Znalezione wyniki: 8

Powrót

autor: Gemsi
07 sty 2016, 13:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Budowa deski, kilka pytań

odkopuje, bo mi sie nudzi: 1. Jaką pompę próżniową kupić? Nie jestem wgl. zorientowany co do tego sprzętu. Czy sprawdzą się te co wiszą na allegro w cenie ok. 1000 zł, czy lepiej zainwestować w coś droższego? Bardzo byłbym wdzięczny za podanie jakiegoś konkretnego modelu ;) w zupełności wystarczy na...
autor: Gemsi
28 lut 2016, 15:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Deska na nowy tydzień...

Skończyłem kolejną deskę, technologia w zasadzie bez zmian, tym razem chciałem wypróbować inkrustowania forniru, co wydaje mi się wyszło całkiem nieźle.

Obrazek Obrazek
autor: Gemsi
21 mar 2016, 21:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Deska z okazji pierwszego dnia wiosny

140 cm
zdjęcia niestety robione g***nianym telefonem,
Obrazek Obrazek

jutro zrobię poprawkę czymś lepszym
autor: Gemsi
18 lip 2017, 14:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: kite jaki rozmiar

Zaczynałem od 12 mkw, (przy podobnej wadze), na początek poleciłbym 13-14, jak sie oswoisz z warunkami granicznymi dla tego latawca to mozesz zacząć myśleć o mniejszym (w sensie na silniejszy warun). Pamiętaj że przy silniejszym wietrze wszystko się dzieje dużo szybciej :). Wydaje mi się że na począ...
autor: Gemsi
15 wrz 2017, 23:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: inserty FCS, gdzie kupie?

jak w temacie. kolega rozdupcył mi deske i potrzebuje powalczyć z wklejeniem insertów. dostanę gdzieś w PL? w polsce to nie wiem, ale na aliexpress są za grosze, kupowalem kilka razy i zawsze przychodziły, raz szybciej raz później, ale były, ew. jak bardzo potrzebujący jesteś to mogę cię wesprzeć, ...
autor: Gemsi
28 cze 2018, 22:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jet Surf w Polsce, alternatywa na brak wiatru

Born2ball pisze:Więc argument o trucicielu środowiska jest żartem :)


[post wyedytowany przed moderatora JanuszD]
Gemsi zmień język wypowiedzi. Z argumentami nie polemizuję.
autor: Gemsi
29 cze 2018, 00:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jet Surf w Polsce, alternatywa na brak wiatru

Born2ball pisze:
Ogólnie za każdą zakupioną deskę producent sadzi drzewo, ja już jedno posadziałem.


no to pogratulować wykonu :D, jaki masz kwartalny target? :D

oh... jak dobrze nie być handlowcem ;p
autor: Gemsi
03 mar 2019, 15:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: hydrofoil - DIY

Sie zobaczy, albo popłynie, albo nie, raczej da rade, bo robione wg planów które zostały przetestowane. Takie dylematy miałem na początku mojej "kariery" dłubacza garażowego, z aktualnym bagażem doświadczeń, jestem spokojny o wyniki, jak tylko będzie możliwość, to przetestuje i dam znać. P...