14:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Kitesurfing w mediach"

Nie no, pewnie. Zróbmy jeszcze kilkanaście dodatkowych działów. Następny może "Kitesurfing w klozecie"....
W dodatku pomysł, żeby ten dział, jak i "relacje..." znajdował się wyżej niż zaginione, bezpieczeństwo, czy choćby recenzje, uważam za poroniony.
autor: KnurOnTour
29 lip 2013, 01:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: MIEDZYZDROJE- ŁEBA- KITESURFER POSZUKIWANY

Świnoujskie - Łeba gwoli sprostowania. I nie zachodni, ale NNW.
Wyszedł w klapkach wynieść śmieci, ale zamiast kubła wziął kajta, a zamiast klucza do zsypu deskę. :clap:
I poszedł jak dzik w żołędzie. :lol:
Wrócił. :thumb:
Lubi to.
Można?