Znalezione wyniki: 65

Powrót

autor: JaxoN
04 lis 2008, 15:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Jeśli lubice filmy z Nicolasem Cage'm to gorąco polecam
Pan życia i śmierci
Film opowiada o największym handlarzu bronią.

ZAKAZANE :)
autor: Smokie
05 lis 2008, 14:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Trzeba było zostawić dla potomnych ;) A wracając do tematu to mam tu filmik "BRAZIL" oparty na roku 1984 Orwella wyreżyserowany przez Terry'ego Gilliam'a http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/3e/Brazilposter.jpg Dla fanów Orwella jak i Monty Pythona. Jak dla mnie klasyka :)
autor: Ziomek.
28 lip 2009, 16:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

JEŚLI ktoś dorósł :hand: do książek Masłowskiej to polecam jej pierwszą ekranizację :idea: już daaawnoo nie widziałem tak dobrze zrobionego polskiego filmu pod KAŻDYM względem byłem kilka razy i teraz ...pozostało mi tylko szukanie GDZIE go jeszcze zagrają.. i to bynajmniej wcale nie dlatego że: ht...
autor: march_in
13 mar 2010, 13:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Jako, że dziś dzień filmów przez internet.
Spotkania na krańcach świata:
http://www.iplex.pl/vod/p1277-film.html
autor: adii
23 gru 2013, 22:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: RRD obsession na 100kg

A moim zdaniem wszystko zależy od spotów na których pływasz i siły wiatru tam najczęściej występującego
Ja przy podobnej wadze najczęściej używam 10 potem 12 i 7m :thumbsup:
autor: Pinio
23 mar 2014, 18:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Moderacja - etyka

Jadą po Marku ....
I po co Ci to Chłopie.... ;-)
autor: angyoung
02 kwie 2014, 12:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Duży progres przy małych wydatkach

Cześć, Kiedyś gadałem z pewnym wuesowcem wracającym z medano, który opowiadał, jak śmiga z chłopakami. Otóż wynajmują jakieś mieszkanko na miesiąc, z tego co pamiętam było to około 600zł, w przypadkuTeneryfy, (standard dość kiepskawy, chodzi tylko o dach nad głową) zabierają ze sobą sporą ilość jedz...
autor: nindza
21 kwie 2014, 09:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Święta w Zgolku z widokiem na bajoro, siedze sobie w ogródku a tam lataki, blue lagoone przy tym kierunku weszło dobrze, wiało czyste E. Można śmiało atakować.
autor: metsa
26 kwie 2014, 13:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

maryjka pisze:Zakres wiatrowy Jargi 17m z 2005r. dla 85kg? Ktoś wie?


Na równym wietrze ( morze, zatoka ) w zależności od wielkości deski od 12 do 18 węzłów dla średnio ogarniającego , na nierówny wiatr - śródlądzie itp praktycznie nie do użycia .
autor: deb
07 maja 2014, 10:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Znalazłem zegarek - Puck, 27.04.2014

Aktualnie wskazuje 10:22. Więcej szczegółów nie mogę podać ;)
autor: onzo
07 maja 2014, 14:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

tylko czy naprawdę trzeba zaczynać od próby naprawy świata? Nie wyeliminuje się ludzi, którzy nie potrafią kogoś nauczyć, wystawiają kwitek bez faktycznych umiejętności kursanta. Tacy ludzie po prostu w mniejszym lub większym stopniu próbują "wypchnąć" kolejnego "szczęśliwego" ki...
autor: color1
07 maja 2014, 15:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

dodam swoje 3 grosze: - sadzac po komentarzach na forum dot. kursanta ktory ze znanej szkolki nie mogl sie doprosic karty iko po ukonczonym zacnym kursie, to iko nikomu jest niepotrzebne (chodzi o klienta koncowego) wiec i certyfikaty iko dla szkolacych chyba takze na plaster... no chyba ze do temat...
autor: Ziomek.
09 maja 2014, 10:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy warto kupić latawiec RRD 7-tubowy?

Ryba84 pisze: Warto kupić coś takiego za ok 1200zł w zestawie z deską 140x40, barem i linkami?
.


..jeśli jesteś kustoszem - możesz rozważyć :hand:

peace
autor: boldek
18 maja 2014, 16:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [k] Mocną szybką 12 stkę z barem

Jak znam maryjkę, to Ci odpowie, że jakiś PRO lokales z Tarify ;) Tudzież tata Giseli :lol:
cron