Znalezione wyniki: 7

Powrót

autor: Farciarz
15 maja 2014, 11:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Brzezno tragicznie dzisiaj wygląda, nie polecam. Chodzą słuchy do tego ze będą jacyś frajerzy co blisko brzegu pływają :/ Ostatnimi czasy widziałem że "mistrz" też kończył skoki orając plażę, i do tego wcale daleko nie wypływał :clap: . Nieładnie obrażać początkujących, nawiasem mówiąc ch...
autor: nfsp
07 lip 2014, 14:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko jest możliwe! niepełnosprawni na kajta.

To: http://vimeo.com/99275577 ... wydarzyło się na Fuercie... ale wierzymy, że podobna magia zadziała i u nas w Polsce! Niesforna Fundacja Surferskiej Pomocy zachęca i zaprasza do kontaktu osoby, które z powodu choroby lub niepełnosprawności nie mogą doświadczać tych wszystkich pięknych emocji, któr...
autor: hadrák
15 lip 2014, 18:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

phpBB [video]
autor: boldek
09 sty 2015, 14:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Draga dała radę dzisiaj :D Super pływanko na 9m. Wiało około 25 knts, w porywach 28. Wytrzymałem na wodzie spokojnie 2 godz. w piance 5/3 + docieplacz z kapturem. Jedna przerwa na 20 min. Pod koniec zimno w stopy, ale to po skokach było :wink: 5 m od brzegu robi się zupa z małymi krami, dalej jest j...
autor: TrueKejner
22 maja 2015, 15:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

Wiktorek pisze:Moja z tego rocznika jeszcze się trzyma ... jak to złamać?


hmm...
8)
autor: color1
22 maja 2015, 18:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

napisalem niepochlebna opinie na temat biura podrozy/szkolki - zostala skasowana przez moderatora
- czy jestem trolem ?

grozniejsza od trollingu - jest cenzura !!!
pkt 7, 9 i 10 - do kosza
autor: bańka
10 kwie 2017, 19:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Sebastian z Syberii z niedzieli 09.04.2017 :D jak jestes na forum daj znac to podesle Ci reszte zdj. Pzdr
cron