Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: boldek
21 mar 2015, 09:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: OSZUST ALLEGRO robizakopane

Kasę dostał/dostanie - fajnie i tego mu życzę, ale też współczuję całej tej akcji i "bicia" się publicznie o swoje pieniądze, nie mówiąc o czasie i nerwach straconych na tą całą transakcję, maile, konwersacje na forum, odsyłanie sprzętu. W tym czasie, czyli przynajmniej od tygodnia (wtedy ...
autor: tadziu-t3
23 kwie 2015, 15:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

100% Kite Survival vol. 2 Fuertaventura marzec 2015.

Hej wszystkim!!! Od niedawna z mała grupą znajomych próbujemy ogarniać wyjazdy kite’owe, najtaniej jak tylko się da (nic komercyjnego po prostu spoko wyjazdy ze znajomymi) to znaczy mieszkanie w wypożyczonym samochodzie lub w namiocie na plaży i takie tam :D . I właśnie o jednym z takich wyjazdów ch...
autor: zaaaak
30 cze 2015, 00:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jak nie startować KITE'a na plaży.

Nie wiem czy to dobry dział..ale znalazłem bardzo fajny filmik pokazujący dlaczego początkujący powinni trzymać się zdala od startów na brzegu. Taka akcja gdzieś na naszym półwyspie to na pewno niezapomniane chwile. Aha prawdziwa akcja zaczyna się na 1m15sek. Wiem że półwysep rządzi się swoimi praw...
autor: andrzejwodejszo
12 lis 2015, 14:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zgrzewanie balona na zgrzewie

zdobądź duże wykałaczki do szaszłyków, kilka kartek papieru i skrawek niepotrzebnej tuby na testy "temperatura żelazka/czas trzymania/siła nacisku/ruchy żelazka" czynników jest bardzo dużo jak to sobie pomnożysz to wyjdzie Ci liczba kombinacji :) - zgrzejesz za słabo - nie złapie, zgrzejes...
autor: Gemsi
21 mar 2016, 21:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Deska z okazji pierwszego dnia wiosny

140 cm
zdjęcia niestety robione g***nianym telefonem,
Obrazek Obrazek

jutro zrobię poprawkę czymś lepszym
autor: andrzejwodejszo
24 mar 2016, 16:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deska z okazji pierwszego dnia wiosny

czy każdy ten element docinałeś z formy ? Piękna robota