Znalezione wyniki: 10

Powrót

autor: Czaro
26 gru 2013, 14:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Czy Iława planuje być na półwyspie w sobotę?Jeżeli tak to weźcie naszą pompkę ze sobą.
Pozdro.
autor: Czaro
18 cze 2014, 22:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odwieszam: Sprawa Pauli i Pluta

Polska to chory kraj.Akceptuje się oszustów ,a oszukanym doradza ,żeby odpuścili ,bo i tak nic nie ugrają.Zamiast zniechęcać oszustów ,przez ich napiętnowanie, to ich zachęcają do następnych przekrętów.Policja i prokuratorzy też wolą zamiatać takie sprawy pod biurko umarzając z powodów braku dowodów...
autor: Czaro
24 cze 2014, 00:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

Kto jeździ na półvvysep płyvvać ,bo ma zajavvkę to i vv samochodzie się prześpi.Najażniejsze jest płyvvanie,a dopiero później cała reszta. Od czapek z pomponami vvażniejsze są szorty i koszulka.Zę takovve mają starzy vvyjadacze chcący się vvyróżniać to można zrozumieć ,ale zauvvażyłem ,że już na pie...
autor: Czaro
29 cze 2014, 00:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

Do takich tematóvv jak ten podchodzę sceptycznie.Ciężko ludziom dogodzić i znajdzie się zavvsze ktoś co mu się coś nie spodoba i opisze to vv necie.Ale dzisiaj miałem okazję przeżyć coś podobnego. Dzisiaj byłem na półvvyspie.Podjechałem pod jeden z kempingóvv ,żeby ocenić jakie są vvarunki vviatrovv...
autor: Czaro
09 lip 2014, 02:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

i druga ersja:

Od 14:30 do 20:00 Kuznicy po stronie północnej na Bałtyku ok. 8 latacó od 12 do 17 m2 bez przery!!!!
Udana sesja!!!!!
......ale fale były :D nie lustro :D
autor: Czaro
26 maja 2015, 08:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

roninXpl pisze:Windfinder pokazuje dzisiaj lepsze warunki na wschód od Gdańska, która miejscówka od Jantara do Krynicy (czy może w ogóle inna) jest najlepsza przy tym kierunku?


Może -----> Sobieszewo
Wybieram się do Rewy ,ale rozpatruję też Sobieszewo.
autor: Czaro
05 sie 2015, 09:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

roninXpl pisze:Wejdzie jutro Sobieszewo?


Trzeba jechać jak najdalej na wschód od Sobieszewa,bo walka o ten 1 - 2 kntsy więcej.
Szału to nie będzie ,ale my chyba też dziś się tam pokręcimy,żeby chociaż dupsko pomoczyć.Jak coś to będziemy się zdzwaniać
autor: Czaro
13 sie 2015, 10:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Jak pisałem wyżej mam 116kg.W tej chwili pływam na desce 138 i latawce 9m i 12m,ale nie byłby to dobry zestaw na początek ;) Więc wszystko zależy od tego na jakim poziomie jesteś. Na początek lepiej duży latawiec ,ponieważ jest wolniejszy , i masz czas na poprawienie błędów. 14m2 LITIUM i deska 142 ...
autor: Czaro
18 kwie 2016, 21:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

BB8 pisze:Hej
Pływając słabo pewnie nie powinienem nawet myśleć o jechaniu na półwysep jutro z 12stką , prawda? (Pytam serio ;))

Jutro odpuść.Jedz w środę/czwartek - w piątek też zostań w domku.
autor: Czaro
31 maja 2017, 18:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ok. 16-stej dziś w Rewie jednego kolesia karetka zabierała - gdyby szukał ,to jego dwa latawce i deskę odniosłem do sklepu ALOHA na przeciw restauracji.