Znalezione wyniki: 35

Powrót

autor: rolnik
30 lis 2014, 00:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LOU WAINMAN HAWAII

Kowal naprawde chcesz kontynuowac ta dyskusje bo ja jestem otwarty a latawce mam objechane i moge Ci powiedziec o nich wszystko tylko po co ? Przestan z lokalesami z fuerty bo bywam tam czesto a kroliki widuje zadko chyba ze swoje :lol: .....latawiec dla mas ma byc lekki i przyjemny .Plywales na ust...
autor: rolnik
26 sty 2015, 08:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Postawil bym Ci skrzynke piwa usmialem sie do lez :thumb: .....juz mi sie ta wyspa podoba
autor: rolnik
04 maja 2015, 08:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU-2 kończy współpracę z Markiem Rowińskim Juniorem

Fakt! Doszedl do mistrza polski dzieki treningowi i na deskach SU2 . Jak wygladala by kariera w innych realiach tego sie nie dowiemy bo to juz jest historia .Jak Marka mlodziez objedzie to nikt chyba nie powie ze to z powodu zmiany sprzetu tylko ze zwyczajnie jest juz stary :wink: . Znam tylko jedna...
autor: rolnik
11 sie 2015, 18:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypad do Moulay (Gdzie w sierpniu na wyjazd wave?)

Wlasciwie to masz komplet informacji :wink: .Moga Ci sie przydac krotkie buty . Zazdraszczam :(
autor: rolnik
27 paź 2016, 07:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ILE WAZY KITE SŁABOWIATROWY

5. Nie szukam kite co ma ciąg. Piszę o tym, ale jakoś nikt nie czyta. Szukam takiego co nie spada. brudzi czy nie skoro chciales zapytac BraCuru na czym plywa mogles na priw :hand: a jesli faktycznie wstawiles temat do na forum ..bo tak to odebralem to nie napinaj sie jak ktos to potraktowal prawie...