Znalezione wyniki: 5

Powrót

autor: ls84
24 mar 2016, 16:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaime vs Clash 2.1 vs TS Hadlow a moze co innego?- opinie , porownanie i recenzje.

porownanie troche zupelnie abstrakcyjne bo deski sa skrajnie rozne pod wzlgedem wykorzystania od deski freeride po mega pro model. Ponizej kilka moich osobistych uwag. Jamie - latwa deska do nauki, plywania freeride, dobrze chodzi na wiatr w miare szybka komfort ok ale nie jest nic specjalnego (plyw...
autor: ls84
01 mar 2017, 18:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Mam 186 cm wzrostu i wazę około 80-81 kg. W szkole Kite uczyłem się na 4 i 5 linkowych latawcach, ale szczerze mówiąc nie zauważyłem żadnej różnicy ze względu na ograniczona ilość godzin na wodzie :) Z góry dzięki za wszelka pomoc i porady, bo nie ukrywam ze nie siedzę zbyt głęboko w temacie sprzęt...
autor: ls84
01 mar 2017, 19:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: RRD Obsession Pro czy North Vegas

zdecydowanie Vegas - RRD obsession jest o wiele mniej stabilny. Vegas to naprawde przyjemna latawka o paramatrach C ale nie ma takiego kopa jak razor i lagodniej traktuje uzytkownika.
autor: ls84
16 maja 2017, 16:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile NHP 138x43 dla ridera o wadze 100kg

mala deska do tego tez bedzie o wiele bardziej miekka (pod ta waga) niz producent zakladal... da sie plywac tylko po co jak mozna cos wiekszego? lepszego? co masz konkretnego na myśli ? mam na mysli to ze jak deska ma rozmiar 138 i jest przedstawiona dla kogos kto ma 75-80kg to dla osoby majacej 10...
autor: ls84
16 sie 2017, 17:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprawiedliwość istnieje (ku przestrodze)

jakos nie jestem zaskoczony ze to Jovi....

powodzenia w odzyskiwaniu kasy i wiecej szczescia z pracodawcami...
cron