Znalezione wyniki: 31

Powrót

autor: Smokie
02 lut 2013, 17:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gwadelupa - Karaiby

Na Karaibach wieją passaty ale w zależności od tego co tam dzieje się w pogodzie czasem mocniej czasem mniej. Generalnie jak się trafi to można jechać tylko z 9 :) Ja tak zrobiłem i w sumie nie żałuje :) Mapka spotów surf http://www.wannasurf.com/spot/Central_America/Guadeloupe/map/map_guadeloupe.gi...
autor: siekier
23 wrz 2013, 20:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Deska wave / surfingowa - relacja z budowy

Prolog. Potrzeba posiadania deski wave powstała jako naturalna kolejność ewolucji. Pierwsze sesje na morzu, ale na twin-tipach, łapanie małych fal, ogólna zajawka. Pierwsze pływanie na zatoce na pożyczonej tego typu desce. Ciekawość jak by to było na morzu z własną dechą. Postanowiłem więc samemu w...
autor: Fordon
15 paź 2013, 15:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Dla Ciebie 12m na slabe i srednie wiatry, 9m-10m na silniejsze. Dla niej 9m-10m na slabsze i srednie, 7m-8m na silniejsze. Tak jak pisal poprzednik, powyzej 12m tez nie polecam kupna, bo musisz wiedziec o tym, ze na Twoja wage 12m wystarczy (ja obecnie waze 90kg, mam 12m i dobrze sie plywa) oraz ze ...
autor: bartolomeo_n
12 maja 2014, 12:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Popływane. Momentami 7 (?) latawców na wodzie - rozmiary od 9 do 18 :shock: Na szczęście wędkarze tylko w jednym miejscu, w zasadzie nie przeszkadzali (i my też się staraliśmy rybek nie płoszyć). Super dzionek. Wybralismy sie na Bytyn w niedziele rano. 9:30 bylismy na miejscu. Szukalismy jakiegos d...
autor: Fin
04 lip 2014, 13:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Do bywalcow ponawiam pytanie. Jak startujecie z Jablonny to rozwijacie sie na trawce i startujecie z pomostu? :) Jak przy rotundzie to z plazy nikt nie goni jak sie robi zamieszanie z latawcem/latawcami? Biorac pod uwage, ze to weekend. W dodatku z nienajgorsza pogoda i prawdopodobnym tłumem wczaso...
autor: adamichu
05 lip 2014, 11:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

I jak tam panowie - dojechaliście na ten Powidz? od której strony jesteście i jak z wiatrem?
autor: adamichu
05 wrz 2014, 15:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

vitas pisze:W Poznaniu naprawiają,Starołęka lub Plewiska.



Dokładnie tak - https://www.facebook.com/hanawind - naprawiałem tam tube główną - profesjonalnie i tanio
autor: netmaniak28
12 wrz 2014, 08:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: Goczałkowice

Powiem tak że moja turbinką 17 m. Też daje rade plywalem na 21m flysurfer speed4 lotus i jest ok ale do race. Po za tym samemu smutno pływać bo nie wielu raiderow ma 21 czy 17 w bagażniku. Ja jutro cisne na pogorie bo u nas na Goczałkach nie będzie warunu. Pozdrawiam OT, ale zauwazylem, ze masz Spi...
autor: Sawczo00
16 wrz 2014, 20:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SZCZECIN KTO/GDZIE/KIEDY?

Na Plaze w Wolinie wchodzi zachodni i poludniowo zachodni, polnocno zachodni tez ale nie polnocny. Przy polnocnych mamy Miedzyzdroje przy Copa Cabana lub Pobierowo Grunwaldzka 7 z duzym przybojem, Swinoujscie przy wiatraku, Miedzywodzie. Przy wiatrach polidniowych Karsibor w poblizu wejscia do portu...
autor: feel
30 wrz 2014, 15:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Sri Lanka - wyspa herbaty, słoni i leniwych psów [9.2014]

Hej, Niedawno wróciłem ze Sri Lanki, gdzie spędziliśmy 2.5 tygodnia: 6 dni podróżowania i zwiedzania, 7 dni kajta w Kalpitiya i 3 dni nauki surfingu na południu. Na podstawie naszych doświadczeń napisałem trochę porad tutaj: Przydatne informacje: zakwaterowanie, przemieszczanie się, jedzenie, ludzie...
autor: Wrogu
29 paź 2014, 10:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2014 FREESTYLE

There is a lot of drama happening here at the PKRA event. One of my best tricks (backmobe) wasn't scored during the final and the decision was made to re-run the final heat today(that's what they do in the men division when they miss a trick). However my opponent is claiming that she is not going t...
autor: andkite
29 paź 2014, 19:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki latawiec na początek ?

A wiesz co to jest hals?
autor: stiv amoralny
02 sty 2015, 12:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabo Verde no stress - Boa Vista [11.2014]

Boa Vista – Jedna z archipelagu dziesięciu wysp na środku Atlantyku, blisko równika, 600 km na zachód od wybrzeży Senegalu, klimat zwrotnikowy. Od kliku lat bardzo mnie to miejsce interesowało. Powodów kilka, przede wszystkim gorący wiatr „harmattan” wiejący tu z Sahary od końca października do poło...
autor: klasowki
05 mar 2015, 19:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

DAKHLA luty 2015

Relacja z podróży Termin 5-18 luty 2015 Trasa: Kraków-Bergamo (Ryanair) (200zł/obie strony) Bergamo-Marrakesh (Ryanair) (300zł/obie strony) Marrakesh-Dakhla 1400km - wypożyczony samochód (1000zł/10dni z ubezpieczeniam) +paliwo ok 700zł razem 1700zł wypożyczone z Budget za pośrednictwem arguscarhire....
autor: KiteOffer
15 kwie 2015, 13:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Maroko /Dakhla - Kiteoffer Camp [3. 2015]

Czołem, ostatnio pojawiło się kila relacji z wypadu do Dakhli, w tym samym terminie nie zabrakło również i nas, dlatego też wrzucamy nasz punkt widzenia tej niesamowitej pustynnej miejscówki. Od kilkunastu miesięcy rozglądaliśmy się za sensownym połączeniem lotniczym do miejscówki, która w świecie s...