Znalezione wyniki: 5

Powrót

autor: Kub
17 sie 2016, 12:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wind Freaks - co sądzicie.

Wiem że ten pomysł jest raczej skazany na porażkę, ale mimo to rzucę propozycję stacji pogodowej w Nowych Gutach na Mazurach. Prognozy z windguru moim zdaniem rzadko kiedy są tam wiarygodne, dlatego odczyt bieżących warunków byłby bardzo pomocny... choć zdaję sobie sprawę z tego że korzystać z tego ...
autor: Kub
01 gru 2016, 14:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Jako świeżak pozwole sobie na wyrażenie opinii w tej sprawie, bo też zależy mi na utrzymaniu KF. Muszę jednak zaznaczyć, że stoję trochę z boku dyskusji i patrzę na to z dystansem, bo nie jestem wybitnie aktywnym forumowiczem. Uważam jednak, że mój głos może reprezentować dużą część forumowiczów, kt...
autor: Kub
02 gru 2016, 13:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Ano widzisz, dużo skorzystałeś, jesteś zatem na bieżąco jako początkujący/sredniozaawansowany kajciarz. Masz wiedzę, która już wyparowała z głowy zaawansowanym, starym wyjadaczom. Możesz spłacić dług do kiteforum.pl - podziel się wiedzą i wrażeniami dotyczącymi szkółek kite, instruktorów, bezpiecze...
autor: Kub
02 paź 2017, 00:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Co kiteforum.pl sądzi o rekordzie świata Victora Borsuka ?

Gdybyście tyle energii wkładali w promocję kajta ile angażujecie w deptanie wszystkich którzy wybijają się przed szereg to kite byłby już pewnie dawno uczony w przedszkolu... Litości aż tak was piecze jak o kimś zrobi się głośno? Nie ulega wątpliwości że ten wyczyn wpływa na promocję kajta bo mówi s...
autor: Kub
08 paź 2017, 21:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

:naughty: Czym się różnią te wyczyny od słynnego crossingu? Ktoś mi to wytłumaczy? Odpowiedź znajdziesz w tym wątku kilka stron wstecz :) Brawo zojsan, szkoda że na filmiku nie słychać kwiku :) Śledzę ten wątek od samego początku i nadal nie widzę różnicy. Gdyby faktycznie chodziło o "osobiste ...
cron