Znalezione wyniki: 43

Powrót

autor: Ziomek.
19 cze 2013, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU 2 Prorider Bamboo 2013 okazja lepsza od fifty

robizakopane pisze:.. okazja lepsza od fifty


..i nie Passat / nie Mondeo / nie Laguna :idea:

peace
autor: Wrogu
27 lip 2013, 18:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: North kiteboarding 2014

Obrazek
bar
Obrazek
vegasy

phpBB [video]
autor: Ziomek.
16 gru 2013, 13:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Fajne i ciekawe filmiki kajtowe ...

..wg mnie warto poświęcić te 3 minuty na Norwega, który już od pierwszej sceny widać na śniegu się nie opi360alał a po przesiadce w cieplejsze miejsce, w którym właśnie byliśmy ..już pierwszy combos z 50tej sekundy daje do zastanowienia :shock: fajnie , bo robi inne triki , niż te siódemy i dziewion...
autor: BraCuru
17 gru 2013, 15:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

Troche wiary i checi a bedzie dobrze ! Otóż to :thumb: Więcej optymizmu a wróci zajawka, która była codziennością tutaj jeszcze parę lat temu. Przy okazji apelik do wszystkich: Dajmy z siebie ciutek więcej dla forum a nie traktujmy go jako jedynie marketingowo-biznesowe pole typu "kupię/sprzed...
autor: BraCuru
20 gru 2013, 13:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mistrzostwa Europy 2014 w Polsce!!!

... i sie wydało :) :thumb: Poczekajcie jeszcze. Mam nadzieję, że po Świętach będziemy mogli podać oficjalną informację w nowym wątku. Na pewno w styczniu. Na razie mogę napisać, że PSKite przekształca się w związek sportowy. Proces jest długi o czym każdy, kto zakładał związek, wie. Do tej pory zo...
autor: mary.dk
26 gru 2013, 20:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

Nie wiem czy to nowość ale odkryłem dopiero teraz opcję odnajdywania "wyróżnień". Wchodzi się na profil użytkownika i po prawej znajdują się statystyki z "ostrzeżeniami" i tam klikając "zobacz notatki użytkownika" można przeczytać historię ostrzeżeń i banów. Nigdzie ni...
autor: czosnek
16 sty 2014, 19:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [S] Nobile 50fifty 10m

czy administrator może raz na zawsze usunąć użytkownika mandaro ? liczba kłótni i niepotrzebnych postów spadnie o 90%
autor: Nivea
17 sty 2014, 21:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Snowkite Masters 2013. 2014

MAREK MURPHY ZACH-MISTRZEM ŚWIATA W SNOWKITE 2014 :thumbsup:

Wyniki SKM:
Snowboard : 1-Marek Zach 2-Laurent Guyot 3-Andreas Toverud.
Ski : 1-Alex Robin 2-Anton Uzhegov 3-Benoît Miquel.

MURPHY DZIĘKI I GRATULACJE :thumb:
autor: apek
31 sty 2014, 19:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

tylu debilnych wypowiedzi to chyba żaden wątek nie zanotował. A szkoła, którą szanuję, powinna wydać ten świstek (o wątpliwej wartości) od ręki po zakończeniu szkolenia i za potwierdzeniem odbioru. Nie byłoby dzisiaj problemu. Nazwać kogoś nieudacznikiem, zakładać wątki dla ciot, posądzać o wyłudzen...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Marek Rowiński Jr. zdobywcą Pucharu Polski Freestyle Ford Kite Cup
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Post Wt wrz 24, 2013 8:37 Sie ma!!! Jestem tu nowy więc się przywitam. Hello. Wczoraj (23.09.13) w Rewie około godziny 14-ej trochę mnie przeczochrało po plaży z samym latawce...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "relacja"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Marek Rowiński Bracuru - Maroko Essaouira:
viewtopic.php?f=28&t=52934
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "video"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Marek Rowiński Jr & Denis Żurik: "One day"
phpBB [video]
autor: bartekk
12 lut 2014, 12:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy kształt wavówek

piekne :lol: i czemu to ma sluzyc :doh: hmm :roll: Typowa wypowiedź kiteforumowego 'wyjadacza' ... ;) Czytałeś artykuł, bo po Twoim komentarzu wnioskuję że nie? W takim razie podsyłam link do artykułu na siepływa, może będzie łatwiej.. http://www.sieplywa.pl/siewie/6856/Nowy_ksztalt_desek_surfingow...
autor: TrueKejner
17 lut 2014, 13:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KiteForum 2013

MOŻE KTOŚ ODCZEPIĆ TE WĄTKI PLEBISCYTU?