Znalezione wyniki: 42

Powrót

autor: wiatrochrupak1
07 maja 2018, 09:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: zostawiona deska Su-2 pro rider naklejka xcel

Cześć, zdążyłem sprzedać na części na rynek wschodni :wink:

Leży i czeka na odbiór w Gdyni!

Pozdro
autor: boldek
10 wrz 2016, 22:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprostowanie dotyczące zaginionego na zatoce kitesurfera

Natomiast czekam na "ustosunkowanie się" Ziomka, który tak ochoczo komentował na Gazeta.pl ;) - tak się składa że akurat udało mi się przeczytać tamtą żałosną dyskusję... Jak zobaczyłem na FB zdjęcie jak król zatoki pozował do TVN24 na tle najlepszego jego zdaniem latawca i deski do wszys...
autor: kuicets
08 maja 2017, 22:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Siemano,

Kto dziś był w Brzeźnie i wytrzymał do końca - pisać na priv. Pofociłem trochę i nie wiem kto jest kto :P

Było mniej/więcej tak :) :


20170508-185716-DSC_6311-3.jpg
autor: Wrogu
22 maja 2017, 08:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile NHP 138x43 dla ridera o wadze 100kg

Ronson Super :thumb: Polecam spróbować popływać na tej desce :!:
autor: Czaro
31 maja 2017, 18:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ok. 16-stej dziś w Rewie jednego kolesia karetka zabierała - gdyby szukał ,to jego dwa latawce i deskę odniosłem do sklepu ALOHA na przeciw restauracji.
autor: TrueKejner
02 cze 2017, 16:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mewia Rewa

Serdeczne dzięki za rady, dzisiaj ze względu na pizgawicę ofcorz nie porwałem się na ten wyczyn. Chyba poczekam na ładny równy wschód i wtedy dzida. W razie W, do jakiegoś brzegu się dotargam. Tak naprawdę całe to offshorowe pływanie na Rewie itd. to jest temat który naprawdę chciałbym wbić ludziom...
autor: Kristoff
11 cze 2017, 09:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Przygotować się na zjazd cen formuły CR:X

Ludzie przy kupnie kierują się różnymi powodami.
Może ktoś chce np otworzyć muzeum foila... Albo szuka dzieła sztuki i techniki bezużytecznej do powieszenia na ścianie :lol:
autor: MarekH
19 cze 2017, 00:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Łeba czyli gdzie nie pływać !

Ktoś przyjechał do Łeby na kajta i nie słyszał o spocie stowarzyszenia BeKite?! Oczywiście na plaży zachodniej i tylko tam pływać.
autor: Mikolpa
05 lip 2017, 22:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SHINN KITEBOARDS - pozimowe wietrzenie magazynu

Cześć ale posta wygrzebałeś :) Jeszcze za czasów pierwszego dystrybutora :) W każdym razie na Ronsona lepszych cen nie ma, ale można się zapisać na masze potestowe deski. 136 cm 2 sztuki mamy... 140 już zarezerwowana. Wydaje mi się że jednej w ciągu miesiąca już się będziemy pozbywać jednej 136 cm....
autor: AlMastar
17 lip 2017, 14:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Su2 BigFoot 2016 vs 2017 - deska rozmiar 150

dostałem do przetestowania deskę Shinn King Gee Sea King 146x46 , nie mam bezpośredniego porównania do Su2 BigFoot którą miałem, ale porównałem ją do NOBILE XTR 143x48 z 2013 roku Pływałem na nich ja i żona - jednogłośnie pady i strapy wyśmienite w Shinn (choćby to że są zapinane jak wiązania snowbo...
autor: KiteOffer
02 sie 2017, 12:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wygraj kamerę sportową YI !!! Zadaj pytanie, a KiteVLOG nagra dla Ciebie odpowiedź! #KITEw60sekund

Cześć wszystkim! Przypominamy, że dzisiaj jest ostatni dzień głosowania i powoli chłopaki z Vloga zaczynają się przygotowywać do ocinków: Marcin kuje po nocach na pamięć tabliczki z KSPD (dzięki za inspirację TrueKejner :thumbsup: ). Daniel już próbował samemu bezpiecznie wystartować i wylądować lat...
autor: 24SURFpl
03 sie 2017, 12:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CABRINHA 2018 - Który kolor wybierasz ?

SB jest tak dopasowany teraz pod obiorcę, że "boją się go dotknąć", stąd zmiany tylko w grafice.

FX nieco zmieniony kształt i 3 ustawienia uzdy: Kite Loopy, UnHooked i Freeride

Ceny na pewno nie będą wyższe od 2017, a raczej nieco niższe ;)
autor: Mikolpa
06 sie 2017, 09:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: RONSON SHINN - wasza ulubiona deska z kolekcji 2017

Miałem przyjemność pływania na tej desce. Choć nie długo to i tak miałem same pozytywne odczucia. Bardzo lekka i miękka, zwłaszcza na tipach. Świetnie radziła sobie z jeziornym kartofliskowym czopem. Bardzo dobrze ostrzy i ma fajny pop. Pływałem na 140. Ogólnie :thumb: Bardzo fajne również pady i st...
autor: Wrogu
14 sie 2017, 13:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SHINN 2018

Dobrze, że na grafice się nie pływa :wink: