Znalezione wyniki: 121

Powrót

autor: BraCuru
17 gru 2013, 15:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

Troche wiary i checi a bedzie dobrze ! Otóż to :thumb: Więcej optymizmu a wróci zajawka, która była codziennością tutaj jeszcze parę lat temu. Przy okazji apelik do wszystkich: Dajmy z siebie ciutek więcej dla forum a nie traktujmy go jako jedynie marketingowo-biznesowe pole typu "kupię/sprzed...
autor: BraCuru
19 gru 2013, 11:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Ładnie Marku napisane, ale czytając niektóre wpisy to to zdanie "Miłośnicy kiteboardingu wykazują pro ekologiczne postawy – dbają o środowisko, sprzątają plaże i wodę, pilnują porządku na wodzie" to chyba tylko pochlebne życzenie .... niestety ... Broniąc bytności KS nie jest najlepszym r...
autor: Crazy Horse
20 gru 2013, 14:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mistrzostwa Europy 2014 w Polsce!!!

Fajnie, fanie, proponuje dorzucić jakiś "nieoficjalny freestyle", co by przechodniom pokazać, że kite to skoki, a nie tylko ściganie na bojakch :idea:
Skoro już będą pieniążki na pewno nie małe :idea:
autor: Crazy Horse
27 gru 2013, 16:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wybór deski wave

Polecam Cabriha Subwoofer 5'11 Mój papa o podobnych gabarytach bardzo sobie chwali. Musisz szukać czegoś nie koniecznie długiego od razu, tylko szerokiego i grubego :idea: http://voyageskite.com/wp-content/uploads/2012/10/subwoofersurf-1.jpg http://www.kiteboarding.com/prodimages/giant/cabrinha2013_...
autor: onzo
28 gru 2013, 20:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

takie coś mi się przypomniało : 1 pkt – Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie; 5 pkt – Niby nieumyślne podpierdolenie; 10 pkt – Zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków; 20 pkt – Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć; 30 pkt – Podpierdolen...
autor: Krzysztof-L
29 gru 2013, 01:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

Zastanawia coraz powszechniejsza frustracja wśród młodzieży: jeden świstka nie dostał drugiemu policzyli za dużo kilka kWh w Argentynie czy innej Brazylii. Skarżypyty wywlekają swoje imaginacje, marudzą i zamulają forum zamiast podziękować za naukę i opierunek :naughty: Ludzie, koniec grudnia, piąty...
autor: paralizator
31 gru 2013, 15:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grand Prix Snowkite Tour 2014

Super inicjatywa!
Pytanie, czemu wszyscy upadli się na te ściganie? Czy to tak trudno usypać 2 kickery załatwić jakąś ławkę, PCV-kę i już jest konkurencja. Nie dla nagród, dla zajawki :) Podejrzewam że zawodnicy również pomogli by w przygotowaniu parku :thumb:
autor: pajter
01 sty 2014, 17:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

ukonczyłem kurs w szkole kite.pl w chałupach - zaplaciłem ponad tysiaka za iko I, II, III i od maja 2013 roku nie otrzymałem certyfikatu, kite.pl ignoruje moje prosby o certyfikat badz odpisuja mi ze za kilka dni mi wysla badz ze wysłali i tak cały czas od maja 2013 roku. wysłalem do nich juz 18 em...
autor: TrueKejner
05 sty 2014, 10:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "Few things you should do before warming up" [FILM]

no i jest:

phpBB [video]
autor: Avinetiv
17 sty 2014, 15:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KF '13: Wydarzenie PL

[8] Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej dla Maksa Żakowskiego - kite wygrywa z innymi jednostkami pływającymi napędzanymi wiatrem
autor: Crazy Horse
17 sty 2014, 17:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KF '13: Wydarzenie PL

Idąc tym tropem, to Hela Brochocka w Bescie też ;)

I dodajmy Denisa jako laureata nagrody na "Memoriale Batmana" i niech zgarnia egzekwo 3 pierwsze miejsca :idea:

Bez żadnego "ale" do Denisa, był dziś u mine w sklepie i przybiłem mu piąteczkę za podpisanie kontraktu ;)
autor: BraCuru
21 sty 2014, 14:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Smokie pisze: Czekamy do 9 stycznia i zobaczymy co mądre głowy wymyśliły nowego :)

Czekaja nas kolejne odcinki bo finał na 9 stycznia nie okazał się finałem jeszcze:
http://www.saj.org.pl/aktualnosci/132-k ... ckiej.html
autor: kite24.pl
23 sty 2014, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite & Celebrities;)

"Maja Bohosiewicz"
a kto to ? :(
autor: TrueKejner
23 sty 2014, 20:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite & Celebrities;)

raper Pikej

Obrazek
*zdjęcie nie zostało zrobione na Rodosie
autor: adii
26 sty 2014, 14:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Spot jest naprawdę fajny tylko sie pytam po co tam wjeżdżać samochodem ? Przecież może wkońcu to komuś się nie spodobać i spot przestanie nim być Jest dużo miejsca do parkowania wzdłuż ulicy wszystkie auta tam stają ale jakiś rodzynek musiał sie znaleść ...... No chyba że ma jakieś pozwolenie :wink:
cron