Znalezione wyniki: 86

Powrót

autor: Mikolpa
15 wrz 2016, 17:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

Witam.Deski Su-2 Big Foot i Big foot Yeti różnią budową.Jakie są natomiast różnice w pływaniu na nich. Chcę kupić taką dechę i nie wiem którą wybrać... Ogromne, to całkiem inne deski i całkiem inaczej się na nich pływa. W skrócie: Yeti to deska dobra do nauki a potem dobra jako słabowaitrówka. Big ...
autor: Mikolpa
22 wrz 2016, 20:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Light Wind Kite... tylko jaki?

Witam :-) Mogli byście coś napisać i doradzić w kwestii dwóch latawcy ? Cabrinha Contra 15m 2015 i Best TS 15m 2015 Który będzie lepszy na słabsze wiatry,ma lepszy zakres wiatrowy,itd. ? Pozdrawiam :-) Konstrukcyjnie Contra dedykowana jest na słabe wiatry. Ma to być odpowiedź cabrinha na inne light...
autor: bartolomeo_n
22 wrz 2016, 22:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Light Wind Kite... tylko jaki?

Witam :-) Mogli byście coś napisać i doradzić w kwestii dwóch latawcy ? Cabrinha Contra 15m 2015 i Best TS 15m 2015 Który będzie lepszy na słabsze wiatry,ma lepszy zakres wiatrowy,itd. ? Pozdrawiam :-) Konstrukcyjnie Contra dedykowana jest na słabe wiatry. Ma to być odpowiedź cabrinha na inne light...
autor: BraCuru
10 lis 2016, 09:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

a może by tak nie trolować i nie offować? :twisted: proszę przeczytać ze zrozumieniem tytuł wątku i pisać do rzeczy. Jak ktoś chce zaistnieć na KF w inny sposób to proszę nie w ciekawym wątku. Są inne działy pt offtopik lub śmietnik. Pisząc od rzeczy łamie się regulamin i tym samym zabija forum. A j...
autor: BraCuru
18 lis 2016, 10:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kiteforum.pl - quo vadis?

Przypadkowo otworzyłem jeden z setki wątków w dziale OFFTOPIC: viewtopic.php?f=14&t=68701 dyskusja wrze. najbardziej zaangażowany forumowicz napisał w sumie 8 postów na forum. 80% tematów to spam nie związany w żaden sposób z kajtem. Czy tak ma wyglądać to forum? Czemu pozwalamy sobie na plucie ...
autor: Pablo
21 lis 2016, 21:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Bracuru :thumbsup: za zapał! Moim zdaniem prawda jest taka: [1] facebook zjadł większość stron internetowych (sieplywa, surfmag, itp) - ile ludzi zagląda z własnej inicjatywy na strony www, a ile dopiero jak zobaczy post na FB z odnośnikiem. To samo dotyczy dużej częsci for internetowych i to już ra...
autor: Mikolpa
28 lis 2016, 18:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

ciekawie się czyta te posty. ja myślałem że KF ledwo zipie a tu się okazuje, że są ludzie, którzy zaglądają tu codziennie! :shock: co z modernizacją działów??? na spam padłu już dużo prostych sposobów. czy możemy powrócić też do bardziej przejrzystego forum? wywalmy w końcu te działy jak "zawo...
autor: BraCuru
28 lis 2016, 18:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Kompletnie nie rozumiem pomysłu z kasowaniem starych postów, po co? przecież to mega historia, która raczej nie myli w wyborze deski czy latawca a pokazuje jak ten sport się zmienia. ktoś wrzucił taki pomysł? :? Kasowanie nie aktywnych loginów? Żeby nie wypaczać rzeczywistości wywalić śmieci aby ni...
autor: jacekdaktera
26 sty 2017, 20:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WAGA C I Ę Ż K A A A A A

Znowu to samo. :lol: Panowie producenci, przedstawiciele, handlowcy i ich koledzy próbują przekazać nam wiedzę, żę ich " ŻABA MA LOKI". Fajny to pomysł, ale sprzedaje się nie za bardzo mądrym. Może czas spróbować pokazać "loki", a nie "żabę z lokami" bo jej widok bawi.
autor: zojsan
04 mar 2017, 13:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

phpBB [video]
autor: Krzysztof-L
18 mar 2017, 23:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Smiertelny wypadek w Danii 17.03.2017

ktoś dokładnie tak jak my, cieszy się z wiosennej prognozy, urywa się w piątek z roboty... i naraz coś idzie nie tak. I wszystko nabiera innego wymiaru. Nie wiem jak to skomentować. W piątek u nas na śródlądziu było bardzo ostro, a co dopiero tam. Myślę, że problemem jest adrenalina, która w takich ...
autor: Pol31
24 mar 2017, 02:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Mieszkam niedaleko Zalewu Zegrzyńskiego, więc postanowiłem stworzyć stację pogodową. Mieści się ona ok 200m od "Dzikiej Plaży" w Nieporęcie. Do tego projektu wykorzystałem Raspberry Pi 3 Stacja jest w fazie testów, więc czasami może nie działać. Stacja pogodowa pokazuje następujące informa...
autor: apek
29 mar 2017, 20:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zalew Domaniowski

no i rozbłysła nowa gwiazda obiektywu
autor: TrueKejner
06 kwie 2017, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Idealny Admin - pomóżmy mu!

Ponawiam pytanie o zmniejszenie ilości działów!!!

Mnóstwo postów ginie bez odzewu w nieprzeglądanych zakamarkach forum. Było już wcześniej pisane jak można by to uprościć. Jak nie pamiętacie to mogę wrzucić cytaty.

:think: :think: :think:
autor: kuicets
07 kwie 2017, 14:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy spot Płock (mazowsze)

Podobnie jak bliżej Włocławka, tutaj też w któryś weekend chętnie bym zajrzał :) Będe w ten wknd w Płocku, więc może jutro podjadę turystycznie i zrobię fotę czy dwie jak to na dzień dzisiejszy wygląda. Niestety ma być cisza, więc latanie odpada :(