Znalezione wyniki: 39

Powrót

autor: JanuszD
30 mar 2016, 11:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaime vs Clash 2.1 vs TS Hadlow a moze co innego?- opinie , porownanie i recenzje.

shoko pisze:ja tak mam i jest to moja najlepsza deska, juz w drugiej wersji, po sprobowaniu poluje juz na trzecia
wiec powodow nie kupienia clasha nie wymieniaj, kazdy wie ze z dzialu biznes jestes i promujesz lf oraz f-one, wiekszosc postow o tym wiec daruj sobie czarny pr


Ziomka niby nie ma, ale duch jest.
autor: JanuszD
06 lip 2016, 14:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Spoty płaskie i wave HOLANDIA

Planujemy w tym roku w lipcu/sierpniu wybrać się na 4 dni na prognozę. Najfajniej byłoby zwiedzić 2-3 spoty w miarę blisko siebie powiedzmy w zasięgu 200km co w sumie daje połowę Holandii. Zależy nam płaskiej wodzie. Co byście polecili ? Edit: Chwilę poszperał w starszych postach i mi wyszedł wstęp...
autor: JanuszD
31 sie 2016, 16:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: dyno vs edge

niekoniecznie -piąta linka w dyno jest luźna i nie wpływa na kształt latawca/w przeciwieństwie do rebla,gdzie piąta linka trzyma profil/,pozatym pigtaile do linek mocy mają dwa węzełki -jeden z chorągiewką 4th,drugi 5th Moge sie mylic, ale moim zdaniem nie jest tak jak piszesz, przynajmniej w 2016 ...
autor: JanuszD
07 lut 2017, 22:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dakhla

Na Dakhla jest kilka sympatycznych campow jednak tylko dwa sa jak narazie najlepsze. Dakhla Spirit oraz Dakhla Evasion. Dakhla Spirit jest wiekszy i bardziej zatloczony glownie przez niemcow, maja za to wakepark gdy nie wieje. Ceny sa wyzsze niz w Evasion, zarcie ok ale woda w kranie smierdzi siark...
autor: JanuszD
31 mar 2017, 09:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pierwsze kroki na jeziorach

Czytam, czytam i oczom nie wierzę. Śniardwy to nie jest jeziorko 500 metrów na 500 metrów więc z tymi szkwałami i kopami bym nie przesadzał, pływając oczywiście przy odpowiednich kierunkach. Po drugie, Pablo waży 73 kg, nie proponujcie mu 13, 15, 18 bo to jest bez sensu. Ja ważę 80-82 kg i jak nie w...
autor: JanuszD
09 maja 2017, 17:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

deska 132 Ja bym zdecydowanie większą uwagę zwrócił na szerokość dechy. Min 40 cm to po pierwsze. Po drugie co to za decha, do czego ma przede wszystkim służyć. I po trzecie jeśli już o długości piszemy to raczej dłuższą o 2-3 cm. 134-135 dł i 40/41 szerokość. 132 to moim zdaniem dla 50kg kobiety d...
autor: JanuszD
15 maja 2017, 12:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Agadir - Dakhla

Z rozkładem to myślę, że tak jak w większości linii, albo będzie o czasie, albo nie będzie. Byliśmy w Dakhli 3 razy, w tym raz przez Agadir. Quiver od zeszłego roku jest za darmo, na legalu, nie golf tylko kite. Chyba, żeby się coś w tym roku zmieniło na niekorzyść, ale nic mi o tym nie wiadomo. Sam...
autor: JanuszD
06 cze 2017, 09:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pomoc w wyborze pianki Quicksilver vs Niel Pryde vs ION vs Xcel

A jak została załatwiona reklamacja? Nie istotne bo pianka jest od tego, żeby w niej pływać, a nie żeby ją reklamować. Szczególnie TAKIEJ firmy jak O'Neil :) Ja mam Oneila raczej z górnej półki - Psychotech'a 6/4 z TB2 i złego słowa nie mogę powiedzieć. Chyba w tym jest cały trik, że O'neil jest su...
autor: JanuszD
20 cze 2017, 09:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

Panowie, jest wątek o bezpieczeństwie, idźcie sobie tam podyskutować na temat wyższości noszenia kasku nad jego nie noszeniem, wchodzenia na wodę, nie wchodzenia na wodę, czy używania zrywki czy też nie używania zrywki. Sugerowałbym większą wstrzemięźliwość w pisaniu akurat w TYM wątku bo pewnych rz...
autor: JanuszD
04 lip 2017, 08:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

A ja bym na Twoim miejscu nie sugerował się tym na czym się uczyłeś. Sugeruj się ceną i stanem. Rozumiem, że budżet na jeden latawiec. Przy odrobinie szczęścia może i coś skompletujesz. Przy Twojej wadze, jeśli docelowo chcesz 2 latawce to bym zaczynał od 11, jeśli 3 to bym zaczynał od 10-tki. Potem...
autor: JanuszD
21 wrz 2017, 10:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

BraCuru pisze:
andrzejwodejszo pisze:Nowy rekordzista skoczyl wczoraj prawie 22metry na 11stce. :D wylądował przy 1,9 G

Trochę się pogubiłem.
Kto ma najwyższy wynik w Polsce aktualnie?


22 to może na nartach...

Woo:
18.8 Mariusz z Core na Core
Piq
18.7 Bartosz Ch (ale nie na polskich wodach terytorialnych :)
autor: JanuszD
27 wrz 2017, 10:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: UBEZPIECZENIE DLA KITESURFERÒW

http://www.planetamlodych.com.pl/?page_id=8494 masz wersję dla seniorów czyli >39 i dla "młodzieży" chciałem kiedyś kartę kitebordera zrobić, bo tam miało być ubezpieczenie, ale nie lubię nieprzejrzystych systemów więc sobie dałem spokój. w wersji dla seniorów jest 95 pln rocznie, bez dram...
autor: JanuszD
28 wrz 2017, 18:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Janusz - skok musiałby wyglądać następująco:.... fizyk jądrowy Andrzej zawsze do usług :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 2 błędne założenia: - długość linek 19 metrów north oferuje więc pod wodą jednie na 5 metrów, a nie na 10, a to zasadniczo zmienia długość operacji - skok w górę pionowo, aczkolwiek ...
autor: JanuszD
29 wrz 2017, 10:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Aby dobrze się bawić w następnych latach (czemu nie?!) może powołać tutaj kapitułę ekspertów (JanuszD, Mikolpa), która sprawnym cięciem powywala śmierdzące wyniki z top listy? Przecież to widać na pierwszy rzut oka. Nie wiem czy to ironia czy komplement, ale ani w jednym ani w drugim przypadku się ...
autor: JanuszD
29 wrz 2017, 10:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Co kiteforum.pl sądzi o rekordzie świata Victora Borsuka ?

który pozostał niezauważony nawet przez nasze środowisko. Czemu?! Został, został. A to że nie dostajesz oklasków może być spowodowane, że cały czas masz spinę na foila, na admina, na forum. Tak samo było z Waszym osiągnięciem. Popłynęliście i rewelacja. Nie było pokłonów, to się obraziłeś i zamknął...
cron