Znalezione wyniki: 24

Powrót

autor: Mikolpa
20 maja 2015, 07:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Tą zgubiona deskę wykrakał Mikopla i to tylko jego wina , uważaj żebys nie zgubił deski na morzu ... tak mówił .. i proszę stało się , drugi Fikus kreator przyszłości :D To ja w takim razie się pytam kto wykrakał moje dwa z rzędu ostatnie pływania i dwa rozdarte w identyczny sposób latawce :?: :D D...
autor: tomekkk
14 wrz 2015, 21:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Zapominalski z dzisiejszego pływania na Mietkowie proszony na priv ;]


a co do kamizelki o której była mowa to faktycznie nie latawki tylko surfmix , link:
http://surfmix.com/index.php?mod=detail&id=9176
do wyrwania 50 pln mniej jak na stronie ;)
autor: Fikus
18 lis 2015, 18:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Harnaś pisze że 240kmh na Śnieżce, Na mietku 100kt te 240kmh - zapora lekko zaczyna łopotć, latają pogłebiarki na kotwicach jak latawce, Byku i Rolmigo robią sobie zdjęcia na halsach, Mikolpa mierzy hangtime rebla 12 w godzinach, Ciurek uczy sie frontrolla, a Kris od startu wypatruje wody, a Nindza ...
autor: Mikolpa
24 lut 2016, 07:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

STACJA
Wróciła do żywych i znów działa :D
Wylądowała na stole operacyjnym u Dr. Rolmigo który przeprowadził skomplikowaną operację przeszczepu wnętrzności zakończoną sukcesem :D
Zamontowałem ją na nieco dłuższej i stabilniejszej ryrce co może przełoży się na stabilniejszej odczyty.
autor: krzy07
14 kwie 2016, 19:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Tak wygląda obecnie "Polana Czesława". Stan wody 56,88 mln m3.
autor: Mikolpa
11 cze 2016, 09:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

No ja też byłem, Paweł wam później pokaże dlaczego nie popływałem... Jak zobaczę kogoś kto śmieci na Mietku to normalnie nogi z dupy powyrywam. Dawno nas nie było na południowym brzegu. Nikt pewnie się nie spodziewał że szkieł i innych ostrych rzeczy przybyło. Przed następnym W/NW trzeba będzie się...
autor: Wełniacz
30 sie 2016, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Panowie z Mikolpą przeżyliśmy 2 cudowne dni a materiał zajmuje 30GB :) Zabieram się do obróbki ale nawet pisanie sprawia mi ból bo nie ma mięśnia który by nie bolał ;)
Obrazek
autor: Mikolpa
31 sie 2016, 15:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Piotrbyku pisze:ale i tak mam doła , Paweł namawiał mnie ale ja wybrałem pracę :evil: :evil:
zdjęcia Mewiej wymiatają super :thumb: :thumb:


Zacytuję klasyka

"Pracujemy kiedy nie wieje
Kiedy wieje to pływamy
Jeżeli praca przeszkadza Ci w pływaniu to należy zmienić pracę"

Napisał
Piotrbyku
autor: Fikus
31 sie 2016, 19:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Ludzie litosci tego sie nie da wytrzymac. Gdzie jest admin..? Przytemperowac towarzystwo. Za ostry material leci. Powiedzcie chociaz ze nie bylo obiadu albo ze teskniliscie za domem. Inni do roboty musza chodzic a tu takie numery ze tylko brac l4.
:)
autor: Mikolpa
28 gru 2016, 18:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Nie no zapierdoliłeś generalnie wynik, który pewnie jeszcze przez jakiś czas będzie bardzo denerwował. Szkoda, że mój piq ostatnio raczej się kurzy na półce niż moczy w wodzie...:( Ja też ostatnio rzadko pływam :? To dopiero trzecia sesja z tym gadżetem. Piotrbyku kupił i mnie wkur... bo ustanawiał...
autor: Mikolpa
25 lut 2017, 19:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Na Metu postawil zakaz wjazdu Dlatego dzis polecieliśmy na Mietka helikopterem Mikoly jest zakaz pływania na silniku, zakaz wjazdu, więc trza se radzić Były samoloty, były helikoptery i były trzy ogromne cruiselinery :thumb: Koniecznie muszę złożyć filmik z tego pływania :-) http://iv.pl/images/495...
autor: kawa
15 mar 2017, 15:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Szukam kursu dla kompletnie zielonego kumpla, chce się przesiąść z żagli, więc kuma skąd wieje :D Ktoś coś może polecić godnego uwagi ? Istotna jest jakość szkolenia, aby gość się czegoś nauczył a nie tylko zapłacił. Będę wdzięczny za jakieś info. kitesurfing to syf, teraz crossfit jest w modzie :w...
autor: Farciarz
04 cze 2017, 19:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Loopy do delikatnego spokojnego lądowania

Witam! Znalazłem filmik mam nadzieję że częściowo odpowie na pytania.[video] https://www.instagram.com/p/BTONKaaD0_C ... al_lohmann [/video]
autor: Piotrbyku
17 cze 2017, 16:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

MrKnupers pisze:Najprawdopodobniejszym powodem tego, że Maciek się nie zerwał, było to, że pływał bez leasha i nie chciał wypiąć się od latawca.

jesteś pewien ,że nie miał leasha ??