Znalezione wyniki: 33

Powrót

autor: specjal
20 cze 2017, 23:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

A zgadnijcie kto miał największą frajdę na spocie?

dopisek: niestety na fotosiku zablokowano mi pliki, bo transfer zewnętrzny przekroczył 1GB (za dużo ludzie przeglądali :wink: ), na raty powrzucam fotki gorszej jakości.
autor: specjal
22 paź 2017, 21:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Co niektórzy wybrali Kuźnicę, inni Jastarnię. Na 12m zwiedziłem (po raz pierwszy) te spoty https://mysports.tomtom.com/service/webapi/v2/activity/perm_lIqRcshc5xe6YooLROadBIagOCsUhnPVlyXPjEnAWoFtO6N_iKMyvCskIV49Dtlpa-Kc3By18i8BQ7qA6xUR3A?format=html i wydaje mi się, że przy dzisiejszych warunkach w ...
autor: specjal
23 lis 2017, 20:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Strach Rany Boskie i kto boi się Viktora

Strach Rany Boskie i kto boi się Viktora Do napisania tego tekstu sklonily mnie trzy tematy(...) nazwane przeze mnie Rekord, Wycieczki i Bohaterstwo.(...) Trochę luzu ... W bardzo długim Twoim tekście nie widzę rozwinięcia "trzech tematów". Trochę patetycznych wątków i niesprecyzowanych d...
autor: specjal
23 sty 2018, 17:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Dzisiaj koło południa pojechałem na wysoczyznę, ale wbrew prognozą wiatr był słabszy niż wczoraj i spauzowałem. Ale za to jakie widoki :shock:
autor: specjal
06 kwie 2018, 15:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Dzisiaj było bojowo https://mysports.tomtom.com/service/web ... ormat=html
Znalazłem ciekawą plażę-spot w Krynicy
autor: specjal
09 cze 2018, 00:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krynica Morska- Piaski- Sztutowo

Ja ostatnio wierzę najbardziej yr; przedwczoraj w Kuźnicy było spoko, wczoraj kadynkach też się potwierdziła. Jutro nigdzie wiatr dupy nie urwie, ale na zalewie w okolicach Tolkmicka, moim zdaniem będą najlepsze warunki. Przy takich warunkach barycznych duży wpływ mają lokalne uwarunkowania (wysokoś...
autor: specjal
29 cze 2018, 20:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

A te fotki nie chciały wejść do poprzedniego posta
autor: specjal
20 lip 2018, 12:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Dzisiaj trochę nietypowo prognozy pokazują zdecydowanie większy wiatr w Nowej Pasłęce niż w kadynkach i faktycznie tak jest; zadzwoniłem do Straży Granicznej z pytaniem o możliwości korzystania ze spotu ( trawnik nad brzegiem, gdzie stoją poduszkowce ), nie mają nic przeciw kite na trawniku. Co praw...
autor: specjal
25 mar 2019, 21:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pierwsze kroki na hydrofoilu - poradnik

wg mnie kwestia kasku jest bezdyskusyjna, (…)nie wyobrażam sobie w jakimkolwiek sporcie gdzie prędkość przekracza 25 kmh żeby nie załozyć kasku, narty, snowboard, ws, ks.(...) Że przypał? nie sądzę. :) Wydaje i się, że w takich kwestiach nie powionno być sztywnych regół; na TT pływam do 50km/h i ni...
autor: specjal
26 mar 2019, 20:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

No i byłem przed g14, trzech kolegów było, pompowali 9-10m, też napompowałem 9m. Zawsze myślałem, że jestem w miarę duży chłop, ale okazało się, że jestem najmniejszy i najchudszy :( , a prognozy górna granica. Coś tam popływałem, św kamień opłynąłem, ale na zalewie katoflisko duże i przy przepałowa...
autor: specjal
02 lip 2019, 21:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Dzisiaj wiatru nie brakowało, ale trochę dziurawy był. Ale w sumie spoko i przyjemnie, za Andzią prawie 103km naorałem wody
https://mysports.tomtom.com/service/web ... ormat=html
autor: specjal
08 lip 2019, 12:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

felo82 pisze:Specjal, flat rzeczywiście pierwsza klasa.

Ale jak muzyczka się dobrała :)
A tak z wczoraj
autor: specjal
18 wrz 2019, 19:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Kadyny wydały.
Przejechałem na kite swój najszybszy kilometr 46,87km/h.
Wełna też ujeżdżał flacik.
autor: specjal
01 sie 2020, 22:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Wczoraj po jazdach na Zalewie postanowiłem popływać na otwartym, obejrzeć przekop z drugiej strony, pojechałem i wystartowałem ze Sztutowa. Na 9m wiało akuratnie, z wiatrem z NWW bez problemu dopłynąłem do przekopu - dziury na drugą stronę niestety nie ma :x , ale prace ziemne i z umocnieniami wyglą...
cron