Znalezione wyniki: 18

Powrót

autor: BraCuru
24 cze 2014, 11:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Spotkanie z Darem Młodzieży

Co tam woda - super widać jacy wy malutcy z tej perspektywy :) Na jednej z praktyk w sztormowej pogodzie strzelił bombramżagiel na krojchmaszcie. Kultowy bosman Borówka poprowadził 5 śmiałków-ochotników do strymowanania uszkodzonego żagla. Trzeba mieć głupie 20 lat, aby się na to odważyć :shock: Ni...
autor: Czaro
09 lip 2014, 02:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

i druga ersja:

Od 14:30 do 20:00 Kuznicy po stronie północnej na Bałtyku ok. 8 latacó od 12 do 17 m2 bez przery!!!!
Udana sesja!!!!!
......ale fale były :D nie lustro :D
autor: christo
13 lip 2014, 15:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zestaw początkowy

Witam Pozwole sobie odpowiedziec, poniewaz po pierwsze plywam i latam juz troche, po drugie mam prawie identyczne wymiary jak Ty tzn. 193cm/103kg. Sprzet z 2008 roku moze byc jeszcze zupelnie sprawny. Wszystko zalezy od tego: 1. Jak czesto byl uzywany Przykladowo: gosciu uzywa kajta kilka razy w rok...
autor: Kristoff
24 lip 2014, 09:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Fly Surf into your Holiday - test sprzętu Flysurfera

Witam, Na początek, aby uciąć wszelkie domniemania - nie jestem w żaden sposób związany z branżą ks, ani z marką Flysurfer. Jedyne co mnie łączy z Flysurferem to to, że kupiłem (za normalną cenę)ich latawiec i deskę. Jeśli ktoś nie wie, a jest chętny, Flysurfer niedawno odpalił kampanię reklamowo-te...
autor: onzo
25 lip 2014, 15:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

o co to znaczy nowicjusz? Zacząłeś już pływać lewo prawo czy popłynąłeś kawałek i to jest obecnie największym sukcesem? No i jaki masz latawiec? Moim zdaniem przy takiej wadze jeśli już trochę pływasz to jak kupisz deskę w okolicach 136x40-42 to będziesz miał deskę na dłużej i bardzo uniwersalną.
autor: Kuba KiteSurf
06 sie 2014, 13:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Hej, dopiero co zacząłem przygodę z kitesurfingiem. Ogarniam jazde w lewo i prawo, zawracam i zaczynam uczyć się skoków i switchów. Planuje powoli zakupić sprzęt, myślałem o zestawie: - latawiec Cabrinha Switchblade 2013 12m (ew. Nobile T5 lub Slingshot RPM) - deska Nobile T5 134x41 (ew. Su2 Prorid...
autor: Ziomek.
07 sie 2014, 09:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: F-one Trust vs. Best KaHoona v4

namor pisze:. Domyslam sie, ze wazny jest zakres wiatrowy, stawianie i depower.


..no to w Kahoonie na to na pewno nie będziesz narzekał :idea:

peace
autor: Kuba KiteSurf
07 sie 2014, 17:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: F-one Trust vs. Best KaHoona v4

Hej, F-one Trust jako budżetowa wersja Bandita oferuje bardzo dobre osiągi dzięki konstrukcji Delta C, która na pewno ma bardzo duży zakres de powera, świetnie wstaje z wody dzięki 4 linkom. Dodatkowo dochodzi fakt, że ma fajną windę w górę co spowoduje, że za jakiś czas będziesz miał sporo fanu ze ...
autor: Kubicki
16 lis 2014, 18:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

To jest tajny kod Zeusa :)

Wysłane z mojego SM-N7505
autor: BraCuru
13 sty 2015, 16:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grzybowo Koło brzegu

Akurat za Marine kończy się mur podwodny ale za to są poniemieckie falochrony a plaża wąska z gwiazdoblokami na wąskich wydmach. Określiłbym ten odcinek jako średni hard-core. Szczerze nie polecam. Przy czystym W lub ENE da się coś porzeźnić ale już przy NW do NNE - zapomnij - 100% hard core zakończ...
autor: Rhall
03 mar 2015, 15:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Odkąd w styczniu spróbowałem przebrany w pianę uderzyć na spot w Brzeźnie i z powrotem bez przebierania, jeżdżę tak z Gdańska do Jastarni. Przyjemnie, cieplutko, nie muszę się wciskać w piankę i ściągać mokrej na zimnym. Zrzucam wszystko pod ciepłym prysznicem w domu. Lenistwo, skąd. Wygoda! :D ..na...
autor: przemjas
21 lip 2015, 21:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

namor pisze:Bardzo dziękuję riderowi z zielonego jak Irlandia auta za podrzucenie deski! Niektóre uderzenia wiatru były ponad mój poziom. Przyrzekam poprawę :)

Nie ma za co ;)
autor: dpacior
08 mar 2016, 08:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zestaw 6m 10m 14m

Nie liczyłbym i na 14 kts :)
Nie jest tajemnicą, że ten rocznik lubił wiatr. I jak dobrze wiało, to był "ciekawy" latawiec, ale w granicznych warunkach na wiele sie nie nadawal.
autor: Wind Freaks
24 mar 2016, 14:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

fajna inicjatywa - WINDFREAKS

Czesc, NA Kiteforum jako pierwsi możecie sie dowiedzieć o naszej inicjatywie. Zapraszam na naszego funpage. Robimy to dla was wiec bądźcie z nami. Nasza strona w budowie, na której bedzie dużo ciekawych wykresów, prognoz, i pogody "live". Juz teraz udostępniamy zajawkę. Link do strony znaj...
autor: REKIN
15 maja 2018, 10:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

heja, już podsyłam foty, 17 osób trafiło warun wiatromierz pokazywał 15 - 19 kts na plaży jak to się ma do prognozy... Sobieszewo wczoraj windfinder :D http://kiteacademy.pl/media/blog/rewa-051400.jpg http://kiteacademy.pl/media/blog/rewa-051427.jpg http://kiteacademy.pl/media/blog/rewa-051429.jpg h...
cron