Znalezione wyniki: 7

Powrót

autor: Jurgen
27 cze 2013, 21:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

donaj pisze:Wiało potem przez godzinę nieźle....


Może Ty Donaj zmień latawce bo co ja Cie widzę to masz mało....
autor: Jurgen
03 lip 2013, 10:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CRONIX - pierwszy latawiec pompowany Flysurfera !

Adaptive Airfoil http://www.flysurfer.com/wp-content/uploads/2013/06/cronix_adaptive-airfoil.jpg ...Cronix zmienia swój profil podczas lotu co daje dużo większe osiągi. Jest to możliwe dzięki linkom zamocowanym na krawędzi spływu. .... Ta innowacja była w Cabrinha Nitro z 2005 :wink: http://91.229....
autor: Jurgen
13 sie 2013, 09:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

donaj pisze:No wczoraj jak przyszkwalilo te 30+ (bialy szkwal) to na 12 bylo troche grubo :thumbsup:


Donaj Ty jednak mniej tego białego zarzucaj :twisted: :wink:
autor: Jurgen
13 lis 2013, 22:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

jacamakajta pisze:... nie trzeba ostrzyć...


Raczej z tego że jak próbujesz ostrzyć to długo w wodzie siedzisz latawiec restartując i deski Ci szukać trzeba :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
autor: Jurgen
27 gru 2013, 01:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Gdyby się ktoś jeszcze zastanawiał czy na pewno pływać w Sobotę na zachętę zdjęcia ze świąt już na KiteRewa.pl
autor: Jurgen
03 mar 2014, 11:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

donaj pisze:Tylko ze każdy lubi co innego ja wole jak wieje ~20+ (szczególnie nie lubię wachlować latawcem)


Ja np. lubię pływać zawsze :twisted: I wczoraj np. wcale nie musiałem wachlować latawcem ale może np. na KF nie było tego widać :hand:
autor: Jurgen
04 lis 2014, 01:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Nie żebym sie chciał mądrzyć, ale na moje to ozone miał chyba pierwszeństwo, więc idąc od nawietrznej podniósł latawiec i... się zdziwił.. Ten backloop to raczej próba ratunkowa była :?: Oj przecież wiadomo że moja wina.. Nie wiem po co bicie piany... Odjechałem sobie grzecznie z F-16, zaraz po wpi...
cron