Znalezione wyniki: 29

Powrót

autor: andrzej
09 kwie 2012, 16:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

NORTH DYNO 18 M 2011 R FREERIDE/REACE LATAWIEC SŁABO WIATROW

NORTH DYNO 18 M 2011 R FREERIDE/REACE LATAWIEC SŁABO WIATROWY ZAKRES WIATROWY OD 5 DO 17 WĘZÓŁW STAN IDEALNY SZELESZCZĄCY 3 RAZY UŻYWANY
JESZCZE NA POLSKIEJ GWARANCJI CENA 3500 ZŁ TEL 602404884
http://allegro.pl/north-dyno-18-m-2011- ... 82760.html
autor: Gązo
01 lis 2014, 17:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: HAUSBOTEM na podbój Półwyspu! :D

SOBOTA. Gwar, radość, poruszenie, śmiech, pokrzykiwania - tak ogólnie określiłbym to, co dzieje się dziś z samego rana w marinie jachtowej w Pucku . Na placu pełno łódek gotowych do wodowania. Na żaglach oprócz POL znajduję również CZE, UKR, RUS, NED, GER i inne, których nie pamiętam, a wszędzie do...
autor: zaaaak
05 sie 2015, 16:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Chałupy IV została pompka

Właśnie to zostało zrobione ale w sposób dyplomatyczny [dyplomacja - umiejętność powiedzenia "odp... się" w taki sposób, aby rozmówca poczuł podniecenie przed zbliżającą się podróżą... ]
surferski klimat - tak trzymać
autor: kubutek
19 sie 2015, 10:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

specjal pisze:
namor pisze:w środę :)


Gdzie w Sobieszewie zostawić auto?

wjazd jak do hotelu orle. na sama plażę nie można wjechać - postawili betony (jest również zakaz ruchu)
autor: zackbuster
06 gru 2015, 15:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krynica Morska- Piaski- Sztutowo

dzisiejsza krynica wydała gorzej niż się spodziewałem, ale duże latawce uratowały sytuację ;)
Obrazek
Obrazek
autor: Wełniacz
28 mar 2016, 02:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krynica Morska- Piaski- Sztutowo

phpBB [video]
autor: zackbuster
25 paź 2016, 17:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Sobota jak nie pływanie to serwis stacji więc:

Obrazek
autor: feel
03 lut 2017, 08:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Filmowe wspomnienie najlepszego weekendu snowkite:

phpBB [video]


Polecam HD z głośnikami :thumbsup:
autor: Kamil35
01 mar 2017, 12:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Zalew czysty można pływać
autor: zojsan
04 mar 2017, 13:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

phpBB [video]
autor: zackbuster
04 kwie 2017, 08:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

http://www.wiatrkadyny.pl Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku, tam dowiecie się na bieżąco o postępie prac nad stacją https://www.facebook.com/WiatrKadyny/ Po weekendowych pracach startujemy z kojelną modyfikacją stacji, rozszerzamy ją o opcję podglądu live w postaci kamery online. Projekt jest ...
autor: felo82
02 lip 2017, 23:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Zgadza się, przesadziłem, w wyobraźni miałem skoki na kilka metrów, ale Edek ma też swoje granice wiatrowe. Dobrze, że wylądowałem i dzięki za pomoc. Głupotą było zostawienie w domu 9m. Za to poranna ponad godzinka była spoko.
autor: Mincek
23 paź 2017, 16:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

A Więc nastało. Aktualizacja oprogramowania, aktualizacja wskaźników, delikatna modyfikacja strony, oddajemy w Wasze ręce. Oczywiście cała aktualizacja nie mogła się obyć bez problemów, więc niestety, archiwalne dane zostały (miejmy nadzieję) chwilowo utracone. Najważniejsze zmiany jakimi możemy się...
autor: daniel.p
21 lis 2017, 14:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Strach Rany Boskie i kto boi się Viktora

Lubię pływać. Mało mnie interesują zawody na twinpiksie , jednak gratuluję Borsukowi tak wielkich osiągnięć ! Mistrz zawsze będzie Mistrzem , niezależnie od tego co będzie robił po skończonej karierze. Jacek Twój wywód jakiś cel pewnie osiągnie. Sądzę , że zabawa z latawcem i deską dla większości z ...
autor: kuicets
28 lut 2018, 17:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Taka sytuacja:

6148.jpeg