Znalezione wyniki: 86

Powrót

autor: mattworm
08 kwie 2017, 20:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Loop

Hej nie wiem czy Ci to pomoze ale ja sam dochodzilem do wszystkiego metoda prob i bledow. Duzo ogladam filmikow na youtubie z roznych prespektyw. Wiem jedno ze jak nie sprobojesz i nie jebn... O wode kilka razy to sie nie nauczysz. Na poczatek - po wybiciu jak osiagniesz max wysokosci i zaczynasz le...
autor: apek
10 kwie 2017, 20:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zalew Domaniowski

od miejscowości Kaleń gruntowa droga na wschodni brzeg zalewu, ogólnie można kierować się drogowskazami do Pałacu Domaniowskiego, a później Kaleń, skręt na drogę gruntową przy oczyszczalni
autor: Regis
15 kwie 2017, 17:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

qń w Jastarni 16.8
Dziękuję, dobranoc ;D
autor: przemass
16 kwie 2017, 17:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Loop

gdzie najważniejsza podpowiedź.... :roll: JAK SIĘ PRZEŁAMAĆ.... :cry: ćwiczenia przygotowujące: - kiteloopy na plazy z trenażerem w każdą stronę - kiteloopy w wodzie na bodydragach - kiteloopy w trakcie jazdy z wiatrem - normalne i dowloopy nauka właściwa: 1. nie zbyt silny wiatr - idealnie żeby by...
autor: apek
30 kwie 2017, 23:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Idealny Admin - pomóżmy mu!

chyba znów u gdzieś polazł bo od lutego nie odbiera pm... :wink: no dokładnie. nic tu się kuźwa nie zmieni z takim podejściem... Do cholery jakie to by było ŁATWE ogarnąć to forum. Tylko trochę czasu poświęcić, zero myślenia praktycznie. :( :( :( Czy są osoby mogące wpłynąć na admina, aby oddał dom...
autor: Mikolpa
08 maja 2017, 14:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pianka na lato (w Polsce)...

ja na lato mam starego mystica star 5/3 i jest ok, ma świetne właściwości hydrotermiczne :D jest bardzo nieszczelny sam w sobie i do tego ma mnustwo rozdarć, więc przy kazdej glebie zachodzi regulacja termiczna :D mój zimowo jesienny oneil 5/4 na lato i ciepłą jesień się nie nadaje, jeze za ciepły w...
autor: apek
17 maja 2017, 11:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wakacje autem, jak się pomieścić?

Generalnie z boxem leci się na wakacje więc najlepiej wyluzowac i dojechać bezpiecznie:) Jeśli chodzi o kolizje to niektóre boxy spełniają normy citi crash ale pewnie robią je przy prędkości 60 km/h. Dodatkowo zmienia się środek ciężkości i też trzeba uważać. O prędkości 250 nawet nie ma co pisać b...
autor: TrueKejner
31 maja 2017, 11:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mewia Rewa

Hej! Spływ przez Mewie to bardzo fajna sprawa. Po drodze nie ma za bardzo przeszkód i niebezpiecznych miejsc. Jedyne co to tych parę wystających przy niskim stanie wraków, ale łatwo je zauważyć (gorzej jeżeli płynąłbyś na FOILU za to !!! ) Jedynym niebezpieczeństwem według mnie to ZMIANA WARUNKÓW NA...
autor: TrueKejner
02 cze 2017, 16:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mewia Rewa

Serdeczne dzięki za rady, dzisiaj ze względu na pizgawicę ofcorz nie porwałem się na ten wyczyn. Chyba poczekam na ładny równy wschód i wtedy dzida. W razie W, do jakiegoś brzegu się dotargam. Tak naprawdę całe to offshorowe pływanie na Rewie itd. to jest temat który naprawdę chciałbym wbić ludziom...
autor: Qba-EPP11
17 cze 2017, 11:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

Przekopiuje to co napisałem w Naszym lokalnym wątku. Niech to będzie pouczeniem dla innych, oby takie zdarzenia się nie powtórzyły "To co wczoraj uderzyło to downburst czyli silne uderzenia wiatru na liniach szkwałów będące następstwem silnych prądów zstępujących. To że coś sie może wydarzyć , ...
autor: Mikolpa
17 cze 2017, 16:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

To nie była burzowa prognoza. To były nirzowe chmury, które zazwyczaj zwiększają siłę wiatru. Wiele plywań było przy takiej prognozie i wiele pewnie będzie. Było to widoczne na icm i było w ostrzeżeniach. Było widać jak nadchodzi całą szerokością. Ciemno szare chmury ale nie czarny armagedon. Wszysc...
autor: DekagramZła
19 cze 2017, 15:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

Ja też pływałem na Mietkowie tego feralnego dnia. Mogę jedynie potwierdzić, że znaki nadchodzącej tragedii nie były tak oczywiste jak niektórym może się wydawać. Pogoza na windguru/windfinder zapowiadała 16 w porywach do 23kts przez większość dnia i możliwe przelotne lekkie opady. ICM faktycznie uja...
autor: nevalon
22 cze 2017, 12:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

Szczere kondolencje dla rodziny, przyjaciół. Wyrazy uznania i również kondolencje dla osób zaangażowanych w akcję ratunkową. Wiem co oznacza ratować człowieka po wypadku kite i mieć nadzieję, że przeżyje, że przetrwa. Nie tak dawno na Rugii ktoś (nieznajomy) przeleciał lobem 30m od miejsca, gdzie st...
autor: matsor
08 lip 2017, 09:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KRETA - CZY KTOś TAM PłYWAł Z KITEM ?

Ja będę od 19.07 w ammoudarze, to stosunkowo niedaleko. Z relacji w wątku wynika, że da się pływac:) Wysyłałem zapytania do lokalnych szkolek o wypożyczenie sprzętu - 40Euro za... Godzinę! Lepiej wziąć swój sprzęt. Windguru przez ostatnie 10 dni pokazywalo super prognozy na 12-13, następny tydzień t...
autor: apek
11 lip 2017, 12:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KRETA - CZY KTOś TAM PłYWAł Z KITEM ?

Ammoudara przy Heraklionie 15 dni pływania na dwutygodniowym pobycie codziennie przez kilka godzin północno zachodni wiatr termiczny 5-6B. A na wschodnim krańcu wysypy Paleokastro jeszcze 2B więcej, ale na wywiewce off-shore tak ja Sotavento na Fuercie.