Znalezione wyniki: 13

Powrót

autor: Ziomek.
06 cze 2013, 16:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: open C-shape

do panów co w życiu PRAWDZIWEGO C nie mieli w ręcach: chłopcy - popływajcie na nich najpierw - potem piszcie COKOLWIEK, ok? różnica w wybiciu z C a delty z krawędzi jest taka, że na C możesz mieć mało by płynąć , ale jak się rozpędzisz w dół wiatru i zatniesz deskę - wybije cię porządnie, 2 m to ŻAD...
autor: rolnik
05 lip 2013, 07:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

W takim razie mam pytanie: Jestem pocztkującym kitesurferem. Posiadam latawiec NOBILE 50/50 RPM 2009 , airrush Vapor 2010, Best Waroo 07, LiQuid Force Hawoc 2007, Addiction 2009 (delta) Wszystkie w uniwersalnym rozmiarze 10m. Jest ich za dużo. Pytanie brzmi, którego mam się pozbyć, wystawić na Alle...
autor: Ziomek.
11 lip 2013, 10:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Wrogu pisze:Zamiast się dąsać posłuchaj Freda, bo wypił więcej wody z zatoki niż Ty. I zapewne większość z nas - użytkowników forum.


.."koledzy sympatyczni" - apeluję - NIE PIJCIE WODY Z ZATOKI :pray:
..jej poziom i tak jest już niebezpiecznie niski :hand:

peace
autor: unhooked
22 paź 2013, 09:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Guinness 24hrs strapeless - jest taki rekord ?

... No to jak to jest ? Tu jest hucznie ogłoszony, a oni nie mają? Ktoś ściągał ślad ze strony Guinessa. Prosiłem o linka. Nie dostałem. Wątek zamknięto. Co to za rekord, po którym nie ma śladu? Jest rekord, a go nie ma? Nie uznali? Czy co? Prosiłbym o pogonienie Guinnessa, bo mają straszny bałagan...
autor: Crazy Horse
05 gru 2013, 11:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

gdzie będziecie chłopaki uderzali w sobotę ? Sam raczej nie będę pływał (dla mnie zdecydowanie za zimno), ale chętnie wpadnę zobaczyć sztorm i porobie parę fotek Jak się progno utrzyma na sobotę, nie będą konieczne google :mrgreen: oraz tem. odczuwalna nie zejdzie poniżej -6'C :thumbsup: to gdzieś ...
autor: bobek_h
18 gru 2013, 21:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: North kiteboarding 2014

Od ilu lat trawają już te napinki na temat 5tej linki? To już jest na prawdę nudne
autor: 3msto
28 gru 2013, 23:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Draga dzisiaj :clap: :clap: jak już poranne ptaszki co wiecznie na fali sobie poszły :thumb: https://lh3.googleusercontent.com/-osmBkJgFsYs/Ur9J3cbLlBI/AAAAAAAAObQ/xJRoftmSDn0/w727-h499-no/IMG_9625.JPG akwen zaatakowali fani TT https://lh4.googleusercontent.com/--qBAVvUPi9E/Ur9KzyorkcI/AAAAAAAAObo/f...
autor: 3msto
15 sty 2014, 18:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

.... ich wyciągnęli ratownicy na czas, ciekawe jak szybka była interwencja. akcja z kwietnia czy maja bodajże 2 lata temu - piękne pływanie w słońcu i nagle ktoś wyłączył wiatr , gość na wywiewce był koło 200m max od brzegu , latawiec przepadł , zamiast olać sprzęt koleżka dopłynął do latawki czepi...
autor: onzo
07 maja 2014, 14:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

tylko czy naprawdę trzeba zaczynać od próby naprawy świata? Nie wyeliminuje się ludzi, którzy nie potrafią kogoś nauczyć, wystawiają kwitek bez faktycznych umiejętności kursanta. Tacy ludzie po prostu w mniejszym lub większym stopniu próbują "wypchnąć" kolejnego "szczęśliwego" ki...
autor: color1
07 maja 2014, 15:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

dodam swoje 3 grosze: - sadzac po komentarzach na forum dot. kursanta ktory ze znanej szkolki nie mogl sie doprosic karty iko po ukonczonym zacnym kursie, to iko nikomu jest niepotrzebne (chodzi o klienta koncowego) wiec i certyfikaty iko dla szkolacych chyba takze na plaster... no chyba ze do temat...
autor: roonek
07 maja 2014, 15:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SPRZĄTANIE SPOTÓW

ja tak może z innej beczki ale też ekologicznej ....chciałem serdecznie pozdrowić kolegę który wczoraj wielkim czarnym BWM wjechał pod sam krzyż Rewski... :naughty:

pozdrawiam
autor: Pain IQ
03 lut 2016, 15:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

e co tam, nie wywalać...
A co na to wszystko ŻONA? :) Lubi Jurgena? :mrgreen:
autor: Rider3msto
03 lut 2016, 17:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

nie wywalajcie tego posta. sam jestem ciekaw kolejnego odcinka. Czy tajemnicza ZONA zaprosi Jurgena dalej gdy ten odprowadzi ją po imprezie do furtki ? :)