Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: Rider3msto
03 lut 2016, 17:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

nie wywalajcie tego posta. sam jestem ciekaw kolejnego odcinka. Czy tajemnicza ZONA zaprosi Jurgena dalej gdy ten odprowadzi ją po imprezie do furtki ? :)
autor: Rider3msto
21 sie 2016, 23:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odzyskiwanie deski na głębokiej wodzie – body drag

Dobrze podczas body dragu gwizdac. To da Neptunowi do zrozumienia ze chcesz więcej wiatru
autor: Rider3msto
30 lip 2019, 10:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

rychu pisze:Panowie jak wygląda głębokość wody na Osłoninie?Czy szybko robi się głęboko?


Ostatnio próbowałem pływać na foilu 90cm maszt musiałem odejść z 400 m od brzegu. Także warunki raczej na TT
autor: Rider3msto
28 sie 2019, 22:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Rewa tak odpaliła po 16, petarda. ! Pływanie do 1930 na pełnej mocy. Super.
autor: Rider3msto
28 mar 2020, 18:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel czasowe ograniczeni

Ja w czwartek plywalem solo w Rewie na foilu (był też jakiś ziom n WSfoil) ALE mieszkam 4 km od Rewy, wsiadłem w auto w piance, A z parkingu jak najszybciej poszedłem na spot i z nikim nie gadałem . W drugą stronę to samo. Samo pływanie max 50 m od brzegu tak żeby w razie co od razu zejść na plażę. ...
autor: Rider3msto
08 paź 2021, 20:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Chciałbym dożyć dnia kiedy każdy kto uprawia sport żaglowy (nieważne jaki konkretnie) pozna co to jest "dobra praktyka morska" i zacznie ją stosować. Wtedy unikniemy spięć. A jeżeli chodzi o prawo morskie.czy też wypadki na wodzie to chce nadmienić że ZAWSZE obie strony są winne. ZAWSZE. D...
cron