Znalezione wyniki: 8

Powrót

autor: pawbuh
08 paź 2014, 10:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki latawiec na śnieg?

Czytaj uważnie , ja napisałem o prawdziwym snowkite a nie o przemieszczaniu się po płaskim , różnica jest taka jak pomiędzy pływaniem na morzu a pływaniem na flacie na zatoce . Na flacie żeby popłynąć potrzebujesz ładnych kilku węzłów mniej w porównaniu z pływaniem na falach . Gdzie znalazłeś defin...
autor: mary.dk
19 lis 2014, 18:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Trip Norwegia/Szwecja - gdzie i jak?

Jednym z najlepszych miejsc na swiecie do snowkitingu jest norweski plaskowyz Haugastol,
wieje tam termika od grudnia do maja,
jest to bardzo duzy plaskowyz z cala masa spotow,
wiec trzeba sie przemeszczac w zaleznosci od wiatru.
Ja bardzo polecam - bylem i bede wracal :thumb:

Pozdro...
autor: mazar
28 kwie 2015, 14:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

..a ja nadal zostaję przy swoim C L A S H 'u 136 :thumb: Potrzebuje nieco więcej mocy żeby odpalić niż monster 166x50 ale tego można się było spodziewać. Natomiast jak dla mnie pływanie na nim jest o wiele przyjemniejsze , deska bardziej zwrotna , można ją zaciąć przed skokiem, jest o wiele lżejsza...
autor: BraCuru
09 wrz 2015, 08:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WS wjechał w deskę po glebie kitesurfera

Dziękuję Wam wszystkim za poświęcenie czasu na subiektywną ocenę a często i zajęcie stanowiska w powyższym temacie. Myślę że większość z Was, ja, no i sam zainteresowany doszliśmy jednak do wniosku, że ten precedens był splotem nieszczęśliwych w swym finale zdarzeń. Taki "efekt motyla". :...
autor: feel
08 kwie 2016, 17:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Red Bull Ragnarok 2016

W grudniu postanowiłem spróbować zarejestrować się na zawody snow-kajtowe Red Bull Ragnarok 2016. Nie wierzyłem, że mi się uda, bo w pierwszej turze zapisów liczba zainteresowanych była olbrzymia i wszystkie miejsca wyprzedały się od razu. W drugiej turze zainteresowanych było chyba jeszcze więcej, ...
autor: feel
21 kwie 2016, 16:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Red Bull Ragnarok 2016

Następnego dnia pełna gotowość od rana. Zawody zaplanowane były na piątek lub sobotę, w zależności od prognozy, z niedzielą, jako dzień zapasowy. W piątek rano zorganizowano spotkanie organizacyjne, na którym miała być ogłoszona decyzja odnośnie terminu. Patrząc na prognozę, byliśmy pewni, że wyścig...
autor: Regis
18 lip 2016, 12:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Endomondo - dodanie wysokości skoku

Hej! Poczytałem sobie jak funkcjonuje woo tracker i doszedłem do wniosku, że większość współczesnych smartphone jest zdolna, do przeprowadzenia i obliczenia wysokości oraz długości skoku. Wszystko opiera się w zasadzie na akcelerometrze i żyroskopie. Do tego dochodzi GPS. To wszystko ma każdy smartp...
autor: Kisiel
09 lis 2016, 14:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ILE WAZY KITE SŁABOWIATROWY

Ja ciut nie kumam jak można wpaść na pomysł, żeby napisać, że temat jest prowokacją. Czy Wy, którzy tak piszecie( ewentualnie macie podobne zdanie ) myślicie, że siedzi chłop w domu pije kawę i myśli przez tydzień co tu by napisać na kiteforum żeby ludzie się kłócili ? Bo rozumiem, że temu ma służyc...