Znalezione wyniki: 86

Powrót

autor: BraCuru
17 lip 2017, 23:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Burco Bornholm Crossing

dzięki za gratki. przekażę całej ekipie a szczególne gratulacje osobiście składam ekipie na RIBach. My mieliśmy ultra lajcik w porównaniu do nich. Jeden załogant poddał się i został na Bornholmie. Nocował i wracał następnego dnia promem. Mleczny nie wyciągnął kamery w drodze na wyspę. Kuba był rozbi...
autor: Gemsi
18 lip 2017, 14:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: kite jaki rozmiar

Zaczynałem od 12 mkw, (przy podobnej wadze), na początek poleciłbym 13-14, jak sie oswoisz z warunkami granicznymi dla tego latawca to mozesz zacząć myśleć o mniejszym (w sensie na silniejszy warun). Pamiętaj że przy silniejszym wietrze wszystko się dzieje dużo szybciej :). Wydaje mi się że na począ...
autor: TrueKejner
28 lip 2017, 12:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Loopy do delikatnego spokojnego lądowania

Panie wielce obrażony, tu pisze menel spod sklepu! luzno nie wkladaj posta jednego / dwoch chlopakow do wora ze wszystkimi. fakt jest faktem. sztos te twoje lupy, dobry progres oO napisz jak mozesz jak ty robisz aby nikt nie tlumaczyl, ze to wina braku lupa... szmata w prawdziwym zenicie jak najdlu...
autor: MarekH
26 sie 2017, 12:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzenie, jazda na wiatr, techniki

Jest na forum wątek o ostrzeniu http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=35744&hilit=ostrzenie Pozwoliłem sobie (na własne potrzeby, ale się podzielę ;) ) zrobić z niego crême de la crême: Ostrzenie: * po nabraniu prędkości (deska płasko), wprowadź deskę w ślizg, * rozluźnij ciało,...
autor: BraCuru
23 wrz 2017, 11:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Dla mnie polega przede wszystkim na dobrej zabawie . Rywalizacja owszem że tak, przecież to dobra zabawa :thumb: i ja nie żałuję że kupiłem. Lubię cyferki i długie analizy po sesji :wink: Dobra zabawa kończy się jak znajdzie się jeden kolega co opierając się na prawdopodobnie błędnych wskazaniach s...
autor: Mikolpa
23 wrz 2017, 20:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Moim zdaniem trzeba sobie samemu odpowiedzieć czy faktycznie tyle skończyłem czy to jakiś błąd. Dokładnie tak :clap: Doświadczony skoczek jest w stanie z dokładnością do 1m określić wysokość - szczególnie na pułapach do 15m. Więc jak pojawia mi się 30m a wiem że skoczyłem połowę tego, to nie chełpi...
autor: JanuszD
29 wrz 2017, 10:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Co kiteforum.pl sądzi o rekordzie świata Victora Borsuka ?

który pozostał niezauważony nawet przez nasze środowisko. Czemu?! Został, został. A to że nie dostajesz oklasków może być spowodowane, że cały czas masz spinę na foila, na admina, na forum. Tak samo było z Waszym osiągnięciem. Popłynęliście i rewelacja. Nie było pokłonów, to się obraziłeś i zamknął...
autor: zojsan
08 paź 2017, 10:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

jakiś czas temu na Dratowie...
phpBB [video]
autor: Atris
21 paź 2017, 20:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Chapter One - nowa superprodukcja

Chapter One The kiteboarding legacy begins - caly film za darmo dostepny na RedBull TV https://www.redbull.tv/video/AP-1N949CW4D1W11/chapter-one?playlist=AP-1N9BJ75MH1W11
autor: kriski
24 paź 2017, 17:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Limit wagowy bagażu

nie latac, tylko plywac na lokalnych bagnach.
160 to nie majatek, 500zl w travel servis to mozna wtedy kombinowac
autor: navmen
27 paź 2017, 19:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Spróbował, ale zrezygnował...

Ja zrobiłem IKO1 w 2009 bo na IKO2 już brakło wiatru , w 2010 kupiłem sprzęt i popływałem prawo lewo przez 1 dzień bo potem nie było już wiatru .Co roku na Helu nie było wiatru kiedy byłem akurat na kilka dni .Dopiero w tym roku coś popływałem . Nauczyłem się ostrzyć i wreszcie odczuwam z tego pływa...
autor: Grzegorz KiteLife
31 paź 2017, 19:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

na 1 stronie tego watku masz tabele, która popelnilem kilka lat temu :idea: :idea: :idea: rozmiar w pierwszej kolejnosci dobiera sie do wagi, potem ew. dochodza warunki, sila wiatru I style plywania :thumb: Bart, czas bys uaktualnil tabelę bo świat przez te lata trochę poszedł do przodu :mrgreen: k...
autor: Crazy Horse
07 lis 2017, 10:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KITE szyty vs cały

Wolałbym kupić "jak nowy", strzelony na pół, niż cały, bez naprawa, wytrzepany tak, że boisz się dotknąć :idea:
autor: kuicets
13 lis 2017, 08:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADNIK dla tych przed i po nauce - NOWE pytania 15.04.2009

min z 10k PLN Jakie 10k? Ja pierwszy komplet (Pianka, kaptur, buty, rękawiczki, trapez, pompka, bar, latawiec i deska) w całkiem niezłym stanie i nie starsze niż 2-3 lata zebrałem za ciut poniżej 5k, a już dziś widzę, że można było znacznie taniej. No i pamiętaj, że kupiony sprzęt możesz kiedyś ods...
autor: Crazy Horse
15 lis 2017, 10:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Apollo vs. Contra

Gdzie Switch słabowiatrowy :oops: Producenty to różne rzeczy czasem piszo, to po co tyle latawców robio :D W punktach to bym przedstawił tak: Wstawanie z wody AP 2/5 CT 4/5 Zakres dolny AP +/- = CT Zakres górny AP > CT Reakcja w szkwalistym wietrze AP > CT (wystarczy krótszy ruch drążkiem) Stabilnoś...