Znalezione wyniki: 9

Powrót

autor: bobek_h
17 kwie 2013, 18:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zmiany na KITEFORUM - idzie wiosna!

Dobrze że jako pierwszą reklamą nie jest slingshot. Wtedy to wszyscy by jechali po adminie :D
autor: bobek_h
14 lis 2013, 14:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: potestowy sprzęt

To jest śmieszne. Sprzedajesz używany sprzęt = źle. Sprzedajesz za drogo = źle. Sprzedajesz za tanio = źle bo gdzieś musi być haczyk. Sprzedajesz nowy sprzęt za tanio = źle...
autor: bobek_h
15 gru 2013, 18:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: buty kite jakie?

unhooked pisze:Polecam buty Ronix One :thumb: Naprawde dobrze trzymaja noge i nie sa za twarde.


Przecież ONE są jednymi z najtwardzych butów O.o jeszcze twardsze są tylko CODE55, ale te jakoś nie są popularne. Wg mnie rozsądniejszym wyjściem jest jednak FRANK, o ile ktoś lubi ronixy ;)
autor: bobek_h
18 gru 2013, 21:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: North kiteboarding 2014

Od ilu lat trawają już te napinki na temat 5tej linki? To już jest na prawdę nudne
autor: bobek_h
13 sty 2014, 21:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Regulamin Kiteforum

GTA V bym pobrał :D A już całkiem poważnie... zauważcie, że wybierają już dawno "zapomniane" posty i w nie uderzają, czasem nadają na nowo wstawionych. Bez kitu przydałaby się jakaś blokada albo ograniczenie "dostępu" do forum. I zbanować osoby które są tu tylko po to by coś spr...
autor: bobek_h
21 maja 2014, 17:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

to raz, a dwa, że nieustające prywatne wycieczki "waszego pr-u" na pewno nie sprzyjają waszemu celowi... po raz kolejny i wciąż! [...] Człowieku skończ już te personalne wjazdy bo to jest żałosne. Wielokrotnie Ziomek pisał że piszę w IMIENIU WŁASNYM. Nie, nie jestem jego adwokatem, ale To...
autor: bobek_h
13 lip 2014, 21:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

Wow, bardzo często podaje deski jak widzę że ktoś sobie nie radzi. Ba nawet jakieś 4-5 dni temu na mewiej rewie podawałem jakiemuś malutkiemu chłopczykowi, ale nigdy w życiu nie uznałbym się przez to za jakiegoś bohatera czy dobroczyńce :hand: Od tak dobry gest mając nadzieje, że kiedy ja będę miał ...