Znalezione wyniki: 35

Powrót

autor: rolnik
01 lut 2013, 19:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LOU WAINMAN HAWAII

Zakupilem secik dwóch wainmanow z przeznaczeniem wave (lubie szerokie kitey) po pierwszym tygodniu walki z 7.5 i 6.25 bylem zalamany .Zupelnie jak bym sie uczyl plywac .Na domiar zlego podpialem rekomendowany bar s pod 6.25 kite zachowywal sie jak 18 z 2002roku :doh: na barze m bylo troche lepiej al...
autor: rolnik
14 maja 2013, 07:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing w reklamach

Dla mne wszystkie laski na kiteach sa turbo sexi :)
autor: rolnik
20 maja 2013, 12:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU-2 pro rider 3d 2013 testowana

może dlatego pękają jak zapałki :hand:

chyba ty :lol: :clap:
autor: rolnik
21 maja 2013, 16:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

impreza tej rangi ,która odbywa się od tylu lat i na którą zapraszane są również osoby niepełnoletnie, nie posiada podstawowego zabezpieczenia medycznego masz 100% racji . U nas na WSI wszystkie drbne imprezy w postaci maratonow rodzinnych biegow przelajowych i kazda inna maja zabezpieczenie medycz...
autor: rolnik
22 maja 2013, 07:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

wylewacie swoje frustracje i przy okazji obrażacie innych nie wiem co chciales napisac ale nikt tu nikogo nie obraza ani nie wylewa flustracji .J ak widzisz ktos podniosl ten temat i bedzie on coraz czesciej wyplywal .To sa sprawy oczywiste . Jesli o mnie chodzi to jest mi to obojetne tak samo jak ...
autor: rolnik
22 maja 2013, 12:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Całe szczęście że Ty kolego nadrabiasz moje braki rzeczowymi argumentami. Zawal serca u sedziego jak Ziomek zglasza protest ,zlamania otwarte po przewroceniu wiezyczki sedziowskiej na widzow ,wybite oko i krwotok po udezeniu wiatromierzem porwanym przez wiatr , przeciecie tetnicy szyjnej zawodnika ...
autor: rolnik
24 maja 2013, 14:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Jestem początkującym kiterem i w ubiegły weekend obserwowałem pierwsze zawody w tym sezonie z cyklu Ford Kite Cup w Chałupach, zdziwiło mnie to, że impreza tej rangi ,która odbywa się od tylu lat i na którą zapraszane są również osoby niepełnoletnie, nie posiada podstawowego zabezpieczenia medyczne...
autor: rolnik
25 maja 2013, 08:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Na forum jestem rolnik w pracy Michal Kuplowski nie mam z tym problemu nik jet ok i czyjas anonimowosc mi nie przeszkadza . To tylko kiteforum ...dwawno temu zbieranina kumpli z pl.rec.kitesurfing ...troche sie pozmienialo :lol: ale chyba nie tyle zeby walic po nazwisku :doh:
autor: rolnik
25 maja 2013, 23:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deska skywalker

Latwo ja zlamac swietna dla lzejszych poczatkujacych niewygodne twarde wklejone pady sredni wygodne strapy slaby pop nie chlapie po oczach :wink: ma juz z 7 lat :think: plywa i ostrzy dobrze
autor: rolnik
27 maja 2013, 08:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "Emoss Surf" - łejwing na Cabo 2013

Przyjemnie sie ogladalo dobrze ze to poczatek sezonu bo inaczej byl by to chlyt ponizej pasa :thumb:
autor: rolnik
27 maja 2013, 11:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "Emoss Surf" - łejwing na Cabo 2013

Ziomek. pisze:..spoookoo klimacik :thumb:
przy TAKICH falach, to ja rozumiem, że MA to sens :thumb:

peace


Powiedzial bym ze to wisienka na torcie a sens jest zawsze poza tym od czegos trzeba zaczac
autor: rolnik
27 maja 2013, 23:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha 2013

Smokie pisze:
Ziomek. pisze: ..chyba , że po RPMach , których używałeś przyzwyczajony jesteś, że latawce nie posiadają dlnego zakresu , co również mnie nie dziwi - przyznasz? (góra i owszem - świetna :hand: )


12 nie ma dołu , 10 a i owszem ;)

RPM to jakis nowy model C na 2013 ...a to historia nie slyszalem :wink:
autor: rolnik
28 maja 2013, 16:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wybór Kite 8m

40kt na 7 przy tej wadze to musi byc mega frajda :thumbsup:
autor: rolnik
10 cze 2013, 08:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

- lepiej 138 cm, czy 134?
obydwie beda dobre przy rozsadnej szerokosci (max 42cm ) . Na etapie nauki nie ma co testowac :doh: . Nie jestem fanem proseriesa ale z tej 138 bedziesz przez najblizsze sezony bardzo zadowolony .