Znalezione wyniki: 18

Powrót

autor: gareon
21 lut 2016, 12:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wind range

Też tam wczoraj byłem :) Na Switchblade 14 m (ten w jasnych biało-zielonych barwach) i też mi się fajnie pływało. Wg mnie wiało 16-20 knts i praktycznie cały czas pływałem na odpuszczonej taśmie depowera. Fajny ten Switch 2016 :) Tak myślałem, ze to ty :) http://drive.google.com/uc?export=view&...
autor: gareon
11 kwie 2016, 20:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Kubicki pisze:
Maciej Troja pisze:
mas pisze:Na Rewie znowu zaczeli wypisywać mandaty. :|

50 zł ta przyjemność :(

Za co te mandaty ?

Pewnie za stawianie aut tam przy plocie blaszanym na zakazie wjazdu niedaleko pomnika.
autor: gareon
12 kwie 2016, 13:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: nobile t5 2010 vs t5 2012

Witam i odgrzewam mocno zimnego kotleta... Pytanie mam takie: Czy dla mnie jako początkującego (jestem na etapie poszukiwania pierwszego własnego sprzętu) będzie miało wpływ to że kupię sobie deskę Nobile T5 z roku_2011 , a nie coś nowszego? Czy w przeciągu tych kilku lat zmiany konstrukcyjne (?) s...
autor: gareon
05 lip 2016, 14:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADNIK dla tych przed i po nauce - NOWE pytania 15.04.2009

Zostaw na standardowym i nie baw sie z tym wiecej :) Jak masz za duze sily na barze to na sterujacych sobie przestaw/ depower i tyle. Jak masz nadal za duze sily na barze to znak, ze czas zmienic na mniejszy rozmiar.
autor: gareon
22 gru 2016, 13:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SZCZECIN KTO/GDZIE/KIEDY?

Heja, jestem z 3miasta, na święta będę w Szczecinie, ktoś będzie śmigać w niedziele/poniedziałek na Wolin? rozumiem, ze tam najlepiej jak się nie zna okolicy ?
autor: gareon
23 mar 2017, 18:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: kompatybilnosc cabrinha 2016 z Barem 2014

szafer89 pisze:Witam,
Czy latawiec Cabrinha Switchblade 2016 bedzie dobrze współpracował z barem Cabrinha Overdrive 1x 2014?
pozdrawiam

https://www.kingofwatersports.com/cabri ... aBestOffer

tu masz dla 2015 max ale 2016 i 2015 sa takie same

Tak bedzie pasowac
autor: gareon
12 kwie 2017, 09:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Loop

najważniejsze to nie zaczynać jeśli masz wątpliwość, że w połowie przestaniesz kręcić. Albo na 100% , albo wcale. Tu masz mojego pussyloopa - w sumie zaciągam bar na maksa w lewo w chwili wybicia. Wiadomo im mocniej wieje, tym większa petarda do przodu:) https://www.youtube.com/watch?v=xfmCbrbnW3M ...
autor: gareon
03 maja 2017, 13:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bar Cabrinha 2016.

Podepnę się pod temat- mam Switchblade 12 i do niego bar overdrive trim wszystko z 2016r - czy bar powinienem mieć ustawiony na to węższe ustawienie czyli 48 czy tez na to szersze czyli 56? Pzdr. Ustaw jak lubisz, ja raz plywam tak a raz tak... 48 kite wolniejszy ale mniej lapy bola.... szerszy jes...
autor: gareon
03 maja 2017, 20:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bar Cabrinha 2016.

Czyli generalnie w przypadku 12 ustawienie szerokie, natomiast jak w przyszłości dołożę 9 to wtedy mogę spróbować z węższym rozstawieniem baru? Dzięki za odpowiedzi. Generalnie tak.... chodzi o to, ze kite mniejszy jest szybszy od większego (tak w skrocie...) Ja np... jak chce sobie poplywac tak be...
autor: gareon
03 gru 2017, 14:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Kuznica 9 m popływane w słoneczku :) prawie Brazylia :)
autor: gareon
27 mar 2018, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka kamera sportowa na kite?

Posiadalem gp4 potem 5 i 6 (te 2 ostatnie aktualnie). Hej to widzisz sens w kupowaniu Gopro6 ponad 5 w użytkowaniu do kitesurfingu? Na amazonie 6 kosztuje 2x więc niż 5 plus te wszystkie negatywne opinie na temat niezawodności z 6stką Dla mnie nie ma sensu. Ja jak nagrywam to 2k 60fps. Dobry czas n...
autor: gareon
18 kwie 2018, 19:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

O jaaa rewa nie zawiodła .... od 17 włączyli wiatr i na 9m było czasami duzo :)
autor: gareon
18 maja 2018, 12:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

True, w duzej mierze zalezy gdzie kto mieszka i ile razy w roku wchodzi bezpiecznie na Baltyk na plw... odleglosc robi swoje, wielu ma tylko wkndy i popoludnia wolne co widac na spotach. Ciezko sie nie zgodzic, ze Baltyk wywiera duzy szacunek, ale na Rewie czy GDA spotach tez masz po@#%$ny czop i b...
autor: gareon
22 maja 2018, 10:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Trim vs recoil https://www.youtube.com/watch?v=yMLpMwwmNIA Generalnie to tylko inna metoda trymowania ale dajaca ten sam efekt. Trimlite to knaga czyli linka zakleszczajaca sie. A recoil to sprężyna. Trimlite ma zalete prostoty. Posiadam obydwa bary wg. mnie trimlite szybciej sie zużywa tzn linka do...