Znalezione wyniki: 15

Powrót

autor: AlMastar
29 lis 2016, 14:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

to tak trochę będzie mało ... sam filtr antyspamowy to nic nie da według mnie

a ilu jest moderatorów na forum ? co z tymi porządkami z działami ?
autor: AlMastar
02 gru 2016, 15:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

apek pisze:to może da się zrobić żeby offtopic nie wyskakiwał w nowych postach ? byłoby wygodniej i wtedy niech sobie tam piszą co chcą i ile chcą


Zgadzam się w 100%, pogrzebię zaraz w kodzie.
autor: AlMastar
27 sty 2017, 15:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: kite jaki rozmiar

wszystko wyczytasz na forum tylko trzeba troszeczkę poszukać ;)
autor: AlMastar
20 mar 2017, 14:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WOO kto najlepszy w Polsce 2016?

ja piernicze ale żeście temat podłapali - chyba od braku pływania ... ktoś umie podnieść nogi do góry w najwyższym punkcie to jego zysk, ja nie umiem, nie podniosę to stracę a jak się nauczę to też będę podnosił. Przecież to zabawa, czujnik jest niedokładny i różnice złapać może różnie, a jak można ...
autor: AlMastar
31 mar 2017, 12:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Prośba o wycenę Rebel 12 2017

i tak i nie po 1 cena sprzedaży to cena za jaką ktoś kto kupi a nie cena sklepowa minus 10-20 % - szczerze jak by mi ktoś zaproponował coś prawie nowe w cenie 80-90% ceny sklepowej to bym wolał kupić w sklepie (pewnie jeszcze rabat można dostać) po 2 faktycznie trochę dziwne pytanie o cenę jak wchod...
autor: AlMastar
22 cze 2017, 14:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wentyle puszczają, jak naprawić?

to chyba problem z kulką samą (piach, woda ??) też tak mam jak odpinam pompkę to nieraz powietrze schodzi - pompuję jeszcze raz, szybciej wyjmuję pompkę lub nie i liczę że kulka zaskoczy - według mnie bez sensu wymieniać wentyla dla takiego problemu ...
autor: AlMastar
17 lip 2017, 14:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Su2 BigFoot 2016 vs 2017 - deska rozmiar 150

dostałem do przetestowania deskę Shinn King Gee Sea King 146x46 , nie mam bezpośredniego porównania do Su2 BigFoot którą miałem, ale porównałem ją do NOBILE XTR 143x48 z 2013 roku Pływałem na nich ja i żona - jednogłośnie pady i strapy wyśmienite w Shinn (choćby to że są zapinane jak wiązania snowbo...
autor: AlMastar
14 sie 2017, 19:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SHINN 2018

Hehe to samo mówi moja żona - kupiliśmy Monka który jest bardzo fajny i przyjemny (no i pady...) ale grafika faktycznie mało atrakcyjna - w Sea Kingu przynajmniej był wieloryb :mrgreen: Same deski super i pewnie że sprzedażą problemu nie ma ale grafika przydała by się ciekawsza I tu jest pole do pop...
autor: AlMastar
08 wrz 2017, 09:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy Kite czy używany z tego samego roku

dobry wybór ta 14 będzie - dla początkującego lepszy mniejszy wiatr i wolniejszy latawiec według mnie co do długości barów nie wiem czy poczujesz róznicę - ja pływałem na 17 na barze do 12 a teraz zmieniłem na większy bar (akurat kupiłem z latawcem 14) i nie widzę dużej róznicy ... nie wiem jaka jes...
autor: AlMastar
26 cze 2018, 22:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

ja kupiłem sensor z ciekawości i potem, żeby śledzić progres - mój pierwszy rekord to było 3,5m, następny to 4,4m - uważam że warto bo przynajmniej wiem że te 10m to tak naprawdę 3 ;)
autor: AlMastar
10 sie 2018, 09:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bar Cabrinha 1x z latawcem North 4 linkowym Evo/Dice

była i dyskusja tutaj dotycząca Northa i innego baru - wyszło że North specjalnie (skrót myślowy) ma inny bar/linki żeby nie działał z innymi producentami
autor: AlMastar
23 sty 2019, 11:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzenie przypomnienie

no właśnie trochę dziwna sytuacja że przy za silnym wietrze traciłeś wysokość - no chyba że był baaaardzo za silny, ale wątpię, żeby aż tak bardzo ogólnie latawiec do zenitu to słaby pomysł jak stoisz na desce bo tracisz krawędź, jak za mocno powieje to pupa nisko nad wodę (siadasz w powietrzu jakby...
autor: AlMastar
13 mar 2019, 14:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KUPIĘ FLYSURFER VIRON 6m

kupiona 6 z barem u dystrybutora Airman.pl - swoją drogą polecam - szybko i sprawnie :)
autor: AlMastar
01 kwie 2019, 07:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SHINN 2019

Zmienił się także King Gee - został rozbity na 2 różnce deski - Classic fit 150x50 i Comfort Fit 160x45 (nie ma już popularnej u nas 146x46 cm). Rozmiar 150x50 dalej jest deską Low wind/XL Performance, czyli duży, skuteczny twintip, który nie ma nic wspólnego z deskami popularnie nazywamymi "d...
autor: AlMastar
02 kwie 2019, 00:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORTUGALIA - OKOLICE LIZBONY

ja byłem 2 tygodnie w Portugalii w Lizbonie i przez 7 dni pływałem tutaj: Praia da Bela Vista, 2830-022 Costa da Caparica, Portugalia po prostu kawałek plaży przy Oceanie gdzie pływa całkiem sporo osób ;) żadna laguna, żadna płycizna. Wiatr do brzegu cały czas, super wyjazd i Portugalię bardzo polecam