Znalezione wyniki: 8

Powrót

autor: jedi1
05 sty 2015, 09:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Piąta linka Liquid Force Nirvana 2012

Ta linka, którą dorobiłeś ma źle zrobioną końcówkę t.j. masz pętlę zrobioną przez przeszytą koszulkę, czyli standard w kite, ale akurat linki do leashowania zwykle są zrobione w technice szplajsu, czyli tak jak końcówka tej oryginalnej piątej. Przez to końcówka nie jest grubaśna, węzeł lepiej trzyma...
autor: zojsan
05 sty 2015, 16:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Piąta linka Liquid Force Nirvana 2012

Czy piąta linka i pozostałe nośne muszą być tak samo napięte? Piąta linka jest napięta (wtedy można uznać że jest napięta tak samo jak nośne) przy zaciągniętym na maxa barze. Linki nośne można uznać za zawias na którym trzyma się latawiec Zaciągając bar "pociągamy" latawiec z tyłu co skut...
autor: Fasolix
16 maja 2015, 10:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadki i wpadki na kite! (Oby nikogo z nas to nie spotkało)

Tak widzę waszą potyczkę :!:
438c3d9d54c28279a6ab8e553b739eaf.jpg
autor: tramson
29 cze 2015, 10:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Zbiorcza prognoza dla półwyspu i okolic

Aloha! Żeby ułatwić sobie życie, zrobiłem ostatnio prostą stronkę http://www.wieje.pl , na której można odrazu sprawdzić progno z meteo.pl, windguru i windyty. X,Y do ICM wzięte z forum, spoty na WG to te, które zawsze sprawdzam, wszelkie uwagi mile widziane. Mam nadzieję, że się przyda :oops:
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: kuicets
05 sie 2018, 00:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Facebook? A co to? Słyszałem ze tam ludzie oddają to co dla nich niemal najcenniejsze czyli swoją prywatność za darmo... ale to tylko plotki? Ktoś nazwał ten serwis "facebukkakae", ale nie mam pojęcia co to znaczy (jestem za wstydliwy żeby to guglowac). Chyba ze profil ukryty? To takie z p...
autor: kuicets
17 lis 2019, 10:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

Zaraz zaraz. Jedziecie jak po burej suce i przez to umyka fundament tematu. Nie wnikam dlaczego tak się stało, co mógł zrobić, a nie zrobił, że szkoda sprzętu nad życie itp. Itd. Każdy teraz mądry, że rescue trzeba było że to tamto trzeba było. A jakby bylo ciepło to każdy z Was by miał brązowa pian...
autor: Rider3msto
28 mar 2020, 18:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel czasowe ograniczeni

Ja w czwartek plywalem solo w Rewie na foilu (był też jakiś ziom n WSfoil) ALE mieszkam 4 km od Rewy, wsiadłem w auto w piance, A z parkingu jak najszybciej poszedłem na spot i z nikim nie gadałem . W drugą stronę to samo. Samo pływanie max 50 m od brzegu tak żeby w razie co od razu zejść na plażę. ...
cron