Znalezione wyniki: 42

Powrót

autor: AlMastar
14 sie 2017, 19:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SHINN 2018

Hehe to samo mówi moja żona - kupiliśmy Monka który jest bardzo fajny i przyjemny (no i pady...) ale grafika faktycznie mało atrakcyjna - w Sea Kingu przynajmniej był wieloryb :mrgreen: Same deski super i pewnie że sprzedażą problemu nie ma ale grafika przydała by się ciekawsza I tu jest pole do pop...
autor: jacamakajta
07 wrz 2017, 22:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezstrapowcy

Zapraszamy na kolejną, już IV edycję Baltic Kite Wave Jam!!! W tym roku ponownie podnosimy poprzeczkę. Mamy zacne grono sędziów (szczegóły wkrótce), nagrody na wypasie, Wasze ulubione pakiety startowe (koszuleczka, kubek, wlepy) i oczywiście niepowtarzalna atmosfera JAM'u! Dodatkowo przygotowaliśmy ...
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: Pablo
10 paź 2017, 23:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Trapez RIDE ENGINE - sztywna rewolucja w trapezach

Niestety trapezy okazały się tak wielkim sukcesem, że nie było szansy ich więcej ściągnąć (a testowe "niestety" były od razu kupowane zamiast wracać do nas po testach), ale z dobrych newsów mam info, że nowa partia upgrade'owanych modeli na 2018 spodziewana jest w okolicach grudnia 2017, t...
autor: BraCuru
13 paź 2017, 22:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Pytanie dla tych co mają woo ,sesja załadowana 78% czy to oznacza że końcówka sesji nie została zaczytana Kontaktowałem się w podobnej sprawie z supportem woo. Mają problemy z działaniem aplikacji w androidzie. Ich aplikacja nie powinna być naprawiana ale napisana od zera przez innych programistów....
autor: Pablo
30 paź 2017, 22:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Trapez RIDE ENGINE - sztywna rewolucja w trapezach

odświeżyliśmy trochę stronę Ride Engine Polska i ruszamy ze specjalną ofertą i zacnym rabatem w przedsprzedaży na sprzęt 2018! Masa udoskonaleń w nowych trapezach zebranych od tysięcy użytkowników na całym świecie przez ostatnie dwa sezony, jak również topowych riderów jak np. Karolina Winkowska. No...
autor: wdx
05 lis 2017, 18:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Spróbował, ale zrezygnował...

To ja z tych co sie uczą, sa blisko rezygnacji, ale jednak nie poddaje sie. Trwa to juz z przerwami 5lat ale jutro kupuje pełny osprzęt w cenie small cara i juz na pewno nie odpuszczę. Jestem z Gdyni ale faktycznie tak jak ktoś juz to napisał, obowiązki rodzinne, brak czasu w pracy a jak juz mi sie ...
autor: Piotrbyku
19 lis 2017, 19:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SHINN Hydrofoil - materiały video

To mój film :D . Dostałem na testy od Shinn Polska deskę, lotkę P i F oraz komplet masztów 30,60i 90 cm . Vento dało mi kita Mono 9m m też na testy . więc sytuacja zrobiła się taka ,że musiałem ogarnąć bo nie miałbym żadnej wymówki :D . A poważnie - pływałem tylko na śródlądziu - przy nierównym wie...
autor: 360 TRAVEL
14 sty 2018, 11:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WOŚP 2018 - licytacje i informacje

Cześć, Wraz z Łukaszem Ceranem przekazaliśmy tygodniowy Pro Camp na dowolnym wyjeździe w 2018, podwójna satysfakcja gwarantowana❤️❤️ http://aukcje.wosp.org.pl/tygodniowe-szkolenie-pro-camp-z-lukaszem-ceranem-i5992627 http://www.kite.pl/Wrzutki/meksyk-kite-kitesurfing-2017-346-4.jpg Zapraszamy do lic...
autor: donaj
29 sty 2018, 10:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WOŚP 2018 - licytacje i informacje

Szkoda ze tak malo za deseczke wylicytowaliscie. Raz ze dobry sprzet to w slusznym celu sie placilo :/
(Nie licytowalem bo mam wasza deske juz.)
autor: mitsu
08 mar 2018, 13:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprzedam deskę NORTH JAIME Textreme Carbon 139 - 2017 NOWA

chyba lepiej jednak podawac cene od razu w ogloszeniu, nie sadzicie?

szukam deski, olalem juz z 5 ofert bo nie bylo ceny a nie mam czasu pisac i sie dopytywac za ile janek sprzeda. tu juz stwierdzilem, ze napisze bo fajny blat to daj znac kolego.
autor: BraCuru
13 mar 2018, 19:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Shinnworld Polska - od DECHY do DECHY :)

ZachPom zaprasza!
W Grzybowie macie sprawdzone lokum ;)
autor: REKIN
15 maja 2018, 10:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

heja, już podsyłam foty, 17 osób trafiło warun wiatromierz pokazywał 15 - 19 kts na plaży jak to się ma do prognozy... Sobieszewo wczoraj windfinder :D http://kiteacademy.pl/media/blog/rewa-051400.jpg http://kiteacademy.pl/media/blog/rewa-051427.jpg http://kiteacademy.pl/media/blog/rewa-051429.jpg h...
autor: Fin
15 maja 2018, 22:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Najkorzystniejsze warunki meteo

Faktycznie można by pracę magisterską o tym napisać ... :lol: Szczególnie o tym, która prognoza wejdzie i jak. Uprawiasz rekreacyjnie, którykolwiek ze sportów wiatrowych ? Bo jeżeli chodzi o kite to tzw "sweet spot" to bezchmurne niebo, 25 stopni, wiatr jak z suszarki, 20-25knt, side on sh...
cron