Znalezione wyniki: 10

Powrót

autor: TrueKejner
02 cze 2017, 16:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mewia Rewa

Serdeczne dzięki za rady, dzisiaj ze względu na pizgawicę ofcorz nie porwałem się na ten wyczyn. Chyba poczekam na ładny równy wschód i wtedy dzida. W razie W, do jakiegoś brzegu się dotargam. Tak naprawdę całe to offshorowe pływanie na Rewie itd. to jest temat który naprawdę chciałbym wbić ludziom...
autor: namor
09 mar 2018, 12:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

jesli nie sprobujesz to nie bedziesz wiedzial. generalnie 10C to warunki luksusowe na pianke 5mm. jednak urzymanie cieploty ciala i odczucia to bardzo indywidualna sprawa. do zobaczenia na wodzie.
autor: JanuszD
09 mar 2018, 13:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Nie temperatura powietrza jest tu najistotniejsza, a temperatura wody. Pływanie w +5 stopniach w marcu to nie takie same pływanie jak +5 w listopadzie/grudniu.
W 5/3 nie próbowałem. Nie wiem gdzie masz 5, a gdzie masz 3. W 5/4 jest rześko, ale się da bez suchara.
autor: kuicets
09 mar 2018, 15:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Generalnie kwestia hartu ducha oraz grubości tkanki podskórnej :)

Ja cały rok styczen - styczen W temp od -3 do dużego plusa śmigam w 5/4 odpowiednio dobierając akcesoria (buty rękawiczki kaptur ciepła herbata zimna woda z zatoki pod pianke). Dramatu nie przeżyłem ani raz :)

Na wodę i się dowiesz :)
autor: Turbo_Sen
09 mar 2018, 17:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Na 12kts masz dobry zestaw, daj znac jak wrażenie z woda. Na prognozie pokazuje temperaturę wody 1-2 stopnie w zatoce.

Nie wiem gdzie mieszkasz ale ja przy tym kierunku pojechalbyn do Rewy lub Oslonina
autor: kuicets
25 mar 2018, 06:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Live z Dragi (gdyby kogokolwiek interesowało) - wiatr chyba ujemny :)
autor: roninXpl
05 kwie 2018, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

gareon pisze:No... wlasnie czemu ludzie flata wola... z chopa sie fajnie skacze :D No iii kurcze glebiej jest na rewie... nie cykam sie, ze wbije sie nogami w piasek :D


Fajnie to się skacze z fal a nie z jakiegoś czopa :) Jastrzębia :)
autor: kuicets
08 kwie 2018, 06:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Panowie, bardzo bym prosil o jakies info, jak ktos juz bedzie na miejscu, gdzie I ile wieje, z gory dzieki, pozdro Live z Kuźnicy na wylocie w kierunku Jastarnii (na wysokości mewiej) - jestem od 30 minut i wyraznie przybiera na sile. Obecnie luźno na 17m lub 12+drzwi (90kg). Zero czopu - jest jak ...
autor: REKIN
15 maja 2018, 10:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

heja, już podsyłam foty, 17 osób trafiło warun wiatromierz pokazywał 15 - 19 kts na plaży jak to się ma do prognozy... Sobieszewo wczoraj windfinder :D http://kiteacademy.pl/media/blog/rewa-051400.jpg http://kiteacademy.pl/media/blog/rewa-051427.jpg http://kiteacademy.pl/media/blog/rewa-051429.jpg h...
autor: matsor
31 maja 2018, 13:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Osłonino live, wszyscy rozstawieni, masa sprzętu. Z wiatrem lipa, wieje ok 10knt, w wodzie dwa flysurfery, contra. Narazie plazing.

Edit 14:40 kto ma foila i komórkę ten pływa. Reszta grilluje albo próbuje z 17stkami. W rewie widac 4-5 latawców w zenicie.