Znalezione wyniki: 5

Powrót

autor: Grzegorz KiteLife
08 lip 2015, 19:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zagubiona deska custom TT/jastarnia

Wylowilem ją przed Maszoperia, kawał ciężkiego drewna ;) Tak myślałem że musi mieć wartość. .. sentymentalna.
Do odbioru w surfpoincie na maszoperi, pytaj o Grzegorza. 888106304
autor: kuicets
28 cze 2018, 23:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jet Surf w Polsce, alternatywa na brak wiatru

Więc zobaczyć ile Co2 musi trafić do atmosfery, żeby ktoś mógł sobie popływać kajakiem przez 30 minut. krowy wincy wypierdzajo, a jak nie wieje, to sie złachać. można any where :) idąc tym tropem rozumowania, kutry rybackie po 10 min pracy silnika dają więcej zanieczyszczeń niż Jet Surf przez cały ...
autor: unhooked
27 sty 2019, 02:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odzyskanie deski po upadku gdy nie można odpalić latawca

w zależności od sytuacji na wodzie, czasem po utracie deski warto szybko się zliszować i popłynąć wpław do deski aby ją odzyskać, a potem zająć się latawcem. Taka sytuacja to na przykład szkwalisty nierówny wiatr przy jednoczesnym przeżaglowaniu, wyhalsowanie się body dragami po deskę bardzo trudne...
autor: specjal
25 mar 2019, 21:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pierwsze kroki na hydrofoilu - poradnik

wg mnie kwestia kasku jest bezdyskusyjna, (…)nie wyobrażam sobie w jakimkolwiek sporcie gdzie prędkość przekracza 25 kmh żeby nie załozyć kasku, narty, snowboard, ws, ks.(...) Że przypał? nie sądzę. :) Wydaje i się, że w takich kwestiach nie powionno być sztywnych regół; na TT pływam do 50km/h i ni...
autor: grzybolino
21 maja 2019, 12:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

wdx pisze:a ja mam zwykły worek śmieciowy 60 litrowy.... :lol: :lol: :lol:
Obrazek




A co z ekologią i plastikiem ??? :?