Znalezione wyniki: 13

Powrót

autor: Fasolix
27 kwie 2014, 17:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Chyba dla tych co 60 kilo ważą.
autor: czosnek
11 cze 2014, 22:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

każdą osobę , która chce jutro wchodzić na wywiewkę uprzedzam żeby 2 razy to przemyślała ! powrót po deskę w takim wietrze bez umiejętności będzie NIEMOŻLIWY! nie liczcie na to , że ktoś wam pomoże! liczcie na siebie i własne umiejętności! strona nawietrzna stoi otworem przed wszystkimi początkujący...
autor: bertonexx
20 cze 2014, 23:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Bitch please...Miejsca na Zatoce jest tyle że zawsze można popływać "wyżej" niż inni amatorzy niezależnie czy pływają np. w Rewie czy gdziekolwiek indziej no chyba, że masz fotografa na brzegu, który celuje w Ciebie na główną na FB to wtedy rzeczywiście tłok i przesłania obiektyw...
autor: bertonexx
25 lip 2014, 20:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Tymczasem w Gdyni sesja treningowa do Red Bull Airrace trwa ... :lol: 8)
autor: Mikolpa
21 sie 2014, 22:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: RRD 18m vs inne LW

A i jeszcze jedno. Jak ustawisz na kite jak najwyżej w oknie to nigdy nie odpuszczaj baru na dłużej na maksa jak kite jest w zenicie. Kite wchodzi ostro za plecy, dostaje wiatr z góry i przepada spadając jak liść do wody. Ja się z tym na początku męczyłem jak nie skumałem dlaczego tak jest. Jak addi...
autor: BraCuru
21 paź 2014, 19:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile naprawdę wave w wave?

Tylko co to za jazda na fali? :roll: :doh: Jeśli tylko tak sobie to wyobrażasz to namawiam do nauki. Wczoraj miałem do piątej potęgi więcej zabawy niż kolega wave-klasyk. Myślałem na początku, aby odkręcić foila i jeździć na 5'3" ale więcej bawiła mnie lewitacja w tamtym warunkach. Ale to łatw...
autor: jacamakajta
25 lis 2014, 09:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Nastraszyliście Pany w niedzielę opowieściami o temperaturach, że człowiek chciał odpuszczać poniedziałek, a spokojnie 2godzinki bez wychodzenia z wody zrobione na dużym komforcie termicznym :D

Obrazek

https://www.facebook.com/BalticWAVEholics :mrgreen:
autor: Manianaa
28 gru 2014, 15:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Mam trochę inne odczucia, mianowicie - świeżaka bardzo łatwo zweryfikować i bierzesz na niego poprawkę. Gorzej jest (nie zawszę :hand: ) z proriderami :!: Wracając do waszej rozmowy. Z doświadcenia wiem, że najgorzej jest, gdy wyciagnie sie aparat na plaży, a 2-4 laików zaczyna łapać parcie na szkł...
autor: tramson
29 cze 2015, 10:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Zbiorcza prognoza dla półwyspu i okolic

Aloha! Żeby ułatwić sobie życie, zrobiłem ostatnio prostą stronkę http://www.wieje.pl , na której można odrazu sprawdzić progno z meteo.pl, windguru i windyty. X,Y do ICM wzięte z forum, spoty na WG to te, które zawsze sprawdzam, wszelkie uwagi mile widziane. Mam nadzieję, że się przyda :oops:
cron