Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: gareon
03 maja 2017, 13:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bar Cabrinha 2016.

Podepnę się pod temat- mam Switchblade 12 i do niego bar overdrive trim wszystko z 2016r - czy bar powinienem mieć ustawiony na to węższe ustawienie czyli 48 czy tez na to szersze czyli 56? Pzdr. Ustaw jak lubisz, ja raz plywam tak a raz tak... 48 kite wolniejszy ale mniej lapy bola.... szerszy jes...
autor: surfbabe
03 maja 2017, 19:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bar Cabrinha 2016.

też mam bar CB z regulacją długości (override z 2015) generalnie Cabrinha podaje, że rozstawiasz go na słabszy wiatr/większe rozmiary. ja go używam do 12tki i 8mki. na 8mkę przestawiam go na wąskie ustawienie i super hula. po przedstawieniu dostajesz ciut inny trym, ale żeby mieć podobnie to ja kory...
autor: gareon
03 maja 2017, 20:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bar Cabrinha 2016.

Czyli generalnie w przypadku 12 ustawienie szerokie, natomiast jak w przyszłości dołożę 9 to wtedy mogę spróbować z węższym rozstawieniem baru? Dzięki za odpowiedzi. Generalnie tak.... chodzi o to, ze kite mniejszy jest szybszy od większego (tak w skrocie...) Ja np... jak chce sobie poplywac tak be...
autor: szafer89
02 gru 2017, 09:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Fuertaventura

Cześć ! w zeszłym tygodniu wróciłem z Fuerty. Byłem pomiędzy 20-27 listopada. Kilka uwag odnośnie Kite / Surf. Pływałem na północy - Flag Beach Corralejo. Super spot dla nieco bardziej doświadczonych z racji podwodnych skałek. Udało mi się trafić na wiatr SE dzieki czemu plywalo się brzeg-offshore-b...
autor: boldek
06 gru 2017, 00:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

W jakiej grubości piankach Wy tam teraz pływacie? 5/4 i 5/3 dają radę. Ja do swojej 5/3 front zip zakładam w zimniejsze dni dodatkowo pod spód docieplacz 0,5 mm ze zintegrowanym kapturem. Rękawice 3 mm, buty 5 mm. Jak jest baaardzo zimno to biorę rękawice 5 mm i dodatkowo na kaptur z docieplacza za...
autor: JanuszD
07 gru 2017, 17:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

A to i my dziękujemy. Polatałem na 11-tce, raz było granicznie, raz dużo, nie było kopów tylko falami moc przybywała. Jutro powtórka, ale raczej Draga. Ok 12 bo najcieplej :) Dla tych co pytają w czym się pływa to ja dzisiaj ION Onyx Amp 6/5 ze zintegrowanym kapturem, kamizelka, buty psycho 5 mm i r...