Znalezione wyniki: 44

Powrót

autor: sander
02 paź 2013, 23:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław Snowkite.

skoro już trzy osoby polecają mi tą szkolę to znaczy że jest ok dzięki :) zobaczymy czy instruktorzy mają cierpliwość do takich jak ja :D Jeśli w drugiej połowie wyglądacz podobnie jak na swoim avatarze , to cierpliwości Przemasowi nie zabraknie na pewno :D hahahah .. dobre :D może na jakiś rabacki...
autor: mandaro
08 paź 2013, 23:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NOWY DZIAŁ DLA CHWALIPĘTÓW

Czysta gra to jest wtedy jak Cię ktoś wypatrzy na horyzoncie z kajtem w zenicie, podpłynie i deskę uratuje. A KAJT-CHWALIPIĘTO-FORUM jest do zabawy, sprzedaży i bezcennych podpowiedzi. Działu CZYSTA GRA nie znaleziono. Nawet fajnie. Bezcenne podpowiedzi związane są często ze sprzedażą -Na tym polega...
autor: BraCuru
19 paź 2013, 11:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

Jak moje dzieci są niegrzeczne, to w ogóle nie wdaje się z nimi w dyskusję. Działa :thumbsup: Od razu grzecznieją :wink: mają 2 i 3 lata.. . Ale czy będzie to równie skuteczne w przypadku 50 latka? Jeśli nie to mam gorącą prośbę do Admina lub Moderatorów, aby rozpatrzyli potrzebę odizolowania użytk...
autor: sander
19 paź 2013, 19:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Latawiec uniwersalny dla początkującego

Jeżeli chcesz uniwersalny latawiec na wodę i śnieg to ja polecam pompowany 10-11m. Osobiście nie podzielam powszechnej opinii że na snow potrzeba mniejszy latawiec. Jedną z największych zalet SK jest to że latamy jak tylko jesteśmy w stanie utrzymać latawiec w powietrzu, czyli od jakichś 6 węzłów. D...
autor: BraCuru
28 lis 2013, 11:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wyspy Kanaryjskie/Lanzarote - wylot last minute na Księżyc

Dobra prognoza wiatrowa i dobra cena pakietu last minute zdecydowała o podjęciu decyzji o wyjeździe na Lanzarote. 5 lat temu z rodzinką zrobiliśmy jednodniowy rekonesans tej kanaryjskiej wyspy z pobliskiej Fuerteventury. Spodobała nam się. Niby takie samo pochodzenie wyspy ale jakże inne krajobrazy,...
autor: mandaro
30 lis 2013, 23:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jak sobie radzicie z drobnymi urazami?

Piwo, pączki (...) do rączki
Pomaga.
autor: Ziomek.
13 gru 2013, 15:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

mandaro pisze:Nad zatoką w tym roku używałem 11m i deski 131 lub 134.
Czasami brak wiatru zmuszał mnie do deski wave.



..fajnie masz, mnie brak wiatru zmusza do wakeprojektu lub ewentualnie roweru :hand:

peace
autor: szed
04 sty 2014, 21:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Silesian Team - WYJAZDY

Coś nam tu wątek zdycha więc pozwolę sobie trochę odświeżyć. Generalnie dziwna wiosna coś tej zimy :wink: W ogóle jakieś powalone wszystko i postawione na głowie. W jednym czasie ludzie śmigają na nartach/dechach, pływają na kajcie, jeżdżą na rowerach, deskorolkach, wspinają się po skałach i uprawia...
autor: GURU 10.5
16 sty 2014, 07:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SA JAKIES INNE FORA POlSKIE NIZ TO?

maser pisze:Mam pytanko czy sa jakie alternatywne fora odnoisnie kite w polsce...ktos cos innego czyta niz to?moze czy wiekszosc czyta te bzdety hihi?


Alternatywy? ja nie znam, ale śmiało, masz pole do popisu, załóż własne,nie krępuj się, chętnie poczytamy :wink:
autor: BraCuru
24 sty 2014, 15:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

To gratuluję sukcesu - mimo taaaakiego poślizgu! Czy planujesz zmienić tytułu tego wątku, czy wolisz aby pozostało "Oszust"? Jakbyś chciał edytować to w pierwszym swoim poście tego wątku wchodzisz w "edytuj" i możesz nazwać ich np teraz Mistrzami Świata, The best school ever, naj...
autor: zaq
26 sty 2014, 10:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cape Town quest for waves, sharks & video

Trochę zapuściłem moją relację. Ale tak to jest jak się codziennie pływa, jeżdzi i patrzy na nowe mega fajne miejsca. Wiatrowo - raz wyjąłem 12m i szybko schowałem. Tak - 7 i 9 w użyciu, z czego nie raz miałem za grubo na 7m bo waliło 35-40 kns. Spot przy Cape Point - najlepszy chyba w okolicy 100 k...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "relacja"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Marek Rowiński Bracuru - Maroko Essaouira:
viewtopic.php?f=28&t=52934
autor: BraCuru
11 lut 2014, 08:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Relacje z wypraw i pływani

Nie wiem jak Wy ale czuję, że robi się bałagan w dziale Relacje. Nie wiem dokładnie jakim celem miało być założenie tego Działu? Wydawało mi się, że miał być zarezerwowany dla szczegółowych opisów z fotkami, filmami, radami, ocenami. Tak wygląda moje wyobrażenie o tym formacie: http://www.kiteforum....
autor: mary.dk
22 lut 2014, 15:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Sal Cabo Verde by mary.dk [styczeń/luty 2014]

sal.jpg Hej, wrocilem wlasnie z Sal, Cape Verde, gdzie bylem przez 6 tygodni i zdecydowalem sie popelnic mala relacje dla wszystkich tych ktorzy sie zastanawiaja czy warto sie tam wybrac. Otoz moim skromnym zdaniem warto, nie wiem czy ja mialem tyle szczescia, ale wialo 100 % dni, przy czym w 85 % ...
autor: zaq
23 lut 2014, 10:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cape Town quest for waves, sharks & video - luty 2013

@Rolnik No tak źle to nie było ha ha @Mary.dk wiadomix, to subiektywne odczucia tak jak cała relacja :D gusta są różne. Na pewno CT bardziej do wave przypasi, FS też... ale są lepsze miejsca. Złożyliśmy film z Cape Town, z filtrami pomieszane ale kolorki są lepsze. Dla uważnych w w filmie trochę sma...