Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: TrueKejner
26 mar 2011, 17:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o kiteroomingu

Elo! Robię w tym tygodniu taki projekt o kiteroomingu. Jest to takie ogólne podsumowanie wszystkiego co wiem na ten temat. Także znajdziecie tu oprócz porad jak robić poszczególne tricki, także pomysły na budowę kiteroomingu i cały przegląd progresu z mojego punktu widzenia. Na razie krótki teaser- ...
autor: Kenji
03 lip 2017, 11:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

Chcę się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami, obserwacjami i przemyśleniami, które mam w głowie od wypadku na Jeziorze w Mietkowie, który miał miejsce 16 czerwca. Myślę, że ten wypadek powinien zostać opisany jak najbardziej szczegółowo, aby uniknąć niedomówień, plotek i domysłów. A także, aby wy...
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: TrueKejner
30 sty 2018, 18:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Powracam z kolejnym postem na temat rozwoju w kiteboardingu. Opracowałem schemat, który nazywam "mapą rozwoju" w kajcie i jest to mój subiektywny podział etapów nauki. Do rozpisania kolejnej mapki zmotywował mnie akurat zupełnie inny sport, ale przełożyłem to finalnie na potrzeby kajta. I....
autor: BraCuru
02 lut 2019, 16:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Uratować żółwia

Taka akcja zdarzyła mi się wczoraj:
phpBB [video]
autor: 3msto
25 gru 2019, 22:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

pozwolę sobie dodać kilka słów, pływam na Rewie od wielu lat i akcji tego typu wiele widziałem i w kilku brałem udział . Pomijając fakt że kiedyś w zimie na Rewie pływała zgrana stała ekipa która coś tam ogarnia a teraz widzę mnóstwo bardzo słabo pływających ludzi co w styczniu na wywiewkę się pchaj...
cron