Znalezione wyniki: 35

Powrót

autor: rolnik
05 lip 2013, 07:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

W takim razie mam pytanie: Jestem pocztkującym kitesurferem. Posiadam latawiec NOBILE 50/50 RPM 2009 , airrush Vapor 2010, Best Waroo 07, LiQuid Force Hawoc 2007, Addiction 2009 (delta) Wszystkie w uniwersalnym rozmiarze 10m. Jest ich za dużo. Pytanie brzmi, którego mam się pozbyć, wystawić na Alle...
autor: rolnik
13 wrz 2013, 17:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

a powyższe przykłady są w zupełności wystarczające by startować bez leasha. Mało? proszę - nie koniecznie musi ktoś pływający wpaść w twój latawiec przy stracie. Wystarczy, że tuż obok, na nawietrznej ktoś postanowi odpalić się w tym samym momencie. (Tak się nie robi? Ależ widzę to na zatoce prawie...
autor: rolnik
18 wrz 2013, 09:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

O, jest lepiej, juz cos mozna sie konkretnego dowiedziec w tym watku, dzieki za konkrety :thumb: Mam pytanko jeszcze a propos leasha - gdzie go podpiac? Zakladajac, ze sie nie plywa UH podpinanie z tylu jest raczej niewskazane? W moim trapezie (TFM) mam jeszcze 2 kolka po lewej i prawej. Z kolei ja...
autor: rolnik
19 wrz 2013, 08:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: UJAWNIĆ SIĘ WHO is WHO , jest ktoś odważny

Wiecej dystansu do forum i po problemach :wink:
autor: rolnik
24 wrz 2013, 11:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

A jaka jest postawa Ziomka z Wake.pl na tym forum to kazdy widzi... mozna go lubiec albo nie ale jak sie potrafi filtrowac to kopalnia wiedzy i doswiadczenia :idea: .Podziwiam go ze chce mu sie prowadzic batalie na forum . Dla mnie to nie jedyna kontrowersyjna osoba jak chodzi o forme wypowiedzi :l...
autor: rolnik
27 wrz 2013, 07:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

Wiecej takich pozytywnych wpisow na forum i bedzie dobrze :thumb:
autor: rolnik
28 lis 2013, 15:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Cześć, Szukam deski dla początkującego wzrost 176cm waga 75kg. Zastanawiam się nad: -Prorider 3D 136x41cm -North X-Ride 136x40cm -Nobile T5 131x30cm Ewentualnie może macie coś do zaproponowania? Sprawa pilna Prorider bedzie idealny swiena latwa deska nie ograniczy progresu przez kilka lat nauki . W...
autor: rolnik
06 gru 2013, 07:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ORKAN - Sztorm sezonu LIVE :)

wstawcie cos chetnie poogladam przy kominku :wink:
autor: rolnik
08 gru 2013, 20:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK

To jest w porządku czy nie jest? Zdaję sobie z tego sprawę, że wszyscy wiedzą co, gdzie i za ile, czyli dlaczego mówię akurat o tej desce, ale mimo to chyba nie skumałem ironii. Pytam, bo jesteście doświadczeni i mam nadzieję, że ktoś się tą wiedzą podzieli. Wysłane z mojej Xperii za pomocą Tapatal...
autor: rolnik
11 sty 2014, 17:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Opinia BalanceKiteboarding ?

Sudwy mi nikt nie polecał, ale przekornie nabyłem dla porównania. No to porównanie mam. A deska??? (-nie przy jedzeniu) przy twoich opiniach nawet czekolada zle smakuje Chlopaki jak zwykle w temacie :clap: jeden i drugi Karasia nie lubia :doh: a deski nie od dzisiaj wiadomo ze lepsze od riderow co ...
autor: rolnik
31 sty 2014, 17:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

autor miał rację zakładając wątek jak kazdy zacznie wypisywac to swoje zale nad swoja nieudolnoscia w zalatwianiu spraw to potrzebny bedzie jeszcze jeden dzial dla ciot ktore sobie w zyciu nie moga poradzic i potrzebuja mamy . Byl kiedys taki program nocne rozmowy ....moze tam zalatwiac takie powaz...
autor: rolnik
27 lip 2014, 12:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 9 letni Kitesurf Rider - Jest się kim pochwalić!

Moje dzieciaki zaczynaly przy tramontanie jak mialy 6 i 9lat :wink: .Dzisiaj radza sobie niezle w warunkach o jakich wiekszosci sie nawet nie snilo . Udalo mi sie uchronic ich przed wspolzawodnictwem i monotonia .Kite jest jednym z wielu sportow jakie uprawiaja . Oboje nie maja problemow ze zdrowiem...
autor: rolnik
06 sie 2014, 14:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PREMIERY 2015 !

chcą pokazać się z nowymi zabawkami. Dla mnie to ma sens
absolutnie jest to podstawa tego sportu :thumbsup: