Znalezione wyniki: 12

Powrót

autor: GURU 10.5
10 sie 2013, 10:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

"Odziedziczylem" po ojcu caly sprzęt, Mam po nim : best waroo 7,9,12 i 15. Mam jeszcze po nim deske coalition golden edition, tylko problem jest taki, że ma 126 cm. Kiedy na niej plywam to za kazdym razem zazwyczaj konczy sie to glebą. Czy ta deska nie jest za mala? Set latawców masz na k...
autor: artus97
14 mar 2014, 11:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Fajne i ciekawe filmiki kajtowe ...

phpBB [video]
autor: tomekgrzy
07 maja 2014, 13:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

SPRZĄTANIE SPOTÓW

W związku z coraz częstszymi kłopotami kajciarzy z ekologami , ważne żebyśmy zwracali bardzo dużą uwagę do porządku i czystości na spocie na którym pływamy. Niestety musimy przywyknąć do sprzątania po „zielonych „ turystach , bo najczęściej za śmieci na spocie obciążani są kajciarze. Bardzo proszę r...
autor: puchu__
07 maja 2014, 19:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaką deskę kupić?

Gościu, zanim wydasz kaske to poplywaj na deseczkach kilku. Nie firma. Nie nazwa. Nie wygląd. Pliss
autor: bartekk
26 maja 2014, 15:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Empty Space - Dakhla!!

phpBB [video]
autor: Fordon
26 maja 2014, 21:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Slingshot RPM 2012 jest zbudowany na tej samej platformie co 2011. Dokonano zmian w bridlach i zmodyfikowano punkty podczepienia na wingtip`ach. Sa to dosc znaczace zmiany, ktore spowodowaly, ze kite jest latwiejszy w pilotowaniu, bardziej przyjazny, lepszy depower, stabilniejszy, wymaga mniej umiej...
autor: G.I.Kala
27 maja 2014, 10:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

Hey, Specjalistką nie jestem, ale miałam ten dylemat w poprzednim sezonie więc, moim skromnym zdaniem, z tych aukcji, strzelałabym w 10 z Gdańska. Zobacz jak jest bar zwinięty ;p 9 z Wejcherowa poszyte - więc ostrożność, pytanie czy planujesz nim walić w wode i czy to ma być dla Ciebie słabo/std/sil...
autor: srrawek
29 maja 2014, 12:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Na cześć Donaja opiszę mój wtorkowy wypadek w Brzeźnie. Godzina 16:30 stawiam się na spocie w Brzeźnie . Nówka latawiec 9m2 deska wave bez strapów. Przepiękne pływanie na falach. Godz. 18:45 fala zwala mnie z dechy a decha niesiona siłą fali uderza mnie prosto w jaja. Ląduje na brzegu nie mogę się p...
autor: Ziomek.
22 cze 2014, 23:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Aaron Hadlow przechodzi do Northa

..startuję w zawodach bo to jedna z niewielu okazji spotkać wielu znajomych w jednym miejscu do tego popływać razem i popatrzeć na nieco wyższy poziom od bekroli w krzakach a bez tego nie ma szans na rozwój , lubię atmosferkę zawodów nie ma stresu startując w nich, nie mam ambicji zawodniczych jak p...
autor: bartekk
01 sie 2014, 15:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wyższe skoki, unhooked

Kolejne triki: raily krypt(czyli do switch), back to revert(czyli backroll do switch), raily na lewą i backroll na lewą, s-bend, raily blind, kiteloop unhooked, f16, back to blind... Wyższe skoki: Przede wszystkim odpowiednio z depowerowany latawiec. Najłatwiej sprawdzić ilość mocy wypinając się z h...
autor: Ziomek.
09 maja 2015, 21:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup 2015

w temacie: znowu to ja muszę być tym niemiłym, wsadzającym kij w mrowisko, choć w kuluarach każdy o tym mówi :idea: staram się zrozumieć decyzje Organizatorów FORDa, którym jestem wdzięczny za mocno profesjonalny wieloletni cykl fajnych zawodów w PL :thumb: zawsze udawało się wycisnąć każdy podmuch ...