Znalezione wyniki: 86

Powrót

autor: Kuba Gdynia
24 cze 2014, 11:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

Czepianie sie LIFESTYLE'u to przesada:D Wg mnie niech kazdy chodzi, jak chce,w czym chce i jak mu dobrze- chce czape w 30st-niech nosi. Chce plywac w szortach i lycrze na poziomie bodydragow??? A co mi do tego??? Wydawalo mi sie, ze tzw. "surferski klimat" to takze brak spiny,etc. Moze do ...
autor: Ziomek.
29 cze 2014, 10:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

TZN ze jak wejde na teren kempingu na ktorym jest szkolka musze placic dodatkowa oblate za pobyt? To Chyba jakis zart na Ekolagunie akurat tak nie jest pobyt płacisz jedynie , jeśli zostajesz na noc ale "żartem" tego bym też nie nazwał bo JEDNAK ktoś dba o to miejsce = teren Kempingu ze w...
autor: yanosik
04 lip 2014, 17:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

Myślę, że tak naprawdę dużo zależy od tego co komu sprawia przyjemność. Mnie już nie kręci jeżdżenie lewo-prawo .... Wolę porozmawiać ze znajomymi, sprawdzić stan sprzętu, linki wyrównać... A ja z kolei uwielbiam :!: pływać po niezafalowanym jeziorze, czy po pustej Zatoce, przy zachodzącym słońcu, ...
autor: feel
30 wrz 2014, 15:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Sri Lanka - wyspa herbaty, słoni i leniwych psów [9.2014]

Hej, Niedawno wróciłem ze Sri Lanki, gdzie spędziliśmy 2.5 tygodnia: 6 dni podróżowania i zwiedzania, 7 dni kajta w Kalpitiya i 3 dni nauki surfingu na południu. Na podstawie naszych doświadczeń napisałem trochę porad tutaj: Przydatne informacje: zakwaterowanie, przemieszczanie się, jedzenie, ludzie...
autor: BraCuru
15 kwie 2015, 20:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Marek KITETRIPS.PL pisze:Masz jakieś filmy, jak lądujecie skoki na foilu?

W linku poniżej masz fotki i filmiki ze skoków i lądowań:
http://www.foilforum.pl/viewtopic.php?f ... SKOKI#p644

Mój ulubiony to filmik Foil Backloop:
phpBB [video]
autor: Fin
23 lip 2015, 12:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: temperatura ciała po pływaniu

Może trochę przy temacie, ale ja miałem problemy z zatokami i przeziębieniami po pływaniu plus zapalenia gardła od zanieczyszczeń spływających z zatok. Było tak przeważnie w okresie czerwiec-wrzesień, a np. kwiecień/maj oraz październik/listopad było wszystko ok, bo jak się okazało w miesiącach wios...
autor: airman
22 kwie 2016, 21:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ŁÓDŹ - Jeziorsko, Czarnocin, Sulejów, Przykona..

Byliśmy dziś na Jeziorsku. Na wodzie znalazły się 11,12,13,15 m2 100% słońca, woda nie taka zima i dobra atmosfera https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/13087560_10206221013711971_4089073918786145881_n.jpg?oh=8dc91f58a462e28f934831ea0180e8e7&oe=57A488BF https://scontent-ams3...
autor: roninXpl
24 kwie 2016, 14:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Wczoraj dostałem dostęp do WoovieEditor, teraz z WOO można w prosty sposób wybrać najlepsze momenty z sesji :)

phpBB [video]

phpBB [video]
autor: onzo
16 maja 2016, 13:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Szanowni Państwo, Jeśli ktoś oczekuje od Zegrza warunków jak na płw, Prasso, w Egipcie czy na Fuercie to proponuję wyjechać na te spoty. Tu nigdy tak nie będzie. Czytanie tabelek ze średnią głębokością to też nie jest dobry kierunek. Pływając na Zegrzu należy założyć, że dna nie ma, wiatr jak jest t...
autor: Mikolpa
30 sie 2016, 22:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Mógłbyś rozwinąć swoją opinię?bardzo mi na tym zależy gdyż mam możliwość kupić taki latawiec w dobrej cenie. Sam użytkuję Bossa 12m i Puncha 10,5m z serii 2.0 i jestem zadowolony. Big Mama to nie jest słabowiatrówka na jeziora. Sprawdzone przez kolegę, ja nie zdążyłem. Słabo przyjmuje szkwały, nisk...
autor: twigg
02 wrz 2016, 11:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Też mam big mame (2.0 - 14.5m) - pływam jednak tylko po zatoce. Kupiłem ten latawiec z myślą o słabych wiatrach (Ważę ok 72kg). Tak jak koledzy wyżej zaznaczyli - nie jest to typowa słabowiatrówka (ciężka, gruba tuba, aspect ratio) - ale dla mnie zdecydowanie spełnia to zadanie. Razem z dużą dechą (...
autor: jj10
02 wrz 2016, 16:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

jeśli jesteś użytkownikiem Big mamy napisz proszę coś więcej o tym latawcu. Wykonany z solidnych materiałów, więc ciężki, w założeniu miał to być raczej kite główny dla osobnika wagi ciężkiej, a nie słabowiatrowy. Kiedy siada wiatr, dosyć szybko spada, ale z drugiej strony łatwo startuje z wody, ki...
autor: boldek
03 wrz 2016, 16:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU2 nowy prorider 3D ?

Powiem szczerze ta deska to ma tylko dobra cenę. A już na pewno nic nie ułatwia. Ale cóż 90 procent kiterów z PL nie może się mylić. Stawiasz taką opinię po własnych, dłuższych doświadczeniach z tą deską, jednym-dwóch okazyjnych halsach, czy bo tak usłyszałeś od znajomego? Używam tego modelu (roczn...
autor: Kosa1337
06 wrz 2016, 07:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU2 nowy prorider 3D ?

Witam ją na na su 2 prorider 3d plywalem 4 lata. Bardzo chwalilem sobie ponieważ plywalem po kamieniach itd i nie udało mi się jej zniszczyć:) zauważyłem jednak że ta deska nie ma super dołu ( oczywiście nie jest źle ale...) Na innych wchoszilem szybciej w sllizg i ma też problem z utrzymaniem krawe...
autor: BraCuru
09 wrz 2016, 13:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

ORP Iskra & WKS Grzybowo:
phpBB [video]
cron