Znalezione wyniki: 14

Powrót

autor: kw92
08 gru 2015, 22:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zegarek

Ja mam Sunto i jestem mega zadowolony, nawt kupiłem dwa od razu bo dla ojca :) Nosimy go na co dzień, jak dla mnie wyglądem jest to typowy zegarek sportowy który na upartego można ubrać nawet do garniaka (zależy jaki masz strój "roboczy", bo jak jest to koszulka i jeansy to uważam że jak n...
autor: kwiatekptl
09 gru 2015, 13:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zegarek

Ja mam Fenixa 3 w wersji z mineralnym szklem od polowy wrzesnia. Uzywalem go przez caly tydzien kajtowy. Ustawienia kajtowego nie ma, ale mozna sobie stworzyc, ustawic jakie ekrany maja byc widoczne, jak maja byc mierzone 'okrazenia' itp. Ogolnie do sledzenia aktywnosci jest super, bardzo fajna jest...
autor: cris
14 gru 2015, 21:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Contra czy Velocity

Hej, przemyslalem wszystko i macie racje. SB bedzie najlepszym rozwiazaniem. Pytanie tylko teraz 12 czy 14? Ogladalem wind range i te 12 wydaja sie dobre... Chodzi mi aby nie pokryly sie 2 latawce. Mam 10 radara, do tego lepiej wybrac 12 czy 14? Nie chce tez zbyt duzego latawca do mojej wagi ale ja...
autor: Famay
04 sty 2016, 20:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Front Line Connector

W niczym to nie przeszkadza .Pigtailse są bardzo mocne nawet jeżeli dzieje się coś takiego . Dla oka możesz to delikatnie przypali zapalniczką . Nic sie nie stanie chociaż wiem ze zaraz ktoś powie zę wyje... to pól świata w kosmos chociaż nikt z nich tego nigdy nie próbował bo tak słyszał ....
autor: andrzejwodejszo
19 sty 2016, 09:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Front Line Connector

jest OK, ale zamiast opalać zapalniczką zaciągnij tam koszulkę termokurczliwą i przygrzej suszarką powoli.
autor: boldek
25 paź 2016, 00:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Trymowanie baru Cabrinha

Hej, Mam pytanie, posiadam bar z 2015 roku, dzisiaj sprawdzilem swoje ustawienie linek i mam dokladnie tak samo jak na fotce. Widzialem wszedzie filmiki, ze bar musi byc zaciagniety na zero tak jak tu: viewtopic.php?t=62050. W ksiazce cabrinhy mam pokazane wszedzie tak: http://cdn.cabrinhakites.com...
autor: mattworm
08 kwie 2017, 20:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Loop

Hej nie wiem czy Ci to pomoze ale ja sam dochodzilem do wszystkiego metoda prob i bledow. Duzo ogladam filmikow na youtubie z roznych prespektyw. Wiem jedno ze jak nie sprobojesz i nie jebn... O wode kilka razy to sie nie nauczysz. Na poczatek - po wybiciu jak osiagniesz max wysokosci i zaczynasz le...
autor: andrzejwodejszo
11 kwie 2017, 11:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Loop

najważniejsze to nie zaczynać jeśli masz wątpliwość, że w połowie przestaniesz kręcić. Albo na 100% , albo wcale. Tu masz mojego pussyloopa - w sumie zaciągam bar na maksa w lewo w chwili wybicia. Wiadomo im mocniej wieje, tym większa petarda do przodu:) https://www.youtube.com/watch?v=xfmCbrbnW3M h...
autor: pajo
01 sie 2018, 19:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wierszyk

Witam. Nie znalazłem podobnego tematu wiec założyłem nowy , może ma ktoś jakiś wierszyk nie koniecznie własnego artorstwa. Po operacji chwila natchnienia : Wiele sportów już poznałem, Jednak dopiero w Kitesurfingu się zakochałem. I nie jest to żadna ściema, Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Na...
autor: kwiatekptl
23 gru 2019, 20:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo 3.0

W razie czego mozesz na allegro zamowic tasme 3M model 4991 .
autor: kaczmimo
16 lut 2020, 17:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

gareon pisze:Przy molo w Jastarni gdzie parkujecie ?


Hej, pewnie trafiłeś sam, ale w Jastarni najczęściej ludzie parkują na końcu ulicy Polnej na tzw Dradze.
Pozdrawiam
autor: Rucin82
16 lut 2020, 17:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

na tzw Dradze przed molo z reguły jak już to tam jeździ sie..(wpisz draga Jastarnia w google i tam smigaj.. mijasz hotel draga po lewej i już widzisz gdzie parkować..) a przy molo to masz kolego miejsca przed molo..
autor: jedi1
07 maja 2021, 13:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kulka depowera

W żeglarskich takie rzeczy są np. tu https://www.szopeneria.pl/pl/p/Stoper-liny-4-mm-kulka-nierdzewna-/13035 (linka depowera ma zwykle 5mm (nie wiem dokładnie, ile ma twoja), więc niekoniecznie tą konkretną kup ). Widzę, że jesteś z Gdyni to przejdź się na spacer do mariny i tam w sklepie ci coś dob...
cron