Znalezione wyniki: 9

Powrót

autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Post Wt wrz 24, 2013 8:37 Sie ma!!! Jestem tu nowy więc się przywitam. Hello. Wczoraj (23.09.13) w Rewie około godziny 14-ej trochę mnie przeczochrało po plaży z samym latawce...
autor: Kubs0n
03 lut 2014, 12:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Myśle ,że koledzy nie powinniście narzekac na warunki na MM :P Ja w sobote śmigałem na Dradze na kilku łatach śniegu i też dało radę :P
phpBB [video]
autor: Fasolix
17 maja 2014, 12:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airush Analog bar

Możesz zacząć się cieszyć, zapraszam po odbiór!!!!!
Miłego dnia życzę. :D
autor: Fasolix
18 maja 2014, 21:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airush Analog bar

Sprawa baru zamknięta! :thumbsup:
autor: Fordon
06 wrz 2014, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: pytanie o moc latawca i poradę.

Zgadzam sie z poprzednikami, na poczatku ciezko sie plywa, gdy nie wieje porzadnie, a tym samym nie ma wystarczajaco mocy. Potem, z biegiem czasu dojdziesz do wprawy i bedziesz w stanie plywac przy coraz mniejszych wiatrach, bo nauczysz sie ta moc "lapac", "wychwytywac", utrzymyw...
autor: BraCuru
03 paź 2014, 17:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: trik czelendż & NFSP

BraCuru – w podziękowaniu za stare posty, dzięki którym nauczyłem się ostrzyć wtedy kiedy nie było mnie stać na lekcje. Serdecznie zapraszam każdego niewymienionego tutaj, komu podoba się ten pomysł do dołączenia do zabawy. Mam nadzieję, że będzie kupa śmiechu dla nas , a także dla osób potrzebując...
autor: fgrs
28 mar 2017, 16:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

camrig gen4 line mount

zostalo mi 5 sztuk mocowan gopro na linki w cenie 140 + pobranie 16zl
autor: kuicets
16 lut 2019, 16:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pierwsze kroki na hydrofoilu - poradnik

:) Złości? U mnie nie ma tego słowa w słowniku :)

O przyjechaniu i nie pływaniu bym raczej się nie wypowiadał :D Tak nawiasem czasami jest to najlepsza decyzja. Bez odbioru :)
autor: apek
27 lut 2019, 00:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odzyskanie deski po upadku gdy nie można odpalić latawca

Nie na pewno nie chodziło o całkowite porzucenie kita. Musisz doprowadzić do sytuacji, kiedy latawiec będzie zaczepiony do Ciebie tylko jedną naprężoną linką, jeśli tak się nie stanie po zliszowaniu, musisz jedną skrócić wybierając ją rękami, wtedy wytraci ciąg i przestanie kręcić loopy, a Ty go prz...