Znalezione wyniki: 15

Powrót

autor: jedi1
22 gru 2013, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Hey, Planuje zakup zestawu do kajta, tj. 3 latawce w rozmiarach: 7, 11, 15. Sprzet bedzie uzywany i zastanawiam sie nad dwoma opcjami: 1) kupic jeden komplet (latawiec, bar, leash, pompka) i dwa osobne latawce tego samego producenta i podmieniac tylko kajta jak chce zmienic rozmiar. 2) kupic 3 komp...
autor: Fordon
22 gru 2013, 16:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Jezeli kupisz 3 rozne latawce to bedziesz mial mozliwosc jednoczesnie przetestowania/porownania 3 roznych modeli. Jezeli jeden sie nie spodoba, zawsze bedziesz mial drugi czy trzeci - oczywiscie zalezec to bedzie od tego jak silnie wieje, bo bedziesz mial 3 rozne rozmiary. Plus to co napisal Jedi - ...
autor: bartekk
23 gru 2013, 12:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Hey, Planuje zakup zestawu do kajta, tj. 3 latawce w rozmiarach: 7, 11, 15. Sprzet bedzie uzywany i zastanawiam sie nad dwoma opcjami: 1) kupic jeden komplet (latawiec, bar, leash, pompka) i dwa osobne latawce tego samego producenta i podmieniac tylko kajta jak chce zmienic rozmiar. 2) kupic 3 komp...
autor: madrej
28 wrz 2014, 14:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pokonywanie przyboju

Pokonał ją skacząc z krawędzi https://www.youtube.com/watch?v=s5WKXWjgNOw

Jak idzie duża fala która ma się zaraz załamać to się na niej jedzie :D można też poczekać aż się załamie i po niej przepłynąć albo jak na filmiku ją przeskoczyć.
autor: JanuszD
19 mar 2015, 17:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

Dzieki za odpowiedz. Czemu odradzasz buty? Ogladalem red bull king of the air 2015 i tam wiekszosc w butach plywa. A do freestylu (power moves) tez by chyba nie zaszkodzily? Przeskok z Gonzalesa na TS + buty to gruba zmiana. Pewnie gdybyś poświęcił trochę czasu na poczytanie forum to byś znalazł od...
autor: FilipN
19 mar 2015, 18:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

według mnie nawet poziom raley to nie jest czas na buty… szkoda stawów, szkoda szyi… a zysku żadnego. Ewentualnie spowolniony progres, bo jak gleba mocno boli to po piątej czy dziesiątej ciężej się przełamać do nowego… w takim razie jak ktoś się uprze to od jakiego momentu? nie wiem, myślę, że od na...
autor: Maciek kitejunkiesPL
19 mar 2015, 18:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

Tak jak koledzy piszą. Sam pływałem 2 sezony w PL, RPA, Viet i doszedlem do wniosku, ze tak na prawdę nie są mi potrzebne a ich używanie kosztuje mnie tylko sporo bólu i ogranicza swobode fristajlu - nie da rady robić oldschoolowych one foot'ow i board offów a w sumie to też fajne jest, szczególnie ...
autor: jedi1
19 mar 2015, 20:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

ps. Jakby się przyjrzeć zawodnikom z KOTA to większość w pakiecie z butami ma ortezy, więc pytanie czy warto robić sobie świadomie krzywdę. A i wyciągnięcie z butów przy dużym loopie też nie należy do najmilszych. Tylko one są zwykle po zerwaniu ACL, co z butami samymi w sobie nie ma wiele wspólneg...
autor: JanuszD
20 mar 2015, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

..odniosłem wrażenie, że to jank007 pierwszym postem robi sobie bękę, by rozruszać forum , taką mała prowokację :thumb: peace Bralem to pod uwage :) Ale gdyby to bylo na powaznie... Na Northach troche poplywalem, sam takowe posiadam, aczkolwiek z racji poziomu swoich umiejetnosci nie bede sie kreow...
autor: jedi1
21 mar 2015, 18:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

Cokolwiek weźmiesz to będzie milion razy lepsze od Gonzaleza. Co będziesz szukał to zależy od twoich preferencji. Przetestuj samemu najlepiej na czopie, to się przekonasz co ci pasuje. Jak umiesz pływać robić zwroty i płynąć ostro na wiatr to na każdej desce popłyniesz, więc poradzisz sobie testując.
autor: JanuszD
23 mar 2015, 09:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

Janusz: czemu zdecydowales sie na przesiadke z Jaime na TS? Ja sie zastanawiam czy Gonzales do Jaime to niebylby za maly krok. Nowa decha to sporo kasy wiec moze lepiej miec wieksza "bombe" i faktycznie poczuc ta zmiane. No i chcialbym zeby mi posluzyla troche dluzej niz Gonzales... Pzdr!...
autor: KiteOffer
18 kwie 2015, 21:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dakhla - Kiteoffer Camp + testy sprzętu 2015

.. a patrząc po ortezach to kolana ma już nie pierwszej 'młodości' :( ..niestety , nie tylko On :hand: "ślepy w karty nie gra" przy obecnym poziomie trików i mocy (bo nie da się zrobić podwójniaka lekutko sie wybijając :wink: ) zdają sobie sprawę z ryzyka ..idą w to, myśląc : nie - mnie t...
autor: Rhall
25 kwie 2015, 00:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Szersza deska - wiekszy pop?

Rozumuję podobnie, mocniej łapiesz krawędź na takiej desce, robisz naciąg i strzał jak z procy.
Ale jak przesadzisz z rozmiarem będzie Ci trudno manewrować, zwłaszcza w silnym wietrze i wówczas nie trudno o spalenie wybicia.
autor: Ziomek.
25 kwie 2015, 07:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Szersza deska - wiekszy pop?

POP zależy głównie od techniki i umiejętności , szerokość w normalnych granicach :hand: raczej do wagi dobrana

jednym wystarczy 40-41 cm, ciężsi potrzebują 42 - czaaaseem 43 cm..

peace
autor: mroku
14 cze 2015, 09:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pierwszenstwo a ten sam hals

Jeśli dwie jednostki jadą na tym samym halsie to idąca ostrzej do wiatru ma prawo drogi.
cron