Znalezione wyniki: 24

Powrót

autor: Biały84
19 cze 2017, 01:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

taka pierwsza sprawa to te chmury naprawde nic nie wskazywalo na taki armagedon https://naforum.zapodaj.net/1780ba3e1bef.jpg.html jak widac na zdjeciu nawet slonce swiecilo te chmury nie zdradzaly po sobie takiej mocy wiatru. zdjecie z 13:38 na wodzie latawce wygladaly po zrywce jak nalesniki wogle ...
autor: Piotrbyku
15 wrz 2017, 10:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Powiem Ci tak , zresztą wiesz bo sam odczułeś to na własnej skórze - pierdole to - dla mnie kita do pływanie i sposób na miłe spędzanie życia w towarzystwie zajebistych ludzi - a te dyskusje to powodują ,że .... kite robi się mniej fajny . Ważniejszy od wysokości byłby pomiar zadowolenia z sesji . B...
autor: Mikolpa
20 wrz 2017, 17:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Ale prognoza na jutro..... kur... :evil: :cry: Miłego pływania :thumb: A miałem nadzieję, że się jutro spotykamy :evil: Co do kolana przerabiałem temat z obydwoma :x ale jakoś działają, co do wycinania nie polecam, teraz są bardziej zaawansowane metody... Na razie nie będą cieli. Mam zacząć zalecan...
autor: Fikus
09 paź 2017, 19:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Mikolpa pisze:No cóż.... przyszedł czas na rozruch :)

Najwyższa pora, wszyscy czekaja, wg reguly ze jak jestes na wodzie to znaczy ze sa bonusy w powietrzu, powazna sprawa bo rekordy czekają na pobicie:)
autor: Fikus
14 paź 2017, 07:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

faktycznie, opiniotwórczo w sorcie lokales jako Wroclaw jesteśmy drudzy po Tójmieście, trzeci jest Szczecin, który wyprzedzamy o parędziesiąt postów... czemu tak, bo mamy najlepsze warunki do kitu w Polsce! wyłąpujemy najlepsze z cyrkulacji zachodniej i w promieniu dwóch godzin jazdy mamy mocno uroz...
autor: Mikolpa
10 gru 2017, 18:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

STACJA
Ostatnio trochę kłopotów z modemem i z Orange no i z moim czasem dlatego stacja nie działała z miesiąc ale już sytuacja raczej opanowana i pomiary od piątku są widoczne :)
autor: Mikolpa
26 gru 2017, 16:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

A to wygrany dzisiejszego pływania, cierpliwość popłaca :thumbsup:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
autor: Fikus
26 sty 2018, 09:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Ah! w koncu zagrodzili Kwadrat Bermudzki na Akwenie, za duzo niewyjasnionych zdarzen, i faktycznie kwadrat pokrywa najbardziej tajemnicze spoty.. niech grozy doda fakt że to na jednym z tamtych spotow zatonela moja niezatapialna kamerka (ledwo zblizajac sie do tafli), takze cos musi byc na rzeczy...
autor: Mikolpa
28 sty 2018, 17:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Na Słupie dużo wody i bardzo mało miejsca na start.
Na wodzie dziś ogień na 12m :twisted: i poprawiłem swój najlepszy wynik na tym zalewie :jump:

Obrazek

Obrazek
cron