Znalezione wyniki: 7

Powrót

autor: eska
02 lut 2010, 21:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

BLADE PRIME 2010 - warto to przeczytać.

Hej koledzy i koleżanki, wiem że Blade to marka która dopiero od roku jest w Polsce do kupienia bezpośrednio (ten sam dystrybutor co Dakine), więc pojęcie o nim możecie mieć małe. Od razu zaznaczam, że ja tych latawców nie sprzedaje, ale zarazem przyznaję się bez bicia, że dla Blade Kites od 2 lat r...
autor: Ziomek.
09 kwie 2015, 01:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki sprzęt 2015

bez ofert proszę //Admin aaa, rozumiem :wink: Hej, Co sądzicie o zestawie: Slingshot Rally 12 m - bardziej na freeride do Polski (pewnie będzie głównie wykorzystywany) Slingshot RPM 9m - na lepsze warunki + wyjazdy zagraniczne do pobawienia się więcej w skakanie SLINGSHOT COMPSTICK BAR 20 - do obyd...
autor: mary.dk
18 maja 2015, 20:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Najlepszy LW kite - pytanie

W sobote przed poludniem mialem badz co badz przyjemnosc kopsnac sie na BLADE 17 - Fat Lady i musze przyznac ze tlusta baba okazala sie byc bardzo smukla :hand: Zeby nie bylo oczywiscie dopatrzylem sie jakis tam wad :hand: ale generalnie plusy zdecydowanie przyslaniaja minusy, a badzmy szczerzy, tak...
autor: Ziomek.
22 maja 2015, 19:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Najlepszy LW kite - pytanie

Stwierdzenie o jego wysokiej jakości to chyba lekkie nadużycie ;) ..cóż, piszę na podstawie moich doświadczeń a "TEN DEPOWER" jest wg mnie świetnym rozwiązaniem działa bdb też wolę sznurki, ale większość się przeciera, w kosmicznym tempie, jak ten z wątku obok - o Slingshocie RPM niewiele...
autor: dziara82
29 maja 2015, 17:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki latawiec według Ciebie jest najbardziej uniwersalny najprzyjemniejszy itp. ?

Blade Trigger - super latawka jak na pierwsze kroki i nie tylko.
autor: zaaaak
31 paź 2015, 14:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: BLADE - do wygrania latawiec!

BLADE Kites Polska pisze:(...) Blade przygotował na Facebooku konkurs.

Chętnie wziąłbym udział, szkoda że 'nasza klasa' nie wystarczy...
Z wietrznymi pozdrowieniami :wink: :wink:
autor: Brutus
20 maja 2016, 09:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Test Days 2016 - Blade/Shinn/DaKine - zapraszają na moc wydarzeń!

Czy tylko ja mam wrażenie , że zabrakło to kluczowej informacji ? ;P