Znalezione wyniki: 28

Powrót

autor: apek
11 lip 2017, 12:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KRETA - CZY KTOś TAM PłYWAł Z KITEM ?

Ammoudara przy Heraklionie 15 dni pływania na dwutygodniowym pobycie codziennie przez kilka godzin północno zachodni wiatr termiczny 5-6B. A na wschodnim krańcu wysypy Paleokastro jeszcze 2B więcej, ale na wywiewce off-shore tak ja Sotavento na Fuercie.
autor: apek
12 lip 2017, 14:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KRETA - CZY KTOś TAM PłYWAł Z KITEM ?

Zrzut ekranu 2017-07-12 o 13.16.jpg Po pytaniach jeszcze raz o Ammoudara, termiczny wiatr SIDE ON SHORE z lewej, szeroka plaża oraz kamienista rafa kilkadziesiąt metrów od brzegu, o którą rozbijają się fale, to łatwy start z płaskiej wody, ale pływanie raczej za rafą, bo przed nią jest sporo kąpiąc...
autor: pastor
29 lip 2017, 17:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zaginęła deska RRD BLISS V 3

Aktualizacja :)
Dzięki dzisęki
Chłopaki i Dziewczyny oddajemy deski za rozsądne znaleźne a czasem i za nic! ale oddawajmy.
5
autor: kuicets
20 sie 2017, 13:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy rozmiar naprawdę ma znaczenie? ;)

Kupilem jako druga deche bigfoota 158x45 i to byl jeden z lepszych zakupow w zyciu. Ta deska uratowala mi s3sje juz tyle razy ze nie licze (np. wczoraj skoro swit w Rewie :)) Wieksza decha pozwala plynac wolniej i przez to ostrzej na wiatr (rzeczywisty) i w efekcie robic wysokosc kiedy na zwyklej de...
autor: Mikolpa
21 sie 2017, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy rozmiar naprawdę ma znaczenie? ;)

Dobra chłopy, przekonaliście mnie :D Jakieś podpowiedzi co do rozmiarów, konkretne modele warte uwagi? Budżet 2500max. Znajdziesz tego sporo. Masz do wyboru duże deski np. 145/45 w górę w klasycznym kształcie, jak wspomniany wcześniej king gee, pływałem i polecam lub typowe słabowiatrówki, kwadrato...
autor: BraCuru
23 sie 2017, 09:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Dlugodystansowcy

Wątek poświęcony długim dystansom. Coraz bardzie mi się o podoba. Sądziłem, że to musi być nudne. Jak dla mnie świetna forma relaksu, czasu na wyzerowanie, przemyślenia, plany życiowe itd ;) Naprawdę nie jest to nudne. Wczoraj zrobiłem 87km na jednym na prawym i drugie tyle na lewym. Razem około 175...
autor: kwiatekptl
28 sie 2017, 23:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Radom Jadą - kite spoty, podróże

Chciałbym przedstawić wszystkim naszego bloga/stronę http://www.RadomJada.pl, na której będziemy opisywać spoty kajtowe na których byliśmy. 4 września ruszamy w podróż dookoła świata i w każdym kraju, poza zwiedzaniem, będziemy szukać miejsc w których można popływać. Na stronie będą też treściwe opi...
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: TomekKol
04 maja 2018, 22:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kite u piratów :-)

W Somalii są super warunki wiatrowe przez cały rok. W niskim sezonie, (jak teraz) codziennie 10-15Knt. Od września do marca- codziennie 15-30knt. Niestety inne (nie atmosferyczne) warunki mogą być "trudne" :-) Jestem bardzo początkującym kiterem. Pierwsze kroki, a raczej pluski, to kwiecie...
autor: felo82
31 maja 2018, 11:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Macie jakieś pływanie w tej chwili? Chłopaki z 3miasta macie warunki na żywo, łącznie z kamerą na wiatrkadyny.pl Z tego co widzę to wiatr ok. 10 knt. obecnie. Woda 22.2*C, powietrze ok 24*C, czyli jak coś wejdzie to bez pianek zachęcam i będą Hawaje :D https://images84.fotosik.pl/1083/3554115e7fe7d...
autor: kukus
01 cze 2018, 21:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Stacyjka i dane z niej sa swieeeetne Dziekujemy z ekipa ze komus sie chcialo Do tej pory mialem zle zdanie o Kadynach. Zawsze zimno szaro buro i ponuro ale na zupelnym spontanie przykechalismy z miesiac temu na „bryze” weszlo :) Bylismy 2 tyg temu i wczoraj i wieje swietnie choc wiadomo to nie 20+ ;...
autor: BraCuru
15 cze 2018, 15:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grupa kiteforum.pl na Facebooku

Cieszę się bardzo, że nie ma spamu ostatnio. To bardzo ważna sprawa. Pablo zdradź jak wraz z moderatorami poradziliście sobie z nuklearnymi atakami spamu jakie nawiedzały to forum jeszcze rok czy dwa lata temu? KF przez lata zabałaganiło się. Mnóstwo najlepszych forumowiczów odeszło. Każdy kto tu dł...
autor: Born2ball
21 lip 2018, 08:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jet Surf w Polsce, alternatywa na brak wiatru

Ja tutaj nikogo nie przekonuje, ale nie znoszę hipokryzji, a jej tutaj pełno.
Mam pełno kajt, wind i surferow, którzy idą z duchem czasu i się dobrze bawią na moim JetSurfie:)
Wszystkiego dobrego :thumb: :clap:
autor: MarekH
26 lip 2018, 00:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Leash zwijany do deski kitesurfingowej

Trzeba być naprawdę sado, żeby tego używać ;)
autor: pajo
01 sie 2018, 19:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wierszyk

Witam. Nie znalazłem podobnego tematu wiec założyłem nowy , może ma ktoś jakiś wierszyk nie koniecznie własnego artorstwa. Po operacji chwila natchnienia : Wiele sportów już poznałem, Jednak dopiero w Kitesurfingu się zakochałem. I nie jest to żadna ściema, Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Na...