Znalezione wyniki: 44

Powrót

autor: BraCuru
14 mar 2014, 14:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Tajlandia Koh Samui Luty 2014

Jakoś ciężko mi się zebrać do tej relacji. Może najpierw wrzucę fotki z małym opisem a potem coś napiszę grubszego. Koh Samui – to wyspa tajska na wschodnim wybrzeżu, około godziny lotem z Bangkoku, 20x20km z górkami sięgającymi powyżej 600m npm. Wyspa w ciągu ostatnich 30 lat stała się kombinatem t...
autor: zaq
28 mar 2014, 12:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Isla Coche /Wenezuela - marzec 2014

Troche fotek z lokalnego życia ;) 4 głowy witają na lotniku, w socjalistycznym raju ... z pełną skalą kontrastów. Tanim rumem, dobrymi warunkami do pływania i kolejkami w sklepach panstwowych + czarnym rynkiem. http://imageshack.com/a/img854/1245/vtt5.jpg http://imageshack.com/a/img46/4230/zeqn.jpg ...
autor: Ziomek.
12 sie 2014, 21:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PREMIERY 2015 !

Przypominam że jest to temat o Premierach sprzętu 2015 :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: Best kiteboarding 2015 http://vimeo.com/102057100 tak jak pisałem - mamy je w bazie https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10570294_760389247317666_5711993993993977266_n.jpg?oh=fdcee01...
autor: Majkelos
21 paź 2014, 14:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile naprawdę wave w wave?

To ja podbijam stawkę. Ile jest naprawdę surfa w surfie biorąc pod uwagę ile trzeba padlować, żeby wyjść na line up, potem żeby utrzymać się w nim, walcząc z prądem. Do tego trzeba dodać czas na czekanie na odpowiedni set i na przepuszczenie innych surferów. Lepiej żeby surferzy nie tego sobie nie u...
autor: BraCuru
25 sty 2015, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Miałem już zabukowaną Tajlandię na ferie. Jednak analiza archiwum windguru i Google Earth spowodowała zmianę celu wyjazdu na ferie 2015. Statystyki wiatrowe były mocno pozytywne - szczególnie dla foila. Problem okazało się odnalezienie dobrej wyspy nadającej się do jazdy i nauki wodolotowania.Wybrał...
autor: Ziomek.
04 maja 2015, 14:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU-2 kończy współpracę z Markiem Rowińskim Juniorem

dlatego napisałem: Rolnik - szanuję Twoje zdanie - MOIM zdaniem: odpowiadam dalej MOIM zdaniem: - SU-2 na pewno nie umrze - działa od początków kitesurfingu w PL (ja pamiętam pierwsze swoje sesje na SU-2 w roku 2002 - od tamtej pory wiele się zmieniło w deskach oraz ..moich wymaganiach :hand: ) i dz...
autor: BraCuru
16 maja 2015, 18:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Karta Kiteboardera 2015 - pierwsze njusy. Debiut już na majówkę!

Na deser: Bardziej rozumiem jeśli ktoś powie, że nie da zarobić jakimś frajerom z pzkite czy innej organizacji, bo nie cierpi żadnych form zrzeszania się. Dla wielu kitesurfing to wolność absolutna. Rozumiem, ale ja cierpię i wolę wolność kontrolowaną czy jak to zwał. Wiecie o co mi chodzi. Miłego p...
autor: Kuba Gdynia
23 maja 2015, 11:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

Mordy moje trzeba mieć w życiu dystans. W życiu też liczy się szacunek dla drugiej osoby. z 2 złego, wole czytać tego "trolla" niż krzyczących o cenzurze lub urzadzających regularne nagonki w grupach z polowaniem tutaj na innych. btw. Pablo pisałem kiedyś w dyskusji = opcja personalizacji...
autor: maniek1975
27 maja 2015, 11:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

Ziomek a tak serio .. Wszedłem na stronę clasha i widzę 3 deski z tego jedna tylko opisana 134 bo reszta nie dostępna . 138 to ma być największa deska ? Chyba ,że czegoś nie zobaczyłem dobrze . To cała oferta tej firmy ? Jakoś kiepsko..Buty Ronix wygladają jedynie dobrze. A w temacie widziałem na ży...
autor: boldek
16 lis 2016, 18:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

Daj mi choć jeden powód dla którego miałbym wsiąść na foila z latawcem na pół godziny przy 0 knts (cały czas zero), zamiast na twintipa z latawcem na pół godziny przy 20 knts :D ja to czuje ...60kt na foilu przy 20 wezlach :twisted: to moze byc lepsze od pedalskich skokow na tt przy takim wietrze J...
autor: BraCuru
15 gru 2016, 09:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

SU-2 movie

Tak bez echa?

phpBB [video]


Trochę przydługie ujęcia psujące lekko dobry klimat. Jednak zwolennikom suczek musi się podobać.
cron